Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan060 , YakınPlan , YakınPlan , jaiecris Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.516
Cevap
577
Favori
2.763.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Arkadaşlar, kardeşimin k.validesinde Digiturk SD kutu varmış. Taraftar paketi Türksat'tan izliyorlarmış.
    HD kutuya geçmek için ne kadar fark veriliyor? Bir de Türksat'ta HD yayın alınabiliyor mu yoksa yeni bir çanak mı taktırmak gerekli? Bilgisi olan var mı acaba?...

Hd ye geçmeden önce tv de hdcp desteği var mı kesin kontrol ettir, yoksa bin türlü sıkıntı çıkacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturku eutelsat üzerinden izliyorum, fb tv ve tv8.5 nedense yok bende. Fb tv bazen oluyor ama genelde kanal listesinde bile yoklar. Kaç kere kurulum yaptım vs olmadı, var mı bu konuda bilgisi olan?
  • Adam aylık ortalama 71 TL fiyat veriyor. Bunlar sizin için indirimli diyor bir de. Adam orda Şampiyonlar paketini Teknosa'dan 400 liraya alıyor ben niye sana bu kadar vereyim diyorum. Eee orda şu şu yok diyor.
  • sodostre kullanıcısına yanıt
    Cihazınızda sorun oluyor değişim olunca düzeliyor, bendede ayni durum vardi birkez değişim oldu duzeldi

• gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Söylerim bir baksınlar.
  • Güncel teklifler nedir bu aralar iyi teklif gelmiyor anladığım.
  • Benim taahhüt bitiyor. Giriş + belgesel + çocuk + film kaç lira derlerse kabul edelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Benim taahhüt bitiyor. Giriş + belgesel + çocuk + film kaç lira derlerse kabul edelim?

8 ay 22 4 ay 40 lira şeklinde teklif ediyorlar en iyi hocam. bu şekilde tanımlamalarını isteyin.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    bayiye gidip en uygununu isteyin

• Güncel teklifler yüksek anlaşılan bizde iptal ederiz. Türkiye ligi için aylık 80 90 TL verecek halimiz yok ederi en fazla 35 TL ayda.
  • hellowen334 kullanıcısına yanıt
    Bende şampiyonlar paketi 36 tl nasıl oluyor bu?

• dün yüzyüze ile görüştüm;

-giriş
    -film
    -belgesel
    -sporsever
    -taraftar paketi (beşiktaş)
    -hd
    3 ay 48.99-TL - 9 ay 97.99-TL teklif etti. bir gülme aldı beni dedim sonra görüşürüz..

iptal faxlarını hazırlayın gençler bunlar sürümden kazanmak istemiyorlar..
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    engelli indirimi bendeki.

• hellowen334 kullanıcısına yanıt
    Benimki de engelli indirimi.
  • edwardweo kullanıcısına yanıt
    Hayatımda böyle saçmalık görmedim. Bakın sırasıyla verdikleri teklifleri yazıyorum;

Üç teklif içeriği de aynı. Giriş+Şampiyonlar+HD+Plus IQ

1. Teklif

4 ay 37,99 TL
    8 ay 76,99 TL

2. Teklif

4 ay 41.99 TL
    8 ay 81.99 TL

3. Teklif

Kredi kartına 9 taksit ile 900 TL.

Dayanamadım bugün bayiden iptal isteğini gönderdim. Böyle dalga geçmek olmaz. Elin adamı Teknosa'ya gidip 500 liraya paket alıyor diye isyan ediyorum. Beyefendi o paketler sizin bildiğiniz gibi değil diyorlar. 5 yıllık üyeye yaptıkları rezilliğe bak.
  • Aziz Yıldırım'ı Galatasarayla ilgili garip açıklamaları nedeniyle sevmem. Ancak Göksel Gümüşdağ'a verdiği cevapları izleyince adama hak verdim. Göksel Gümüşdağ 500 milyon dolar diye ilan ettikleri ihale bedelinin aslında 250 milyon Türk Lirası+ 250 milyon dolar olduğunu, bu dolar kurunun ihale başlangıç tarihi olan haziran 2017 yerine ihalenin yapıldığı kasım 2016 kurunun alındığı ancak bu kurun o süreçte 10 kuruş arttığı için 3,36 olması gerekirken 3,26 TL olarak sabitlendiğini bunu 17 kulüpten yazı alarak gerçekleştiğini ifade etti.
    Şimdi ilgili firma Ocak ayı yaptığı zamda ihale 2017 başından itibaren geçerliymiş gibi zam yapıyor. Üstüne kuru olması gerekenin çok altında sabitliyor. Ancak fiyatlar arttı diye faturasız üyelere %50 zam yapıyor. Bu durum faturalılar için öngörülmez bir hal almıştır. Bize aylık 105 lira dayatılıyor. Ağustos ayı ne olur belli değil. Bu şekilde ihale edilen bir ürüne asla zamlı fiyatla ödeme yapmayın. Bu gerçekleri her fırsatta suratlarına haykırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadıkyarim -- 1 Şubat 2017; 8:16:4 >

• 2011 den üyeyıyım turksat uzerınden şampıyonlar ligi paketıne sd seyredıyorum en son ortalama 45 verıyordum iptal faxı gönderdım az önce aradılar
    uyeliğimi hd ye çevırdıler şubat mart nısan ücret vermıyorum mayıs 80 haziran temmuz 35 diğer aylarda 80 verıcem toplamda 620 ortalama 52,50 ye gelıyor kabul ettım
  • Benim yayinlarimi kapatmislar. Digiturke aramazlarsa elveda diyorum. Televizyonu da nisanlimin evine götürürüm artık. O izlesin normal uydu ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturkplay 1800K yayınım var. Ligin kalan maçlarını izlemek isteyen FB-BJK harici güvenebileceğimiz bir ortak arıyoruz. İlgilenenler yazabilir.
  • Giriş sporextra hd plus kutu 1 yıllık 360tl 9 taksit kredi kartı fiyat uygunmu arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.