Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iq plus u ücretsiz alanlar online islemlerden bakabilir mi? Paketlerim sekmesinde neler var? Bunun ücretsiz tanimlanip tanimlanmadigini nasıl görebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocurazz kullanıcısına yanıt
    Teknosa kampanyası nette yok.mağazalarda mı mevcut acaba

• *Arkadaşlar teklif konusunda merak ettiğim şu Eutelsat üzerinden 59*12 teklifi geçerlimi?? , çünkü bugün telefonla görüştük o teklifin türksat üyeliği için geçerli olduğu en fazla 69*12 kampanyası verileceği söylendi yersen mi demek istediler anlamadım kabul etmeyip iptal faksını yolladım akabinde gerçi de bilmiyorum iyi mi yaptım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.D.K

quote:

26 temmuz çarşamba fax çektim

27 temmuz perşembe aradılar ilk 6 ay 49 tl + ikinci 6 ay 99 tl teklif ettiler. Kabul etmedim konuşma bitti.

1 saat sonra tekrar aradılar, ama açamadım, kapandı.

28 temmuz cuma mesaj geldi aradık ulaşamadık tekrar arayacağız.

31 temmuz yani bugün aradılar 3 ay ücretsiz 9 ay 99 tl teklif ettiler. Sonra yine perşembe günkü ilk tekliflerini yinelediler. Kabul etmedim, 59 tl teklif yapılıyor aylık 59 tl teklifiniz yoksa iptal edin dedim. Konuşma bitti.

Bakalım arayıp başka teklifler yapacaklar mı..

1 ağustos öğlen aradılar. Önceki teklifleri ilettiler, yeni bir teklif iletmediler. 59tl lik kredi kartı kampanyasını söyledim, beklemeye aldı birkaç dk. sonra bağlandı size verdiğimiz teklif dışında başka kampanyamız yok dedi.

Ben de iptal edin dedim. 3 ağustosta paket süresi bitmesine rağmen 3 ekime kadar cihazı teslim edebilirsiniz, giriş paketi kanalları 3 ekime kadar açık kalacak dedi. Görüşme bitti.

Yine alamadım 59tl yi.

2 ağustos

Bugün dönüş yapmadılar. MH'yi ben aradım. Kredi kartına taksit kampanyası istedim. 79 tl lik teklifi sundular. 59 tl lik teklif istedim, o geçen sene kredi kartı ile üyelik yapanlara sunuluyor dedi. Ben de n11 den kredi kartı ile peşin aldım dedim, ama sizin üyeliğiniz faturalı görünüyor dedi. Fatura çıkıyor ama 0 tl geliyor dedim, kredi kartı ile peşin ödediğimi tekrarladım. Bu durumu düzeltmek için kayıt açtılar, geri dönüş yapılacak dedi. Çok ilginç işler ya, bana denk gelir böyle şeyler zaten..

• arda_2002 A kullanıcısına yanıt
    Eutalsat Türksat farketmiyor alıyor millet

İptal faksı çektin sende alırsın 59x12 tl yi ararlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İptal faksı çektim döndüler ama 69×12 den aşağı vermediler. Geçen sene kredi kartıyla almama rağmen. 59×12 teklifi alamadım

• quote:

quote:

quote:

26 temmuz çarşamba fax çektim

27 temmuz perşembe aradılar ilk 6 ay 49 tl + ikinci 6 ay 99 tl teklif ettiler. Kabul etmedim konuşma bitti.

1 saat sonra tekrar aradılar, ama açamadım, kapandı.

28 temmuz cuma mesaj geldi aradık ulaşamadık tekrar arayacağız.

31 temmuz yani bugün aradılar 3 ay ücretsiz 9 ay 99 tl teklif ettiler. Sonra yine perşembe günkü ilk tekliflerini yinelediler. Kabul etmedim, 59 tl teklif yapılıyor aylık 59 tl teklifiniz yoksa iptal edin dedim. Konuşma bitti.

Bakalım arayıp başka teklifler yapacaklar mı..

1 ağustos öğlen aradılar. Önceki teklifleri ilettiler, yeni bir teklif iletmediler. 59tl lik kredi kartı kampanyasını söyledim, beklemeye aldı birkaç dk. sonra bağlandı size verdiğimiz teklif dışında başka kampanyamız yok dedi.

Ben de iptal edin dedim. 3 ağustosta paket süresi bitmesine rağmen 3 ekime kadar cihazı teslim edebilirsiniz, giriş paketi kanalları 3 ekime kadar açık kalacak dedi. Görüşme bitti.

Yine alamadım 59tl yi.

2 ağustos

Bugün dönüş yapmadılar. MH'yi ben aradım. Kredi kartına taksit kampanyası istedim. 79 tl lik teklifi sundular. 59 tl lik teklif istedim, o geçen sene kredi kartı ile üyelik yapanlara sunuluyor dedi. Ben de n11 den kredi kartı ile peşin aldım dedim, ama sizin üyeliğiniz faturalı görünüyor dedi. Fatura çıkıyor ama 0 tl geliyor dedim, kredi kartı ile peşin ödediğimi tekrarladım. Bu durumu düzeltmek için kayıt açtılar, geri dönüş yapılacak dedi. Çok ilginç işler ya, bana denk gelir böyle şeyler zaten..

n11 den alinanlar kredi karti kampanyasi ile alinmiş sayilmiyormi yani hocam?

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Evet hocam teklif sundu hatta superonline internet falan bişeyler sundu.

• N.forest kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin müşteri hizmetlerinden aramışlardır bir de genel merkezden arayacaklar öyle ezberletilmiş basmakalıp cümleler okumuyor genel merkezdekiler anlarsınız zaten 👍🏻

• cagri_41 C kullanıcısına yanıt
    Onun digitürkle alakası yoktur prim kazanmak için üyelik satan taşeron firmalardır

• rockboyyy kullanıcısına yanıt
    Evet mağazalarda

• fakstan sonra aranmadım, birde siz arayın diye mesaj vardı, aradım ancak 15 dk boyunca bağlanamadım.
    online işlemlerden işleminizi yapabilirsiniz diyordu bant kaydı, canlı desteğede bakan yok.

yayın kapandı,eziyet çektiriyor kansızlar...
  • Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    Hocam herkese farklı şey diyorlar. Ben de n11den aldım. Kimine n11 kampanyası kredi kartı değil diyorlar bana kredi kartıyla almışsınız ama paket senelik tanımlanmış, 59 lira teklif alanlar sezonluk tanımlananlar dedi. Nasıl oluyor o iş dedim sezonun başlangıç ve bitiş tarihi zaten belli değil mi, sezonlukla senelik farkı ne dedim, işte yanlış anlaşılma olmuş kimi üyelerimiz sezonluk tanımlandığı için bize şikayette bulundu biz de 59 liralık teklif verdik gibisinden bir şeyler söyledi. Mantıklı bir açıklama yok. N11'den satış yapan da digitürk bayisiydi ve bize kredi kartı üyelik yaptılar. Kime ne tutturursam mantığındalar.
  • Bende n11 üzerinden almıştım geçen sezon bu sene 3 ay ücretsiz sonra 9 ay 99 altına düşürmediler teklifi gerçi bende çok istekli değildim 800 civarına inerlerdi muhtemelen ama benim için sınır 600 Tl olduğu için hiç oralı bile olmadım ;)

• Şuan hiç bir kanal çıkmıyor. Sporun yıldızı paketine geçmişdim bugun iptal ettirdim .Faks çeksem ararlar mı?
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    59x12 almıştın niye iptal ettirdin sen neyin faksını çeksen? Daha ucuz almak için mi

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

59x12 almıştın niye iptal ettirdin sen neyin faksını çeksen? Daha ucuz almak için mi

Yok yaa kandırdılar resmen önce 240 tl iptal etcez falan dediler hatta iptal ettim dedi karta bakdım yok iade.

708 tl kartdan geçdiler 12 taksitle ayda sadece 59 tl ödüceksin dedi

Aradım sonra kayıt açdılar Sonra kadın aradı 948 tl toplam dedi .Yani 948 den 240 tl düşmüşler ama yine 240 tl ödücekmişim

Şuan onlıne işlemlerde paket satın alda bişey cıkmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 3 Ağustos 2017; 0:45:58 >
    Bu bir dolandırıcılık vakaası 💸

Acele ettin 240 tl ailenin yıldızı çektirdin sonda aradılar 708 verdiler sana dimi ikisinide çektiler. Ya iptal faksı çekin bekleyin boşuna mı diyoruz tecrübeyle sabit acele etme en fazla 1 gün kapalı kalırdı kanallar

Neyse su an üyeliğin ne durumda çek iptal faksını yada sana 59x12 yi kim verdi o temsilciyi ara kayıt oluştur seni arasın

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu bir dolandırıcılık vakaası 💸

948 tl şuan iade yapılmıs kartıma birde utanmadan diyo fatura cıkar 1 gün olmadı daha
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.