Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
31.975
Cevap
398
Favori
1.618.077
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    816 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hocam bu paketlere şimdi toplam 33 TL mi ödüyorsunuz? (Süper Lig - Film - Hd plus kutu - spor ekstra - salon filmleri - mobil lig tv - yetişkin )

Digiturk çalışanı mısınız nasıl aldınız bu paketi ya da bir kampanya falan mıydı? İnanılmaz bir fiyat

Çalışan değilim kampanya vardı geçtim bende hep 33 değil 7 ay 33 sonra 5 ay 66 tl olacak.

Yalana bak,4 ay önce çalışanı olduğunu yazdın,o aylarda da herkesin paketlerini takip ediyordun,hala devam ediyorsun.O zamanlardaki DT çalışanı olduğun mesajları silmişsin,ama senin yazından alıntılayanlarınki bereket silinemediğinden yalanın çıktı ortaya.

Bak buda bir tane örneği,tarihide belli,hatta bende bir şeyler yazmıştım o zaman seninle ilgili.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/17931/249f27f3-2344-4b34-9a9b-

dbf79f72372e.PNG[/simage]http://store.donanimhaber.com/c9/15/32/c91532c267f15ab1802db7ff3b1dab38.PNG

Bu mesaja eklenen görseller:

• Yüzbaşı
    816 Mesaj

|
    |
    sakurek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serden

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hocam bu paketlere şimdi toplam 33 TL mi ödüyorsunuz? (Süper Lig - Film - Hd plus kutu - spor ekstra - salon filmleri - mobil lig tv - yetişkin )

Digiturk çalışanı mısınız nasıl aldınız bu paketi ya da bir kampanya falan mıydı? İnanılmaz bir fiyat

Çalışan değilim kampanya vardı geçtim bende hep 33 değil 7 ay 33 sonra 5 ay 66 tl olacak.

Yalana bak,4 ay önce çalışanı olduğunu yazdın,o aylarda da herkesin paketlerini takip ediyordun,hala devam ediyorsun.O zamanlardaki DT çalışanı olduğun mesajları silmişsin,ama senin yazından alıntılayanlarınki bereket silinemediğinden yalanın çıktı ortaya.

Bak buda bir tane örneği,tarihide belli,hatta bende bir şeyler yazmıştım o zaman seninle ilgili.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/17931/249f27f3-2344-4b34-9a9b-

dbf79f72372e.PNG[/simage]http://store.donanimhaber.com/c9/15/32/c91532c267f15ab1802db7ff3b1dab38.PNG

Ne olucak kardeşim senin bu çekememezliklerin ne yapıcaz? Kendine uğraşacak başka uğraşılar bul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Son 2 3 gün içinde yeni teklif alan var mı ? Aradaşın aboneliği bitiyorda araştırma içerisindeyiz..

Bu arada bu konu tekliflerle alakası olmayan atışmaların gerçekleştiği konu olmuş adminler nerde anlamıyorum ?

Orijinalden alıntı: porsheli

Son 2 3 gün içinde yeni teklif alan var mı ? Aradaşın aboneliği bitiyorda araştırma içerisindeyiz..

Bu arada bu konu tekliflerle alakası olmayan atışmaların gerçekleştiği konu olmuş adminler nerde anlamıyorum ?

Aynen katılıyorum.
    Özelden yazın.

|
    |

giriş + hd + film + belgesel 47 ödüyorum enayi gibi millet çatır çatır ligtv izliyor o fiyata

Orijinalden alıntı: theshiver

benim taahhüt gelecek ay bitiyor, geçen hafta faks çektim sizi arıycaz falan diye sms attılar aramadılar bekliyoruz bakalım.

giriş + hd + film + belgesel 47 ödüyorum enayi gibi millet çatır çatır ligtv izliyor o fiyata

Artık burunlarından kıl aldırmıyorlar hocam. Benimde taahhütüm bu ay bitti, ben sizin izlediklerinize taahhütsüz 36 TL. ödeyeceğim önümüzdeki aydan itibaren.
    Yine taahhütsüz olarak LİG TV yi de eklettirdim, Spor Eğlence paketi aylık 69 TL. ödeyeceğim.
    |
    |
    Nisan 3 te 1 yıl daha uzattık anlaşmada ilk 3 ay fatura yok dediler ama bugün faturayı gördüm 7 tl hd bedeli diye. Aradım geçen yıl ücretsiz vermişler normalde 12 tl imiş taahhüt verdiğim için 7 tl gelecekmiş. Dinleyin kayıtları 3 ay fatura olmayacak dedim hd ex oluyormuş :) hayret yani pes kayıt oluşturdu inceleyecekler o da çok sert konuştum öyle. iptal için de 115 tl ücret çıkıyor sordum zorla gel iptal et diyorlar.
    |
    |
    sonunda kurtuldum bu firmadan...2 ay boyunca ulusal yayınlar açık kalacak herhangi bir ücret'de ödemeyeceksiniz daha sonrada üyeliğiniz sonlanacak diyor.3 mayısta bitiyor o zaman kapat istemiyorum diyorum yok dursun belki şöyle olur felan filan cart curt.

Komedi ya valla bak..3 mayısta cihazı söküp atacam işim olmaz bu firmayla bi daha inş.
    |
    |

giriş + hd + film + belgesel + çocuk paketi

ilk 8 ay: 21 TL
    geri kalan 4 ay: 45 TL

Aylık 29 liraya geliyor. bence güzel
    |
    |

( Haziran -Temmuz ) Ağustosa Kadar 20 TL
    Kalan aylarda 55 TL
    Pakette 5 Büyükler LigTV + 3 Ay Mobil LigTV + 1 Ay Spor Ekstra + Yetişkin Kanallar ( Yetişkin Yerine Belgesel İsterim Sanırım )
    Eutelsattan İzliyorum

Nasıl Teklif Arkadaşlar?
    |
    |
    beyler digitürk iptal faksı çektim geri aradılar mayıs ayı 25 tl haziran temmuz 5 tl ağustos eylül ekim 40 tl geri kalan 6 ay 64 tl 540 tl geliyor 1 yıl lig tv hd açık 3 ay spor extra ve giriş kanalları sizce nasıl

aylık 45 tl ortalama gayetgüzelbir teklif
    hd ve eutalsat mı ? yoksa turkcell mı
    |
    |
    serseri441907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turksat ve 1 yıl lig tv hd dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 15 Nisan 2016; 14:51:35 >
    |
    |
    sbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iyi bir teklif fiyatda gayet iyi
    |
    |

Bende devam etmeyi düşünüyorum

|
    |
    sbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Digitürk kanallarının yerli,yabancı sinema kanalları nasıl arkadaşlar? Dsmart 2 senedir kullanıyoruz abartmıyorum 4 tane film izlemedim. O kadar rezalet filmler var özellikle geceleri aksiyon filmleri oluyor mu?
    |
    |

Şimdi atmayın daha erken myısayının on veya on beşi arasında gönderin

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için, kendileri aradı hiç bişey sunmadılar 40 tl ödüyordum dedikleri 44 tl ödeyin 12 ay taahhüt verin yani fax çekilmeden anlaşma imkanı oluşmayacak.
    |
    |
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.