Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son 2 sayfada var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde 1 ay sonra taahhüt bitiyor. şuan giriş paketi+şampiyonlar paketini 58 TL'ye izliyorum. euroleuge maçları için spor sever paketini ekleyip fiyat istedim, 91 TL dediler. ''o zaman üyelik iptal kaydımı oluşturun'' dedim bende. yarın faksı gönderip aramalarını bekleyeceğim. 60 TL'ye bu işi bağlamam lazım
  • arnold_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 60 tl bile fazla bence..iptal faksini cek.bir kac defa ararlar seni..actiktan sonra fiyatlarin yuksek oldugunu, farkli fiyat politikasi uyguladiklarini soyle.giris+hd+spor ekstra+sampiyonlar paketine en fazla 45 tl vermeniz lazim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufes -- 8 Aralık 2016; 19:41:20 >
  • Beni bir kez aradılar. Sonra arayan soran yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: arnold_

benimde 1 ay sonra taahhüt bitiyor. şuan giriş paketi+şampiyonlar paketini 58 TL'ye izliyorum. euroleuge maçları için spor sever paketini ekleyip fiyat istedim, 91 TL dediler. ''o zaman üyelik iptal kaydımı oluşturun'' dedim bende. yarın faksı gönderip aramalarını bekleyeceğim. 60 TL'ye bu işi bağlamam lazım

arkadaşlar bugün digiturk acentesine giderek yeni sözleşmeyi yaptım. aldığım opsiyonlar;

-GİRİŞ PAKETİ+ŞAMPİYONLAR PAKETİ+HD YAYIN

-İLK 3 AY SPOR SEVER PAKETİ BEDAVA

FİYAT:

İLK 8 AY 30 TL
    SON 4 AY 70 TL

BU HALİYLE AYLIK 43,33 TL'YE GELİYOR.

hayırlı olsun diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufes

Hocam en basta goruntu kalitesi daha iyi..icerik fazla.hd kanal sayisi daha fazla.mesela belgesel kanallarinin hd leri turksatta yok.acik soyleyeyim once izlemiyordum ama hd olunca izleniyor.sonra cocuk kanallari daha fazla..lig tv 2-3-4 un kanal 91 ve 92 nin de hd si var..film paketi alanlar icin hd kanallar var yine..iptal faksini 0212 473 99 99a cekiyorsun.mutlaka ararlar seni

91 ve 92. kanallarda ne var ki. ben onlara geliyorum. üyeliğiniz kapsamamaktadır yazıyor.
  • Kardes bana fazla gibi geldi ama bilmiyorum.ben:
    Eutelsat ta
    Giris
    Hd
    Sampiyonlar
    Belgesel
    Sporserver
    Cocuk paketi
    3 ayda spor ekstra paketi hediye
    9 ay 35,00(ilk faturam 32,40 tl geldi)
    3 ay 77,00 tl ye anlastik..

• Sayet avrupa liglerinden herhangi bir mac yayinlanirsa bu kanallarda uye olmasan da izleyebiliyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Evet arkadaşlar biraz önce digitürk ile anlaşmaya vardım anlaşmam şu şekilde

1 yıl taahhütlü olarak spor eğlence paketi (giriş+belgesel+sporsever+film+süperlig) 69 TL
    1 yıl hediye ıq plus kutu
    3 ay spor extra hediye
    1 yıl mobil lig tv hediye
    teknosa da satılan paketlerden almıştım 397 TL ye bu paketin şifresini üyeliğime tanımlattım 761 TL indirim yaptı bu şifre 11 ay fatura ödemeyeceğim 12. ay 67 TL fatura çıkacak.

yani üyeliğimi 397+67=464 TL ye 1 yıl daha yenilemiş oldum aylık olarak 38 TL ye denk geliyor.

Gayet güzel bir teklif ile anlaştığımı düşünüyorum herkese başarılar dilerim teklif konusunda.

Yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılarımla.

Digitürkte çalışıp,en ucuz paketi izliyorum diye millete hava atıp,şişmiş egosunu tatmin eden ama çalıştığını gizleyen

''Tezekos'' yorum bekliyor hee :) Bitmedin gittin digitürkün bu sayfasından..

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Evet arkadaşlar biraz önce digitürk ile anlaşmaya vardım anlaşmam şu şekilde

1 yıl taahhütlü olarak spor eğlence paketi (giriş+belgesel+sporsever+film+süperlig) 69 TL
    1 yıl hediye ıq plus kutu
    3 ay spor extra hediye
    1 yıl mobil lig tv hediye
    teknosa da satılan paketlerden almıştım 397 TL ye bu paketin şifresini üyeliğime tanımlattım 761 TL indirim yaptı bu şifre 11 ay fatura ödemeyeceğim 12. ay 67 TL fatura çıkacak.

yani üyeliğimi 397+67=464 TL ye 1 yıl daha yenilemiş oldum aylık olarak 38 TL ye denk geliyor.

Gayet güzel bir teklif ile anlaştığımı düşünüyorum herkese başarılar dilerim teklif konusunda.

Yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılarımla.

Digitürkte çalışıp,en ucuz paketi izliyorum diye millete hava atıp,şişmiş egosunu tatmin eden ama çalıştığını gizleyen

''Tezekos'' yorum bekliyor hee :) Bitmedin gittin digitürkün bu sayfasından..

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Vay beni takiptesin demek

Popülerim yani senin gözünde takipçilerime ekliyorum seni.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Ekle ekle iyi olur.Adımada ifşa serden dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

Ekle ekle iyi olur.Adımada ifşa serden dersin

Tamam bakayım

Edit: Üye no gönder hallederiz senin anlaşma işini bu yıl :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 9 Aralık 2016; 22:11:17 >
  • ufes U kullanıcısına yanıt

• gsemre kullanıcısına yanıt
    güzel teklif hayırlı olsun.
  • Ben anlamıyorum bunların teklif anlayışınız. 7 yıldır üyeyim verdiği teklif şu şekilde;

Giriş
    Belgesel
    Çocuk
    Şampiyonlar
    HD

4 ay:43,50
    8 ay:87,00

Aylık 72,50 TL ye gelir. Burada yazan tekliflere göre çok yüksek. Nasıl öyle düşük teklif alabiliyorsunuz aklım almıyor. Var mı bir yolu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Ben anlamıyorum bunların teklif anlayışınız. 7 yıldır üyeyim verdiği teklif şu şekilde;

Giriş
    Belgesel
    Çocuk
    Şampiyonlar
    HD

4 ay:43,50
    8 ay:87,00

Aylık 72,50 TL ye gelir. Burada yazan tekliflere göre çok yüksek. Nasıl öyle düşük teklif alabiliyorsunuz aklım almıyor. Var mı bir yolu ?

Çok yüksek bir teklif vermişler.
  • Fiyat çok yüksek gerçekten.
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    iptal edicem de iptal birimi ile konus ama ilk once burada bir sor bilgilen ve o fyati iste.ben boyle yaptim ve normalde 58 tl olan sinema diziyi 41 tl ye aldim

• Birebir ayni fiyat olmasa da teknosa fiyatini emsal gosterip cok indirimli fiyat aldim. Senelik 430 tl ye geliyor. Giris paketi+sampiyonlar paketi+belgesel paketi+sporsever paketi ve sene sonuna kadad mobil lig tv bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Birebir ayni fiyat olmasa da teknosa fiyatini emsal gosterip cok indirimli fiyat aldim. Senelik 430 tl ye geliyor. Giris paketi+sampiyonlar paketi+belgesel paketi+sporsever paketi ve sene sonuna kadad mobil lig tv bedava

1 ay mobil lig tv aldınız yani sene sonuna kadar dediğiniz bu oluyor.

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.