Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zeyni3547 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
48.168
Cevap
565
Favori
2.740.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet onceki sayfalarda anlasan uyeler yazdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyilmaz34

Derbi maça 15dakika kala arayan digiturk ile turksat şampiyonlar paketi 1 yıl hd yıl sonuna kadar mobil lig tv 3 ay spor ekstra ve dizi film kanalları hediye 8ay 29, 4ay 70tl ye anlaştım. Arkadaşım da istiyor dedim numarasini verdim ona da aynı tarifeyi açti arayarak.arayarak.simdi maçı izliyorum :-) bu seneki anlaşma faslı da tamam oldu

son dakika golü atmışsınız :) hayırlı olsun
  • ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    beni neden aramadı bunlar birde derbiyi izleyemedim. tam düşündüğüm teklifi size yapmışlar. eğer ararlarsa tekrar bu paket için benimde istediğimi söyler misiniz :)
  • Çok içime sinmedi aslında ama 20gündür forumda araştırıyorum 512tlden ucuzunu göremedim. Demek ki daha ucuzu yok diye düşündum. Geçen yıl da 490tl ye anlaşmışım sadece 20tl zam gibi düşündüm. Üstelik bu sene lig sonuna kadar mobil lig tv ve 3 ay dizi film kanalları var hediye.geçen yıl sadece 3ay spor ekstra vardı. Hayirlisi Olsun artık.

• enige kullanıcısına yanıt
    SanSa biraz da artk. Faks çektin mi sen? Ben daha önce geçen yıl görüştüğüm kişi beni arasın diye not düşürdüm digiturke onlar mi aradı yoksa derbiye yarım saat kala digiturk facebook sayfasına mesaj attım eleştiri gibi.5dk sonra biri aradı buyrun nasıl yardımcı olayım diye. Dedim böyle böyle kimsenin aradığı yok. Tamam not alıyorum dedi ondan mi aradılar bilmiyorum artık.arkadaşla aynı pakete aldık biz de

• Arkadaşlar merhaba.

Digitürk konusunda zamanında dilim yanmıştı. O sebeple kurulum vs. şeklinde almak asla istemiyorum.

Digiturk Play'i önerir misiniz?

Maçların normal yayından geç gelme süresi nedir?

409TL yüksek kaliteli yayını almak ligin de 14. haftasına gelirken mantıklı mı?

Smart TV yayınından memnun kalır mıyım?

Olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum, çok teşekkürler.
  • İptal faxı çektim. Teklif için arayacağız diye mesaj attılar. Giriş+hd+spor extra+şampiyonlar paketi için aylık ne kadarlık teklifi kabul etmeliyim?

• son 1-2 sayfa mesajlarına baktımda :))

dijiturk maç yayınlarını alalı kendine güveni bayaa artmış..
  • Giriş paketi + Belgesel + Film + HD 1 yıl boyunca 360 YL... bunu almayı düşüncem...
  • digitürk devrini kapattım bugün reciver ı iade edecem. arama zahmetinde bulunmadılar ve derbi günü yanlı yayınlarına da çok sıkıldığım için full pakete 500 tl deseler almam. Sizlere de hayırlı tekliflerde bulunmalarını dilerim.
  • ARALİK 2016 İTİBARİYLE

arkadaslar en iyi paket teknosa paketi 397 tl

onun disinda sadece film icin aylik 30 tl

film dizi icin aylik 45 tl civari

spor paketleri icin de aylik 45-50 tl den fazla vermeyin arti ozellilker icin fiyatlar artabilir ama promosyon hediyeler isteyin
  • teknosa paketi stokta varken (20 gün önce) teknosayı arayıp 2016-2017 sezonu mu yoksa 12 ay mı diye sorduğumda digiturke yönlendirdiler. Digiturk'ü aradım, 2016-2017 sezonu olduğunu söyledikleri için almaktan vazgeçmiştim.

Not: Bu taraftar paketleri derbi maçlarını da kapsıyor mu acaba? Bilgisi olan bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. Sanki derbi maçı izleyebilmek için iki takımın da taraftar paketinin olması gerekiyor denmişti bir ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsemre -- 5 Aralık 2016; 16:34:44 >
  • Benim taahhüt bitmişti. Vakit bulup fax çekemedim. Bu ay 90 TL fatura kesmişler:)

Şimdi taahhüt de 1 yıl uzamadı değil mi? Üyeliği sonlandırdığımda extra ceza vs istemesinler.
  • Geçmiş olsun. Yok uzamaz. İptal ettiğiniz güne kadar güncel tarife fiyatı üzerinden faturalandırılır sadece.
  • gsemre kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Şimdi Online işlemlerden girip giriş hariç bütün paketleri sildim. HD ye bile indirim yapmıyordu onu da sildim. Giriş paketinde taahhüt yok galiba. Taahhüt versende vermesende aynı fiyat görünüyor web sayfasında. Bakalım 1 hafta daha arayıp iyi fiyat vermezlerse bayiden kapattırıp teledünya ya geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ism72

Benim taahhüt bitmişti. Vakit bulup fax çekemedim. Bu ay 90 TL fatura kesmişler:)

Şimdi taahhüt de 1 yıl uzamadı değil mi? Üyeliği sonlandırdığımda extra ceza vs istemesinler.

Uzamaz. O faturayı ödeyeceksiniz. Yeni teklifi alıp kabul ederseniz şimdi, taahhütü bu aydan başlatıp bu ay ödediğiniz fazla miktarı da toplam bedelden düşürürler. Bunun için rica edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

Giriş paketi + Belgesel + Film + HD 1 yıl boyunca 360 YL... bunu almayı düşüncem...

nerden aldınız bu teklifi?. benim de maç la pek işim yok. bana uyar bu paket.
    bi de forum üyelerine genel şu soruyu sormak istiyorum.
    BU HD OLAYINA PARA ÖDEMEK NEDİR YA?
    bundan kurtulan var mı. yolunu söyleyene minnettar kalırım. taahhütsüz 12 tl. taahhütlü 7 tl istiyorlar.
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    üyeliğimin süresi bitiyordu. Bana önce bu paketi 427 tl dediler. Bende iptal ettircem deyince, bana 3 ay spor extra paketi hediye edelim dediler. Bende arasezona giriyoruz. zaten 1 ay izlemiyeceğim dedim. Sonra 1 ay dizi paketi verelim dedim. Bende düşüneyim dedim. Sonra aynı adama bağlanmak isterken, bu paketi sundu bana.

zaten geçen yıl, Giriş film HD ye 332 tl verdiydim. Belgesel ekleyip, 360 tl deyince direk atladım....
  • Bende gecen hafta icinde iptal faksi cektim.4 defa aradilar acmadim.sonra actim ve kararli bi sekilde iptal edecem dedim.sonra ne olur ne olmaz diye hesabi askiya alalim dediler bende tamam dedim.teyit amacli tekrar arayinca hesabin dondurulmadigini aktif oldugunu soylediklerinde sok oldum.hemen ikinci iptal faksini cektim bir gun sonra aradilar..turksatta giris+hd+sampiyonlar paketine 9 ay boyunca 31 tl 3 ay da 72 tl odeyin dediler.bende, bana turksattan bahsetmeyin eutelsatta uygun tarife varsa soyleyin yiksa iptal edin dedim.onlar bana eutelsatta giris paketi+hd+sampiyonlar paketi+belgesel paketi+cocuk paketi+sporsever paketi+3 ay spor ekstra. 9 ay boyunca 35 lira kalan 3 ay 77 lira dediler kabul ettim.iyi mi kotu mu bilmiyorum arkadaslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufes -- 7 Aralık 2016; 12:09:48 >
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. iptal faksını nereye çekiyoruz bu arada. beni arayan soran yok. :)
    artı;
    hd yi ücretsiz kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.