Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: derya78 , lazzaro , jaiecris Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.516
Cevap
577
Favori
2.763.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl iptal faksından sonra ilk aramalarında anlaştım düşüneyim dedim 3 defa aradılar o kadar bastırdım hiç geri adım atmadılar daha iyi fiyatlar duyduğumu söyledim karşıdaki yeminle bana inanın falan diyor tamam o zaman öyle yapıyorsanız aldığınız para zehir olsun dedim. O kadar yıllık aboneliğimde (12 yıl kadar) ilk defa onların kazandığını düşünmeye başladım böyle giderse toptan kapatır geçerim nasılsa yeni anlaşma 3 Nisan da. Anlaşma şöyle Giriş+Şampiyonlar+Spor extra+hd+4 ay film+4ay dizi+4 ay belgesel+4 ay sporsever aylık ortalama ödeyeceğim fiyat 68 tl kutu humax 9504 2 yıldır sorunsuz kullandığım bana göre görüntü ve çalışma bakımından en sorunsuz cihaz.
  • Selam hocam...
    Ortalama Değilde net fiyatınız nedir.?
    Birde siz Sagemcom Plus IQ HD kullanın Nasıl
    Stabil Bir cihaz anlarsınız tavsiye ederim
    Benim ortalama 85-88 arası ;) iyi gibi hediyeler vs
    Sizce Nasıl içerik vs olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Mart 2016; 14:24:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Sizinki gayet güzel bence. 3 ay fatura yok Temmuz 62 tl kalan 8 ay 97 tl benim.2 ay dondurma var Temmuz da dondurma hakkını kullanınca düşüyor ortalama biraz. IQ kutu stoklarımızda yok dedi bende forumda çok şikayet okuduğum için illa ki bu olacak diyemedim çünkü kullandığım kutu çok güzel ama merak ediyorum açıkçası geçen yıl arayan vereyim demişti sorun yaşarsam diye geçemedim.
  • Valla hocam ben 2-3 yıldır kullanıyorum SÜPER
    Hem onda HD fiyat bedeli çıkmaz
    Adaşın sayesinde @invisible Sağolsun
    Hemde dilediğin yerden izlersin ve artı istediğin Zaman
    Kaydet özelliğini kullanırsın yayın durdur vs daha önce pace kutu vardı bende
    Mülkiyeti bana aitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Mart 2016; 14:52:32 >
  • digitürk ten şimdi aradılar engelli üye olarak

plus iq kutu yu ( sagemcom 6101 ) 1 sene ücretsiz verdiler + yanında ise belgesel + sporsever paketlerinide 1 sene ücretsiz yani ücret almayacaklar ayda 49 tl ödeyeceğim paketlerim ise bunlar

siz sadece giriş ve süperlig için para ödeyeceksiniz dedi

giriş + belgesel + sporsever + süperlig + mobil lig tv + plus iq kutu : 49 tl ödeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 11 Mart 2016; 10:28:12 >

• derya78 kullanıcısına yanıt
    HD değilmi paket. HD bedeli yok? Eulsat uydusundan değilmi yoksa?
  • Benim kullandığım paket bu. HD paketi, Sıfır Lira da da olsa gözüküyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesceyms -- 11 Mart 2016; 11:30:43 >

• Hadi gözün aydın @derya78 valla iyi fiyat almışsın ;)

• Iq plus kutuda Hd bedeli çıkmaz zaten iq plus kutu hizmetine hd bedeli dahildir, tebrikler @derya78 hocam bakın ben Size demiştim kafaya takmanıza gerek yok iptal talebinizi alınca ücretsiz vereceklerdir diye, hayırlı uğurlu olsun :)

• arkadaşlar 3 nisanda doluyor taahhüt, geçtiğimiz dönem giriş+şampiyonlar+hd 68 lira ödedim 9 ay boyunca..... 3 ay ücretsizdi..

şimdi benzer bir teklif geliyor 2 ay ücretsiz olarak.. bunun yanına belgesel kanallarını 12 ay boyunca verirler mi sizce?
  • Giriş+belgesel+taraftar+hd için 81 tl fatura yollamışlar! şikayet ettim taahhütünüz bitti ondan dediler kapatın dedim kapatma kısmına yönlendirdiler faks yollayın diyoorlar.

Faks yollayınca hemen kapanır mı? Adamlar doğru düzgün bir teklifte bile bulunmadılar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromelf

Giriş+belgesel+taraftar+hd için 81 tl fatura yollamışlar! şikayet ettim taahhütünüz bitti ondan dediler kapatın dedim kapatma kısmına yönlendirdiler faks yollayın diyoorlar.

Faks yollayınca hemen kapanır mı? Adamlar doğru düzgün bir teklifte bile bulunmadılar!

sen iptal faxı yolla

onlar sana uygun teklif ile geri dönerler
  • Taahhut bitmisti. Iptal dilekcesi akabinde arayip bomba bir teklif yaptilar ve kabul ettim.

Ana oda
    Digiturk iq plus kutu
    Giris paketi
    Hd paket
    Film paketi
    Sporsever paket (eurosport 1 2 news ve fixsport filanmis ben spor extra sanmistim)
    Belgesel paketi
    Cocuk paketi

Yan oda
    Giris paketi
    Hd paket

Her iki odaya 1 ay ligtv1 hediye

Butun bunlar icin 8 ay 22tl 4 ay 40tl alacaklar.

Yalniz bunun icin ana odaya 12 ay yan odaya 24 ay taahhut verdim. Ana oda taahhudu bitince bir kazık mı yiyecegiz o zaman gelince anlasilacak. Böyle firsat bulmuşken cok kurcalamayayim dedim.

Sporseverin sporextra olmadigini anladigimda canim sıkıldı. Ertesi gun ayrica almak istediğimde aylikilk iki ay 10ar sonra aylik 20ser tl cektiler her oda icin o da 12 ay taahhut karsiligi. Almadim tabii.

• bugun genel merkezden gelen teklif giriş+şampiyonlar+hd(eutelsat)+belgesel+çocuk, 3 ay fatura yok ücretsiz 1 ay dondurma(ilave olarak taahtut sonuna ekleniyor)

77 tl....ortalama 53 lira....

mobil ilg tv yi hediye kapsamında alan var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosyal bukalemun -- 19 Mart 2016; 17:02:43 >
  • Bu da benim kabul ettiğim teklif arkadaşlar. İlk 6 ay 9,99 TL son 6 ayda 21,99 TL

1 ay lig TV
    12 ay Spor sever
    12 ay Yetişkin
    12 ay Belgesel
    12 Ay Çocuk
    2 Ay Film paketi hediye

Cihaz olarak da Sagem marka IQ Plus cihaz verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thenewcm -- 16 Mart 2016; 16:25:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thenewcm

Bu da benim kabul ettiğim teklif arkadaşlar. İlk 6 ay 9,99 TL son 6 ayda 21,99 TL

1 ay lig TV
    12 ay Spor sever
    12 ay Yetişkin
    12 ay Belgesel
    12 Ay Çocuk
    2 Ay Film paketi hediye

Cihaz olarak da Sagem marka IQ Plus cihaz verdiler

Bence gayet iyi bir teklif olmus güle güle kullanın

• Turksat uzerinden sampiyonlar paketi + hd + 3 ay sporextra+ belgesel vs.

Ilk 4 ay ucretsiz sonraki 8 ay 63.9 tl

Kabul etmedim.suan sapmiyonlar paketi kullaniyorum 3 nisanda bitiyordu 21.9 tl ye 1 ay uzattilar oyle karar verecez dedik. Bakalim ne olacak

• bedava verseler uğraşılmayacak bir yer

kapatıp kurtarın kendinizi

faxtan önce muhattap almayan adamlar

bedava derecsinde teklif yaptılar

bana herşey açık fenerin maçları da dahil 6ay 5lira sonra 20lira falan bişeyler dediler

dinlemedim direk kapattırdım

uydunete geçtim suan kafamı duvarlara vuruyorum nasıl 2 sene para kaptırdım bunlara diye

en az 10 tane belgesel kanal fazlası var
    sinema kanalları çok süper filmler

eski bile olsa kalite
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasengin

Taahhut bitmisti. Iptal dilekcesi akabinde arayip bomba bir teklif yaptilar ve kabul ettim.

Ana oda
    Digiturk iq plus kutu
    Giris paketi
    Hd paket
    Film paketi
    Sporsever paket (eurosport 1 2 news ve fixsport filanmis ben spor extra sanmistim)
    Belgesel paketi
    Cocuk paketi

Yan oda
    Giris paketi
    Hd paket

Her iki odaya 1 ay ligtv1 hediye

Butun bunlar icin 8 ay 22tl 4 ay 40tl alacaklar.

Yalniz bunun icin ana odaya 12 ay yan odaya 24 ay taahhut verdim. Ana oda taahhudu bitince bir kazık mı yiyecegiz o zaman gelince anlasilacak. Böyle firsat bulmuşken cok kurcalamayayim dedim.

Sporseverin sporextra olmadigini anladigimda canim sıkıldı. Ertesi gun ayrica almak istediğimde aylikilk iki ay 10ar sonra aylik 20ser tl cektiler her oda icin o da 12 ay taahhut karsiligi. Almadim tabii.

çok pis kandırılmışsın geçmiş olsun

• Merhaba arkadaşlar az önce bayii den geldim üyeliğimi devam ettirdim iyi mi ettim kötü mü ettim anlamadım sizlere danışmak istedim.

Türksat Giriş+Taraftar paket (FB maçları sadece) ilk 3 ay 15 TL 9 ay 56 TL ortalama ise 45 TL, bundan önce 40 TL ödeme yapıyodum yeni üyeliğm sizlerin fiyatına göre nasıl ? Sizin pakeletleriniz ücreti ne kadar ?
    Müşteri hizmetlerini aradım HD kutu istedim + 15 TL aylık ekleme olur ve aktivasyon ücretide 35 TL istediler kabul etmedim. 3-4 yıl önce 33 TL ödüyordum Şampiyonlar paketine şimdi sadece Fenerbahçenin maçlarına 56 TL ödeyeceğim hale bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigaLi_34 -- 17 Mart 2016; 17:39:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.