Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
31.940
Cevap
397
Favori
1.616.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    2300 Mesaj

3 Aralıktan sonra cekebillrsin
    |
    |
    winterice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Merhaba arkadaslar.benim taahhutum de bitti ve iptal faxi cektim.az once aradilar ve tarife su: turksatta giris+sampiyonlar+hd+ 3 ay spor ekstra..6 ay 30 lira 2 ay 41 lira son 4 ay 72 lira.ya da yayini eutelsattan alirsam giris+5 buyukler +hd+cocuk paketi+belgesel+eurosportlar 6 ay 35 2 ay 41 son 4 ay 77 lira sizce nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ufes

Merhaba arkadaslar.benim taahhutum de bitti ve iptal faxi cektim.az once aradilar ve tarife su: turksatta giris+sampiyonlar+hd+ 3 ay spor ekstra..6 ay 30 lira 2 ay 41 lira son 4 ay 72 lira.ya da yayini eutelsattan alirsam giris+5 buyukler +hd+cocuk paketi+belgesel+eurosportlar 6 ay 35 2 ay 41 son 4 ay 77 lira sizce nasil

eutelsat daha mantıklı 43 tl geliyor
    |
    |
    arkadaslar dizi ve film uyesiyim ve taahut yeniledim 2 hafta falan oluyor cok arastirdim dsmart falan ucuz ama adam gibi dizi film yok en iyisi digiturk ,tivibu dsmart bos neyse fiyat olarak neredeyse bunlar internetle beraber bedava ama digiturk degil.aylik 40 tl civari film dizi hd ve 2 aylik salon anlastik 1 yil.lig tv futbol bos bence 2000 li yillarin basinda cok izledim..

|
    |

cekmeden ara konus ne isterseniz soyleyin iptal faxina gerek yok istemezseniz kapaticaginizi soyleyin ve ilk uye fiyatlarina gore dusuk fiyat secin ve promosyon alin

|
    |
    winterice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Herkese merhaba benimde 2 aralıkta, 1 yıllık taahhüt bitiyor. Geçen sene aldığım paketler ve fiyatlar şöyle. giriş+ hd 1 yıl bedava, belgesel, 1 yıl spor extra, 1 ay lig tv hediye, 3 ay spor sever hediye ; 3 ay 20-25 civarı idi. Sonraki aylar 35-36. Sonradan sporseveride ücretli eklettim 41-42 fatura geldi son 3 ayda. Şimdi ben aynı paketleri almak istiyorum hangi fiyatı teklif verirlerse makul olur. Birde iptal faxı için yardımcı olabilecek olan varsa çok memnun olurum. 2 yıllık üyeyim
    |
    |

kolsyh kurulum yap ıkısınde hangısınde kanalları bulursa ondandır
    yhada en kısası musterı temsılcısı ara
    |
    |
    bhdr84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aktivasyon ucreti de odememis oldum. Yillik 380 tl ye mal oldu
    Giris+Sampiyonlar+Sporsever+Belgesel+Hd
    Paketi bulabilirseniz alin derim, daha ucuz teklif etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 30 Kasım 2016; 17:23:58 >

hayırlı olsun teknosa paketiniz. öncelikle 380 tl ye nasıl mal ettiniz? ben 397 tl ye bulabildim teknosadan. bir de önceki üyeliğinizi iptal ettirmeden 2 aralığa nasıl eklettirdiniz? bildiğim kadarıyla aldığımız paketler için yeni üyelik bahanesiyle eskisini kapatmaya zorluyorlar (iptal dilekçesi ile receiver iadesi) ve yenisinden aktivasyon ücreti alıyorlar. A.ücretini ödememeyi nasıl başardınız tebrik ederim?
    |
    |
    k62545 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tesekkur ederim eyvallah.
    İnternetten almistim 1 ay once banka kampanyasi avantajix vs ile 380 tl.
    Musteri hizmetlerini arayip sifreyi verdim,paketleri tanimladilar.
    Aktivasyonu mh yaptigi icin ucretsiz oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 30 Kasım 2016; 18:24:04 >
    |
    |
    Bahsedilenler: euler3080
    Mediamarkt'tan alışveriş yapmıştım evlilik için. Arayip 15. kuruluş yilimiza ozel diyerek 2 sene sabit fiyat 15 liradan digiturk onerdiler. Hd yayinlar, belgesel ve eglence paketleri dahil ve ilk ay tüm yayınlar şifresiz l olacak şekilde. Yeni ev kurduğum için mantıklı geldi, onayladım. Ailemin evinde kurulduğundan beri full paket var o yüzden lig tv eklemek yerine maç izlemeye bizimkilere mi giderim bilmiyorum. Maç yayınları için en ucuz sistem hangisi olabilir? Web üzerinden yayin satin almak mi?

|
    |
    evet faksımdan sonra bugün arandım ve turksat şampiyonlar paketi+1 yıl hd+3 ay spor ekstra 8 ay 29, 4 ay 70 tl toplam 512 tl teklif ettiler. yüksek dedim kabul etmedim. bir daha da ararlar mı bilmiyorum. ama 500 tl nin üstünü vermek istemiyorum bu kalitesiz lige ve yayın kalitesizliğine. eutelsat için de 600 tl istedi ve 2 keyif paketi hediyesi de yok dedi.onlara da ekstra para verecekmişim. hadi ordan!!
    |
    |
    4 ay giriş 10,99 şampiyonlar 27,5
    3 ay spor extra
    12 ay hd ücretsiz plus kutu
    4 Aydan sonra 21.99 giriş 55 şampiyonlar. 2 ay ligler araya girince düşük pakete geçecek
    Şampiyonlar paketi
    Sizce nasıl teklif ???

hocam kesinlikle çok yüksek.700 tl yi geçmiş nerdeyse. ama anladığım kadarıyla bunu iptal faksından sonra yapmamışlar. üyeliğin sona ermeye yakın iptal edin diye faks çekmen lazım. o zaman onlar iptal etme diye bana sundukları 520 tl yi sana da sunacaklar. ki ben onu da kabul etmedim.
    |
    |
    ouz34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu digitürk bir tek beni aramadı sanırım, taahhüt ayın 3ünde doluyor :) yani ya gece yarısı 00 da ya da 23:59 da artık ne zaman yayını keserler bilmiyorum :)
    |
    |

Taahhütüm bugün sona eriyor, akşam iş çıkışı bayiye gidip uzatmayı düşünüyorum. Şu anda Giriş+Şampiyonlar+Spor Extra+HD 90,99 TL ödüyorum ancak bana fazla geliyor.

Nasıl bir talepte bulunursam daha uygun bir fiyat alabilirim? Kasım ayında SMS geldi "paketleriniz güncel indirimli fiyatlarla taahhütsüz devam edecektir" diye ancak bugüne kadar hiç arayan olmadı.

Ayrıca bu bahsedilen Sagem kutuyu da talep etmek gerekir mi, daha iyi görüntü kalitesi alabiliyor muyuz? Kayıt olayıyla pek işim olmuyor.

"Sn ......., 02.12.2016 tarihindeki .... nolu uyeliginizin tumu iptal edilmistir. Uyeliginize ait ekipmanlari (kart, kutu, kumanda, baglanti kablolari) teknik servise iade etmeniz gerekmektedir, Teknik servise iade ettiginiz ekipmanlar icin iade formu almayi unutmayiniz." diye mesaj geldi. Zaten Şampiyonlar paketini(5 büyüklerin tüm maçları +2 keyif+HD ) aylık 33TL'ye izliyordum. Kesinlikle bu teklifin aynısını vermeyeceklerdi, isabet olmuş. Teknosa' nın kampanyasını bulursam alırım onun dışında Digiturk' e gule gule...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 2 Aralık 2016; 10:55:9 >
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.