Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (699. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1905sss Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.419
Cevap
575
Favori
2.757.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 1 yıllık vermiştim ailenin yıldızı paketine .Hatta 108 tl gibi cayma bedeli çıkmıştı.Zaten sözleşmeli olarak girmek zorunda kalıyorsunuz çünkü aylık tahütsüz paket fiyatları çok saçma fiyatlar....Eğer kredi kartı limitim uygun olsa idi 12*59 fiyat için diretirdim. Verir vermezler bilemem ama faturalı olarak en uygun seçenek bu oldu benim için.
  • maho1907 M kullanıcısına yanıt
    tv kalitesine göre baya fark hocam ya... ben tatmin olmadım ne yazıkki..
  • Ben de 2 ağustosta iptal faxı çekmiştim size özel teklif sunacağız diye mesaj attılar. Ama hâlâ aranmadım. 59*12+plus cihazın dışında daha iyi teklif alan oldu mu? Geçen yıl kredi kartı kampanyasıyla üye olmuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle konuyu açan, aldıkları teklifler hakkında bilgilendiren herkese çok teşekkürler. Salı günü elden iptal formu doldurup bırakmıştım. Dün aradılar, bir şey söyletmeden 59*12 teklif ettiler artı ilk 3 ay dizi-sinema hediye. Kutudan memnun olduğum için IQ PLUS kutu istemedim. Eğer yan odanız varsa onun için de ilk 4 ay bedelsiz teklifi alabiliyorsunuz. Benim dizi-sinema paketini açmayı unutmuşlar, gece aradım sabah açıldı. Böyle bir durum yaşayan olursa diye de not düşeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snykcbs

Dün bayiiden 59*12lik teklife ok demiştim.Merkezden arayacaklar kredi kartı bilgilerinizi alacaklar dedi tamam dedim.Bu saate kadar arayan olmayınca ben aradım.MH size tanımlı sporun yıldızı görünmüyor ailenin yıldızı görünüyor diyor.Siz geçirin sporun yıldızına diyince 900 küsür fiyat çıkardı.Yarın tekrar bayiye gitcem nasıl iş anlamadım.:/

Hocam beni de aramadilar hala, beklemedeyiz. Az önce kutu değişimi için geldiler, IQ plus kutuyu kurdular. Elemana durumu anlattım, bugün ararlar dedi.

Bugün de aramalarını bekleyeceğim, aramazlarsa yarın bayiye gideceğim.

Siz gittiniz mi tekrardan bayiye?

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden baktığımda bein connect plus gelmiş dediğiniz gibi. Ancak ek paket al dediğimde plus paketi görünüyor orada 15 tl olarak. O aklımı karıştırdı biraz.

• Kredi kartından alanlar bekledin pazartesi fax çektim cuma aradılar bekleyin sakın aramayın genel merkez dedikleri yerden arıyorlar

• XPerience kullanıcısına yanıt
    alayim bari ben de digiturk. yeni abone 79 liradan asagi dusmediler.

• 3 günder beri iade bekliyorum kartıma yok daha , ne arıyan ne soran müsteri hizmetlerini arıyorum konu açılmiş size döncekler .Yayınlarda kesik
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

alayim bari ben de digiturk. yeni abone 79 liradan asagi dusmediler.

Yeni abonelikte maalesef öyle oluyor . Geçen sene daha önceki sene kampanyadan yararlananlar 450 TL' den yeniletirken , ben geçen sene yeni üye olduğum için 660 TL'den almak zorunda kalmıştım . Arada ki fark yine aynı .
  • Geçen cuma bayiden iptal talebi yapmıştım. Çarşamba günü aramışlar geç gördüm. Bu sabah (cuma) aradılar yine. Ilk 6 ay 49 kalan 6 ay 99 dedi. Aylik oralama 70tl ye geliyor. Dedim kapa gitsin. Dolduralım Kasım ayına kadar siz de düşünün dedi. Ok dedim. Zaten 12x59tl fiyatta da kararsızım o nedenle hiç bunu zorlamadim. böylesi daha iyi. Gelişmelere bakıp gerekirse kesin iptal yapacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizca -- 4 Ağustos 2017; 13:40:26 >
  • beinconnect nedir beyler. dt play mi

• otnemem O kullanıcısına yanıt
    Yan oda icin taahhutsuzmu 4 ay ucretisiz?

• say S kullanıcısına yanıt
    Hayır taahhütlü. Aksi takdirde yapmazlardı herhalde.
  • Şampiyonlar paketi Hd olarak aylık ne kadar?

• Beni bugun aradilar full kanallar hepsi acik lig sinema v.s

3 ay 49 ardindan 79 dediler kabul etmedim.

Superonline kullandigim icin kampanyaliymis. Aliyimmi

sizce

• neo23 kullanıcısına yanıt
    spor paketi yeni üye olacaksanız KK ile 79 lira taahhutlu faturalı üye olacaksanız 99 lira eski uyeyseniz iptal faxı sonrası 59 lira
  • Bugün arayıp 69*12 teklif ettiler. 2 ay otomatik dondururuz haziran ve temmuzda, sonraki sezon da 2 ay devam eder dediler. Aylık 59'a geliyor. Ayrıca film+dizi paketi verelim dediler. Ben turksat'tan alıyordum yayını onu da isterseniz eutelsat'a çevirelim ücretsiz ve iq plus kutu verelim dediler. düşüneyim dedim.
  • Üyeliğimi bir yıl önce iptal etmiştim.Sadece 5 şampiyon takımın maçlarını izleyeceğim ,fazladan İngiltere ligi vs istemiyorum.Fiyat böyle mi?Çok fazla sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 4 Ağustos 2017; 14:49:14 >
  • bana da 12-69 dediler kabul etmedim,
    geçen sene 512 tl ödemişim 18 takım maçı için, aylığa vurunca 43 tl yapıyor
    69 tl ne arkadaş ya

yok o var yok bu var diyolar,
    hiçbişey olmasın maçlar, ve ulusal kanallar olsun dedim
    öyle yok dedi kız kapattım telefonu almadan
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.