Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu türksat , eutelsat farkı ne ola ki?. gerçekten bilmediğimden soruyorum. fark ne yani?

teşekkürler. iptal faksını nereye çekiyoruz bu arada. beni arayan soran yok. :)
    artı;
    hd yi ücretsiz kullanan var mı?
  • Kardes süper lig yayını yok mu? Eger o yokken sen o parayi verdi isen fena kazık yemissin! Eutelsat digiturkun ana uydusu, daha çok kanal var ve sanırım görüntü Daha kaliteli. Turksatta fiyatlar ortalama yıllık 100 tl daha ucuz. İkisinde de hd yayın var ama eutelsat da daha fazla hd var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyilmaz34 -- 6 Aralık 2016; 23:13:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    HD yi ücretli kullanan var mı desen daha iyi :) geçmiş sayfalara dogru oku hd ti nasıl ücretsiz alacağını uygun teklif nasıl alınır hepsi yazılı öğrenirsin

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tavsiyem deneme amaçlı forumdan 1800k kalite(smart tv uyumlu)1 maç satın alıp kendiniz denemeniz daha iyi olur.Çok nadir takılma oluyor,yayın ortalama 1dk geriden geliyor.Şayet memnun kalırsanız sezonun yarısına kadar bu şekilde devam ederek indirim,kampanya olursa belki yarı fiyatına alırsınız..
  • Ocak 2'de tahhüdüm bitiyordu. 1 hafta önce iptal faksı çektim. Dün arandım, teklifleri şöyleydi;

Giriş
    +Süperlig
    +Belgesel
    +Çocuk
    +HD
    +IQ Plus (Sagemcom kutu)
    +4 Ay Film ve Dizi

6 ay 38 TL
    2 Ay 40 TL
    4 Ay 76 TL
    ----------
    612 TL/12 = Aylık 51 TL'ye geldi. Kabul ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsemre -- 7 Aralık 2016; 11:40:54 >
  • Arkadaşlar hediye verirken lig tv üyeliği olmayana mobil lig tv üyeliği vermiyorlar mi digiturk üyesiyim ama lig tv üyesi değilim mobil lig tv ye ihtiyacım var her sene fax ile indirim aldım fakat daha 3 ay var birde tv den maçı izlerken başka yerde cepten de aynı anda izleyebilirmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkin39 -- 7 Aralık 2016; 11:52:35 >
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    Hocam en basta goruntu kalitesi daha iyi..icerik fazla.hd kanal sayisi daha fazla.mesela belgesel kanallarinin hd leri turksatta yok.acik soyleyeyim once izlemiyordum ama hd olunca izleniyor.sonra cocuk kanallari daha fazla..lig tv 2-3-4 un kanal 91 ve 92 nin de hd si var..film paketi alanlar icin hd kanallar var yine..iptal faksini 0212 473 99 99a cekiyorsun.mutlaka ararlar seni

• Almalı mıyım beyler evde internetim yok fiyatlar nasıl?
  • ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    Yazmayi unutmusum.sampiyonlar paketi de var bunun icinde

• Evet arkadaşlar biraz önce digitürk ile anlaşmaya vardım anlaşmam şu şekilde

1 yıl taahhütlü olarak spor eğlence paketi (giriş+belgesel+sporsever+film+süperlig) 69 TL
    1 yıl hediye ıq plus kutu
    3 ay spor extra hediye
    1 yıl mobil lig tv hediye
    teknosa da satılan paketlerden almıştım 397 TL ye bu paketin şifresini üyeliğime tanımlattım 761 TL indirim yaptı bu şifre 11 ay fatura ödemeyeceğim 12. ay 67 TL fatura çıkacak.

yani üyeliğimi 397+67=464 TL ye 1 yıl daha yenilemiş oldum aylık olarak 38 TL ye denk geliyor.

Gayet güzel bir teklif ile anlaştığımı düşünüyorum herkese başarılar dilerim teklif konusunda.

Yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 7 Aralık 2016; 12:30:43 >
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Iq plus kutu,3 ay spor extra ve mobil lig tv 67 TL'ye bence çok iyi fiyat...

Ekleme: Film paketini gozden kacirmisim. Cok.iyi fiyat degil süper fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 7 Aralık 2016; 14:28:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sadece sinema paketi 39 tl arkadasim super fiyat hayirli olsun....

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezekos -- 7 Aralık 2016; 14:34:06 >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• valla ben dizi film uyesiyim maclar bana gore kalitesiz geliyor sahsi gorusum bende aylik 40 tl civari film dizi hd anlastim 2 ay salon kanallari acik

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

valla ben dizi film uyesiyim maclar bana gore kalitesiz geliyor sahsi gorusum bende aylik 40 tl civari film dizi hd anlastim 2 ay salon kanallari acik

Hocam şimdi şöyle bir şey var film olsun dizi olsun bunlar internetten çok rahat bulunup izlenebilen şeyler ama maç yayınları öyle değil benim için tamam illegal yayın yapan yer çok ama tam gol oluyor örn o anda donuyor veya kalite çok düşük oluyor veya ses önden görüntü arkadan geliyor vs çeşit çeşit sıkıntı oluyor en iyisi seyredeceğim diyen için yasal abone olmak.

kesinlikle

• Ben film paketini de actirmak istiyorum ama filmlerin kalitesi nasildir bilmiyorum..yani kaliteli filmler var mi.

• ufes U kullanıcısına yanıt
    soyle soyleyeyim eve gelince tv acilinca ilkfilm kanallarini aciyorum diledigin yerde uygulamasi cok guzel kategorilendirilmis istedigin zaman izleyebiliyorsunuz filmler guzel bence en iyi film platformu.bilmedigim kac film izlemisimdir ozellikle festival filmleri cok farkli

• Bir ay sonra dolacak taahhüt için araştırmalara başladım normalde hd ve keyif paketleri kullanıyorum bu sene giriş ve taraftar paketi düşünüyorum alanlar kaça aldılar acaba yeni üyelik için ilk 3 ay 30 9 ay 63 yazıyor

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.