Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.419
Cevap
575
Favori
2.758.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sporsever (foxsports, eurosports vb.) olan pakettir o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stefler

Arkadaşlar bayiye gittim adam tanıdık çıktı mecbur almak zorunda kaldım. Giriş + şampiyonlar + spor extra + full hd ilk 3 ay 40 lira sonraki aylar 110 lira. Çok mu pahalı aldım ?

• Stefler S kullanıcısına yanıt
    arkadasim lutfen ssayfalari oku yillik 397 tl ye alanlar var yani aylik 32 tl dediginiz paketler alinabildi .teknosa paketi ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • film dizi hd arti 3 ay salon paketi aylik 40 tl 1 yil taahhut

• Stefler S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim anlamadığım giriş+şampiyonlar+spor extra toplamı normal taahhütlü fiyatları zaten 105tl yapıyor siz nasıl 110TL'ye aldınız hd yayını bile ücretsiz yapmamış arkadaşınız size sanırım hd yayın ücreti dahi yansıtmış. Çok pahalı olmuş.
  • Arkadaslar kesinlikle bayiden de teklif alın. Daha uygun fiyat verebiliyorlar...ben bayiden yeniledim.

• matarese M kullanıcısına yanıt
    Taahhütü iptal edip yeni mi alayım hocam peki ?

• Engelli tarifesi 5 yıldır kullanıyorum her yıl 3 tl zam geliyor.Güncel fiyat 64 tl dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_nrdgn

Arkadaşlar Eutelsat HD şampiyonlar paketini devir yapacağım. 9 ay 360 TL. Cazip fiyatla. İhtiyacım kalmadığı için satıyorum. İzmir veya Manisa içi tercihtir.

İlan linki:

Arkadaşlar satılsın diye fiyatı 325 TL yaptım. İhtiyacı olan kaçırmasın. Her zaman bu fiyata şampiyonlar paketi almak zordur.

[link=]https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-digiturk-sampiyonlar-paketi-plusgiris-plus2-ek-paket-plushd-379029671/detay/

• quote:

Arkadaşlar Eutelsat HD şampiyonlar paketini devir yapacağım. 9 ay 360 TL. Cazip fiyatla. İhtiyacım kalmadığı için satıyorum. İzmir veya Manisa içi tercihtir.

İlan linki:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-digiturk-sampiyonlar-paketi-plusgiris-plus2-ek-paket-plushd-379029671/detay

Arkadaşlar satılsın diye fiyatı 325 TL yaptım. İhtiyacı olan kaçırmasın. Her zaman bu fiyata şampiyonlar paketi almak zordur.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-digiturk-sampiyonlar-paketi-plusgiris-plus2-ek-paket-plushd-379029671/detay

• Arkadaslar dıgıturke iptal faksını cektıkten sonra ne kadar sure ıcerısınde telefonumuza mesaj gelıyor? yoksa mesaj gelmeden mı gerı donus yapıyorlar bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım
  • 3 şubatta bitecek taahhütüm için az önce aşağıdaki şekilde anlaşmayı tamamladım.

Giriş+şampiyonlar+plus iq kutu ve hd hizmeti.

3 ay ücretsiz, mayıs ayı 85, yazın 3 ay lig tv paketini anadolu taraftar paketine düşürerek haziran temmuz ağustosta 45, kalan 5 ayda da 85tl. Toplamda Yıllık 645TL'ye anlaştım.

4 ay film dizi kanalları
    belgesel paketi 1 yıl
    sporsever paketi 1 yıl
    6 ay portal film ve portal dizi paketi
    iq plus kutu ve hd hizmetler 1 yıl hediye edildi.

Nasıl olmuş sizce?
  • Buraya daha önceden yazmıştım giriş dizi sporsever HD paket 57 lira fatura geliyordu evdekiler ilgilenmemiş bayiye gittik giriş film dizi belgesel sporsever HD paketi ilk 8 ay 21.99 son 4 ay 57.99 şeklinde anlaştık aylık 34 liraya geliyor bayi daha uygun fiyat veriyor çağrı merkezi 5 lira indirim teklif etmişti.

• dün tivibudan aradılar. tivibu uydu yayını alırsam sinema paketi belgeseller vs. herşey değil ilk 3 ay 9.9 sonraki 9 ay 21.9 olarak kullanabiliceğimi söylediler. eğer uydu değilde iptv isterseniz +5 tl ücret ekliyorlar. benimde digiturkle 24 aylık taahüyüm vardı ve taahütüm bittiğinden beri sadece belgesel ve hd olan pakete 34 tl para veriyordum. digiturkü aradım iptal edeceğim dedim. ıslak imza vs muhabbeti yaptı. yakınımda digiturk yüz yüze müşteri hizmetleri var.oraya gittim.

size güzel bir teklifimiz var ama önce bilgilerinizin kullanılmasını onaylamanız gerekiyor dediler. siz teklifi yapın belki ben iptal etcem niye bilgilerimin işlenmesini onaylayayım dedim. prosedür böyle ayağına yattı. tamam dedim neyse imzalayayım teklif zaten iyi çıkmayacak iptal edeceğim.

standart paket + hd + belgesel
    ilk 6 ay 9.90 sonraki 6 ay 21.90 olarak 12 ay taahüt teklif ettiler. ilk ay sinema paketi hediye edin dedim. sinema paketli tarifeyi unuttum ama ilk 6 34 tl sonraki 6 44 tl civarı bir şeye geliyordu. onu alacağıma iki kişi netflix alır filmide ordan izlerim daha iyi. tivibu da mantıklıydı ama servisti kurulumdu uğraşmak istemedim. ttnetide sevmem digiturkude. alternatifte yok digiturke devam ne yapalım

• Evde hem digiturk hem d-smart hem de kablobtv var.

Süper ligi ayrı tutarsak siralamam su sekilde olurdu;

D Smart

Kablo TV

Digiturk

Demem o ki; maç falan izlemiyorsanız d-smart,dizi kanallari zayıf, onun dışında çok daha iyi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntnt41

quote:

İlan linki:

[link=]https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-digiturk-sampiyonlar-paketi-plusgiris-plus2-ek-paket-plushd-379029671/detay/

Alıntıları Göster
    Şampiyonlar paketinin fiyatını 315 TL yaptım. İhtiyacı olan kaçırmasın.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-digiturk-sampiyonlar-paketi-eutelsat-hd-392443568/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntnt41 -- 27 Ocak 2017; 11:13:32 >

• Giriş paketi

Hd

Film

Çocuk

Sporsever

Belgesel

Sagem kutu

8 ay 21 TL

4 ay 39 TL

Geçen yıl dan tek farkı sagem kutu aldım.

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Evde Full Paket Digi,
    Full paket D-Smart
    Full paket Tivibu uydu var.

D-Smart diziyi cikarirsak cok fazla fark atar. Kaldi ki bu devirde yabanci dizileri izleyen kisiler genelde internet uzerinden izliyor zaten.
    D-Smart goruntu olarakda Digi'nin onunde zaten.
    Tivibu da da ufak tefek eksikler var, sinematv kanallarinin tümünün gelmesi lazim.
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Aynen d smart görüntü kalitesi muazzam

• Arkadaşlar, kardeşimin k.validesinde Digiturk SD kutu varmış. Taraftar paketi Türksat'tan izliyorlarmış.
    HD kutuya geçmek için ne kadar fark veriliyor? Bir de Türksat'ta HD yayın alınabiliyor mu yoksa yeni bir çanak mı taktırmak gerekli? Bilgisi olan var mı acaba?...
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.