Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antireis Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.483
Cevap
576
Favori
2.762.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altinbas07

Peki şuandada hala alabiliyormuyuz.?
    Ben daha 1 hafta oldu yeni paketim=
    Giriş+Çocuk+9 Maç+Spor Extra+Avantaj Paketi
    118TL veriyorum ilk 6 ay %50 anlaştım 50 küsür
    Şimdi bunu görünce şok oldum hadi bunu alsam
    Avantaj Paket eklerim ve çocuk 1 yıl peşin aldım.!
    Paketi İptal mi ettirsem ki 3 nisan paketim yenilendi

Siz bilirsiniz bu adamların yapamayacakları şey yok. Sistemi yöneten insan olduğuna göre her türlü işlemi yapabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Tamam tşk ederim bu arada eutelsat değil mi.?
    Gerçi eutelsat olmasa Plus IQ alamazsın :)
    Benimkinde soru :) birde 66TL onu alsam
    Avantaj palet spor Extra alsam 99TL geçmez kib iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Tamam tşk ederim bu arada eutelsat değil mi.?
    Gerçi eutelsat olmasa Plus IQ alamazsın :)
    Benimkinde soru :) birde 66TL onu alsam
    Avantaj palet spor Extra alsam 99TL geçmez kib iyi akşamlar

Tabiki eutelsat hocam. İyi akşamlar

• Herkese merhabalar;
    benımde bu ay taahütüm bitiyor..Gene bir cebelleşme başlıyacak...bakalım ne olucak..
    aradım 131 tl lık paketim 141 tl olmuş benım yazılı yada sesli bir kaydım olmadan spor extra paketi yapmıslar 5 aydır paşa paşa ödüyormulum onun içinde bir şikayet kaydı oluşturdum.. ki spor extra da hangi paketleri var onu bile bilmedigim halde.. bakalım ne olucak..
    ben digi plus kutu dizi paketi yetişkin salon hariç.. birde yan oda üyeligim var 131 tl ödüyorum..
    teklifleri degerlendiricem olmadı..
    ıkı kutuyuda teslim edip.. alıcam bir hd cihaz paşalar gibi izliycem.. her sene bu stres olmaz olsun
    Hocam bu paketlere şimdi toplam 33 TL mi ödüyorsunuz? (Süper Lig - Film - Hd plus kutu - spor ekstra - salon filmleri - mobil lig tv - yetişkin )

Digiturk çalışanı mısınız nasıl aldınız bu paketi ya da bir kampanya falan mıydı? İnanılmaz bir fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Hocam bu paketlere şimdi toplam 33 TL mi ödüyorsunuz? (Süper Lig - Film - Hd plus kutu - spor ekstra - salon filmleri - mobil lig tv - yetişkin )

Digiturk çalışanı mısınız nasıl aldınız bu paketi ya da bir kampanya falan mıydı? İnanılmaz bir fiyat

Çalışan değilim kampanya vardı geçtim bende hep 33 değil 7 ay 33 sonra 5 ay 66 tl olacak.

Anladim hocam yine de baya iyiymis. Bolgesel miydi acaba?

• quote:

Anladim hocam yine de baya iyiymis. Bolgesel miydi acaba?

Ben size özel yapıyorum dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Faksı çektim bugün...sms geldi.Yıkama yağlama için sizi arayacaz diyorlar.Kapattırıp kurtulacam bu lanet firmadan sonunda

fasktan 1 gün sonra aradılar ilk 3 ay ücretsiz sonraki 9 ay 70 küsürlü birşey dedi..seneye vurursanız 56 tl dedi.yok kardeşim dedim kapattım.bugün yine aradılar bu sefer başka bi eleman..oda aynı kampanyayı öneriyor.Dedim kalsın.

10 senelik müşterimizsiniz işte şöyle böyle diyip tavlamaya çalışıyor.kapattırıp kurtulcam inş bu üçkagıtçılardan.Kara düzen kime ne tuttururlarsa öyle gidiyolar...sen faks çekene kadar ne arayıp ne soruyolar.Tüm firmaların hepsi kolpacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Çalışan değilim kampanya vardı geçtim bende hep 33 değil 7 ay 33 sonra 5 ay 66 tl olacak.

Yalana bak,4 ay önce çalışanı olduğunu yazdın,o aylarda da herkesin paketlerini takip ediyordun,hala devam ediyorsun.O zamanlardaki DT çalışanı olduğun mesajları silmişsin,ama senin yazından alıntılayanlarınki bereket silinemediğinden yalanın çıktı ortaya.

Bak buda bir tane örneği,tarihide belli,hatta bende bir şeyler yazmıştım o zaman seninle ilgili.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/17931/249f27f3-2344-4b34-9a9b-

dbf79f72372e.PNG[/simage]https://store.donanimhaber.com/c9/15/32/c91532c267f15ab1802db7ff3b1dab38.PNG

Bu mesaja eklenen görseller:

• sakurek kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Yalana bak,4 ay önce çalışanı olduğunu yazdın,o aylarda da herkesin paketlerini takip ediyordun,hala devam ediyorsun.O zamanlardaki DT çalışanı olduğun mesajları silmişsin,ama senin yazından alıntılayanlarınki bereket silinemediğinden yalanın çıktı ortaya.

Bak buda bir tane örneği,tarihide belli,hatta bende bir şeyler yazmıştım o zaman seninle ilgili.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/17931/249f27f3-2344-4b34-9a9b-

dbf79f72372e.PNG[/simage]https://store.donanimhaber.com/c9/15/32/c91532c267f15ab1802db7ff3b1dab38.PNG

Ne olucak kardeşim senin bu çekememezliklerin ne yapıcaz? Kendine uğraşacak başka uğraşılar bul

• Son 2 3 gün içinde yeni teklif alan var mı ? Aradaşın aboneliği bitiyorda araştırma içerisindeyiz..

Bu arada bu konu tekliflerle alakası olmayan atışmaların gerçekleştiği konu olmuş adminler nerde anlamıyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: porsheli

Son 2 3 gün içinde yeni teklif alan var mı ? Aradaşın aboneliği bitiyorda araştırma içerisindeyiz..

Bu arada bu konu tekliflerle alakası olmayan atışmaların gerçekleştiği konu olmuş adminler nerde anlamıyorum ?

Aynen katılıyorum.
    Özelden yazın.

• benim taahhüt gelecek ay bitiyor, geçen hafta faks çektim sizi arıycaz falan diye sms attılar aramadılar bekliyoruz bakalım.

giriş + hd + film + belgesel 47 ödüyorum enayi gibi millet çatır çatır ligtv izliyor o fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

benim taahhüt gelecek ay bitiyor, geçen hafta faks çektim sizi arıycaz falan diye sms attılar aramadılar bekliyoruz bakalım.

giriş + hd + film + belgesel 47 ödüyorum enayi gibi millet çatır çatır ligtv izliyor o fiyata

Artık burunlarından kıl aldırmıyorlar hocam. Benimde taahhütüm bu ay bitti, ben sizin izlediklerinize taahhütsüz 36 TL. ödeyeceğim önümüzdeki aydan itibaren.
    Yine taahhütsüz olarak LİG TV yi de eklettirdim, Spor Eğlence paketi aylık 69 TL. ödeyeceğim.
  • Nisan 3 te 1 yıl daha uzattık anlaşmada ilk 3 ay fatura yok dediler ama bugün faturayı gördüm 7 tl hd bedeli diye. Aradım geçen yıl ücretsiz vermişler normalde 12 tl imiş taahhüt verdiğim için 7 tl gelecekmiş. Dinleyin kayıtları 3 ay fatura olmayacak dedim hd ex oluyormuş :) hayret yani pes kayıt oluşturdu inceleyecekler o da çok sert konuştum öyle. iptal için de 115 tl ücret çıkıyor sordum zorla gel iptal et diyorlar.
  • sonunda kurtuldum bu firmadan...2 ay boyunca ulusal yayınlar açık kalacak herhangi bir ücret'de ödemeyeceksiniz daha sonrada üyeliğiniz sonlanacak diyor.3 mayısta bitiyor o zaman kapat istemiyorum diyorum yok dursun belki şöyle olur felan filan cart curt.

Komedi ya valla bak..3 mayısta cihazı söküp atacam işim olmaz bu firmayla bi daha inş.
  • nihayet gayet güzel bi teklif aldım

giriş + hd + film + belgesel + çocuk paketi

ilk 8 ay: 21 TL
    geri kalan 4 ay: 45 TL

Aylık 29 liraya geliyor. bence güzel
  • Yeni Teklif;

( Haziran -Temmuz ) Ağustosa Kadar 20 TL
    Kalan aylarda 55 TL
    Pakette 5 Büyükler LigTV + 3 Ay Mobil LigTV + 1 Ay Spor Ekstra + Yetişkin Kanallar ( Yetişkin Yerine Belgesel İsterim Sanırım )
    Eutelsattan İzliyorum

Nasıl Teklif Arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.