Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1905sss , anexi , ortabag708 , god of psycho Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.369
Cevap
571
Favori
2.754.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayin ihalesini Digiturk kazandi. Konu 5 yil daha uzadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece digiturk ihaleye girmiş ve turkcell de mobil yayin için ihaleye girmiş . Demek ki digerleri de bu ligin 5 para etmeyeceğini anlamışlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öldürseler, Bıçaklasalar, Falakaya Yatırsalar Bulaşmayacağım İşlerdendir, Açık Sözlü Birisi Olarak lanet Olsun Böyle Şirkete...
  • enige kullanıcısına yanıt
    abi bende spor extrayi kullaniyorum 44 lira veriyorum.sen daha cok paket kullaniyorsun daha uygun .benimde 3 aralikda bitiyo lutfen banada haber verirmisiniz.yeni sozlesmeden.vide ben iptal faxi cekmedimhala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • camur35 C kullanıcısına yanıt
    haber veririm tabii ki, ayrıca geç kalmadan fax gönder sonra sıkıntı çıkarırlar.
  • Digiland tahahütsüz 69 TL devam ettim ben. Taahhütlü yokmuş artık Digilandda.zaten yeni kampanya yaparlar falan öyle yine iptal çekerim yeni yılda Görürüm teklifleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 Büyükler paketi
    Film paketi
    Avantaj paketi
    Spor extra
    Belgesel paketi
    Çocuk paketi
    Digiturk Dilediğin Zaman Plus
    Haziran ayına kadar mobil Lig tv

İlk 6 ay 63,5 tl
    Son 4 ay 127 tl
    Yaz dönemi 2 ay Lig tv indirimli(20 tl sanırım)
  • Belgesel 1 yıl hediye
    Çocuk 1 yıl hediye
    Sporsever 1 yıl hediye
    IQ Plus kutu 1 yıl hediye
    Spor ekstra 3 Ay hediye
    Mobil Lig TV sezon sonuna kadar hediye

Giriş pakedi
    Film pakedi
    Şampiyonlar pakedi

İlk 6 ay 44 Tl = 264 Tl
    2 ay 59 Tl = 118 Tl
    4 ay 95 Tl = 380 Tl
    Toplam : 762 Tl
    Aylık : 63,50 Tl ye geliyor
    iptal faksin cektim nerdeyse butun kanallar gitmis

• @derya78 ve @bjkali yorumlara başladıysa benimde taahhüt bitimi yaklaşmış demektir.. Bu iki üyeyi yıllardır takip ederim eger bir taahhut paylasiminda bulunurlarsa doğrudur, yalan degildir..
    Herneyse yorumlarin neredeyse tamamını okudum ancak taahhüt yapanlarin hiçbiri 4K destekli cihaz almamış?? Talep edin arkadaslar :)
    Geçen gs-fb derbisini 399.nolu kanalda 4k verdiler..
    Bende mhyi aradim +35 tl montaj dahil fiyat talep etti.. 4Kyi bile parayla satiyorlar ilginç.. Almadim tabi..
    Taahhüt üm ne zaman bitiyor sen ondan haber ver dedim ve teli kapattim..
    Her hafta 1 mac 4k yayin olacak.
    Belgesel kanallari 4k sürekli yayın.dedi..
  • Uygun kampanyalar varmı

• İptal faksından sonraki ilk 3 aramayı reddettim. 4 aramada bu teklifi kabul ettim..

Giriş paketine ek..
    Belgesel 1 yıl
    Çocuk 1 yıl
    Sporsever 1 yıl
    HD 1yıl
    Yetişkin 1yıl

Film 4 ay hediye
    Dizi 4 ay hediye

İlk 6 ay 9.99 tl
    Sonraki 6 ay 21.99 tl

1yıl taahhüt.

• camur35 C kullanıcısına yanıt
    sen nasıl bir fax çektin öyle, sözleşme tarihinde iptal edilmesi gerektiğini belirttin mi? bende herhangi bir sıkıntı yok ayın 3 ünde doluyor benim taahhüt ona göre yazmıştım. umarım erken iptal edip sözleşmeyi yakmamışsındır.
  • Bende digiland paket sistemi kullanıyorum taahhütümün bitmesine az bir zaman kaldı bakalım ne gibi teklifler ile karşılaşacağız 500 tl nin altında teklif gelmezse kesin iptal edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Bende digiland paket sistemi kullanıyorum taahhütümün bitmesine az bir zaman kaldı bakalım ne gibi teklifler ile karşılaşacağız 500 tl nin altında teklif gelmezse kesin iptal edicem.

tezekoz.. zaman geldimi.. taahhütlerimiz seninle aynıydı.. sağlı sollu bastıralım..
  • Şu anda kullandığım;

Spor eğlence paketi : Super lig tamamını, Film kanallarını, Belgesl kanallarını ve Spor Sever kanallarını kapsıyor
    Çocuk Paketi

3 ay bedava
    1 ay 68 tl
    8 ay 71 tl

toplamda 636 tl ye kullandım.. ortalama 53 tl ye geldi..

Şimdi talep edeceğim

Şampiyonlar
    Spor Extra
    Belgesel
    Çocuk

bakalım ne teklif alacağız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Bende digiland paket sistemi kullanıyorum taahhütümün bitmesine az bir zaman kaldı bakalım ne gibi teklifler ile karşılaşacağız 500 tl nin altında teklif gelmezse kesin iptal edicem.

tezekoz.. zaman geldimi.. taahhütlerimiz seninle aynıydı.. sağlı sollu bastıralım..

Geldi cidden hocam koca 1 yılı daha geçirdik digitürk ile :))

Digiland paket yapısından devam etmek istiyorum ben eski paket yapısını beğenmiyorum. Bu sistem üzerinden teklif vermelerini isterim vermezlersede iptal etsinler fark etmez :)

Sende digiland yapısı üzerinden teklif iste bence. Sen şuanda var olan paket yapısına mı dönmek istiyorsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Geldi cidden hocam koca 1 yılı daha geçirdik digitürk ile :))

Digiland paket yapısından devam etmek istiyorum ben eski paket yapısını beğenmiyorum. Bu sistem üzerinden teklif vermelerini isterim vermezlersede iptal etsinler fark etmez :)

Sende digiland yapısı üzerinden teklif iste bence. Sen şuanda var olan paket yapısına mı dönmek istiyorsun.

Evet eski sisteme dönmek istiyorum.. bütün süperlig yerine şampiyonlar alıp yanına spor extra alacağım.. yabancı ligler için.. Anadolu maçlarını izlemiyorum çok nadir.. film paketi desen yine aynı.. sürekli aynı filmler.. torrentten indirip izliyorum zaten..

iptal faksi cekmisim.ama telefonla konustum.actirdim kanallari.3 araliga kadar dewam edicek yayinlariniz dedi.

• Giriş

Film

Belgesel

HD içeren pakete 49.90 düz hesap 50 diyelim ödüyorum. Ocak 2 de film paketinin tahhahütü bitiyor. 25-30 civarına düşürmeyi planlıyorum eğer olmazsa iptal edip Filbox a geçeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.