Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: broodofqueen Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
24.776
Cevap
350
Favori
1.028.500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      288 Mesaj
      23 Aralık 2015 15:51:40
      Evet son teklifler neler bugünlerde son mesajlarda düzgün bir şey yazan yok,bekliyoruz teklif alanların buraya tekliflerini yazmasını,korkmayın üye no isteyen yok sadece kim neyi ne kadara kullanıyor diye bakıyoruz hepsi bu,art niyet yok kesinlikle.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsheli -- 23 Aralık 2015; 15:52:28 >
      |
      |

• Yarbay
      2941 Mesaj
      23 Aralık 2015 22:04:55
      quote:

Orijinalden alıntı: ocurazz

Herkese merhaba digiturk taahhüdüm şubat ayında bitecek. biraz önce aradılar. eğer teklifi kabul etmezsem 2016 yılı zamlı fiyatlarla üye olacakmışım :)
      teklifleri şu oldu
      şampiyonlar + giriş + hazirana kadar mobil lig tv + 3 ay spor extra
      ilk 2 ay 35 tl
      sonraki aylar 70 tl

olmaz dedim kapattım.

Aynı teklifi bana da yaptılar reddettim. Geçen sene verdiklerine bak bu sene verdiklerine bak.

Steam ID: aeyi
      Origin ID: andaceyi
      PSN ID: andaceyi
    • Çavuş
      43 Mesaj
      24 Aralık 2015 10:54:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: ocurazz

Herkese merhaba digiturk taahhüdüm şubat ayında bitecek. biraz önce aradılar. eğer teklifi kabul etmezsem 2016 yılı zamlı fiyatlarla üye olacakmışım :)
      teklifleri şu oldu
      şampiyonlar + giriş + hazirana kadar mobil lig tv + 3 ay spor extra
      ilk 2 ay 35 tl
      sonraki aylar 70 tl

olmaz dedim kapattım.

Aynı teklifi bana da yaptılar reddettim. Geçen sene verdiklerine bak bu sene verdiklerine bak.

Aynı teklifi an itibari ile bana da yaptılar. Galiba yenilemeyeceğim bu sene. Fiyatlar ortalama 65 liraya geliyor aylık. Aylık 50 lira bile fazla bunlara.
      |
      |

• Er
      11 Mesaj
      24 Aralık 2015 11:18:36
      Arkadaşlar Merhaba, taahhütüm 3 Ocak'ta bitiyordu 2 gün önce iptal faksı çektim, dün aradılar.
      Eski paketim Türksat üzetinden Hd olarak 5 büyüklerdi. 3 ay ücretsiz 9*53 tl olarak ödedim.
      Bu sefer aynı paketi yine 3 ay ücretsiz 9*59 olarak teklif ettiler, ben de hayır dedim, 3 ay spor extra verelim dedi ona da hayır dedim . Eutelsat üzerinden Spor Eğlence Paketini cer dedim. Yılbaşından sonra aktif olacak dedi.20 tlye 1 ay taahhütsüz erteleyelim dedi ona da hayır dedim. MH' deki eleman çok sinirlendi, o zaman ben iptali onaylıyorum dedi ben de onayla dedim . Bakalım bir daha arayacaklar mı? Aramazlarsa da kendileri bilir iptal ederim ben de. Geçem sene iki ay iptal ettim sonrasında tekrardan arayıp beni ikna etmişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2459 Mesaj
      24 Aralık 2015 11:48:24
      quote:

Orijinalden alıntı: mrlisteria

Arkadaşlar Merhaba, taahhütüm 3 Ocak'ta bitiyordu 2 gün önce iptal faksı çektim, dün aradılar.
      Eski paketim Türksat üzetinden Hd olarak 5 büyüklerdi. 3 ay ücretsiz 9*53 tl olarak ödedim.
      Bu sefer aynı paketi yine 3 ay ücretsiz 9*59 olarak teklif ettiler, ben de hayır dedim, 3 ay spor extra verelim dedi ona da hayır dedim . Eutelsat üzerinden Spor Eğlence Paketini cer dedim. Yılbaşından sonra aktif olacak dedi.20 tlye 1 ay taahhütsüz erteleyelim dedi ona da hayır dedim. MH' deki eleman çok sinirlendi, o zaman ben iptali onaylıyorum dedi ben de onayla dedim . Bakalım bir daha arayacaklar mı? Aramazlarsa da kendileri bilir iptal ederim ben de. Geçem sene iki ay iptal ettim sonrasında tekrardan arayıp beni ikna etmişlerdi.

s.a hayırlısı

spor eğlence paketi yılbaşından sonra mı aktif olacakmış hangi ildesiniz

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

• Yarbay
      3790 Mesaj
      24 Aralık 2015 12:03:36

Digitürk forumlarında mesajlarınızı görüyorum hocam yeni paket yapısı ile alakalı sanırım takmış durumdasınız.Yeni yapıya acele etmeyin elbet geçilir siz digitürkün keyfini çıkartın boşverin gerisini.

Diğer forumdada aynı şeyleri sorup duruyorsunuz görüyorum benim aldığım teklif orada paylaşılmış ben burda paylaştım aldığım teklifi siz neden benden izinsiz diğer foruma taşıyorsunuz anlamadım doğrusu.

|
      |
      derya78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2459 Mesaj
      24 Aralık 2015 12:13:54
      quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Digitürk forumlarında mesajlarınızı görüyorum hocam yeni paket yapısı ile alakalı sanırım takmış durumdasınız.Yeni yapıya acele etmeyin elbet geçilir siz digitürkün keyfini çıkartın boşverin gerisini.

Diğer forumdada aynı şeyleri sorup duruyorsunuz görüyorum benim aldığım teklif orada paylaşılmış ben burda paylaştım aldığım teklifi siz neden benden izinsiz diğer foruma taşıyorsunuz anlamadım doğrusu.

sormak yazmak suçmu

evet taktım

diğer yerde de benden başka larıda paylaştı senin teklifini

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Yarbay
      3790 Mesaj
      24 Aralık 2015 12:27:23
      quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

sormak yazmak suçmu

evet taktım

diğer yerde de benden başka larıda paylaştı senin teklifini

Suç demiyorum ben sormak ama devamlı aynı soruları soruyorsun forumlarda ve aynı cevapları alıyorsun farkında değilsin sanırım.

Paylaşımı buraya yapıyorum paylaşımı diğer forum çekiyor hemde resimleri ile birlikte ayıptır.

|
      |

• Er
      11 Mesaj
      24 Aralık 2015 13:02:33
      Bana yılbaşından sonra aktif olacağını söyledi, fiyatı 77 tl dedi. Ben de o zaman yılbaşından sonra ara dedim. Digitürkün sitesinde bile ik 3 ay 33 tl kalan 9 ay 66 tl böyle fiyat olmaz dedim.http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/spor-eglence Biraz restleştik elemanla aksi bir tipti, kapatıuyorum o zaman dedi, ben de kapat iyi olur dedim. Belirtilen illerde yaşamıyorum, güney bölgesindeyim.
      |
      |

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      24 Aralık 2015 14:30:51
      Bana 3 ay bedava, 9 ay 70 tl teklif ettiler. 3 ay spor extra veya 4 ay film+dizi veriyorlar. Bu yeni hd kutu ve hd bedava. Kabul etmedim. Geçen sene 6 ay bedava izlemiştim. 12 ay hediye vermiyorlar ve spor eğlence paketide aktif değil diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1386 Mesaj
      24 Aralık 2015 14:38:44
      Aylık 50 den fazlası çok bunlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

ultrAslan
    • Yüzbaşı
      363 Mesaj
      24 Aralık 2015 15:06:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Bana 3 ay bedava, 9 ay 70 tl teklif ettiler. 3 ay spor extra veya 4 ay film+dizi veriyorlar. Bu yeni hd kutu ve hd bedava. Kabul etmedim. Geçen sene 6 ay bedava izlemiştim. 12 ay hediye vermiyorlar ve spor eğlence paketide aktif değil diyorlar.

paketiniz giriş+şampiyonlar keyif paketi varmı yok mu ek olarak teşekkürler

• Teğmen
      100 Mesaj
      24 Aralık 2015 16:14:21
      Telefonla kapatma talebimden sonra iki defa aradılar, yüksek fiyat teklif ettiler ve kabul etmedim. Daha sonra iptal için fax çektim. Bir gün sonra arayıp giriş,belgesel,sporsever,şampiyonlar paketi için 3 ay bedava, 9 ay 71 tl teklif ettiler. 4 ay spor extra ve 4 ay film paketini hedive verdiler. Hd plus kutu da yine 1 yıl ücretsiz. Spor extrayı bir yıl isteyince 3 ay bedava 9 ay 87 tl istediler. Kabul etmedim.
      İstanbulda oturan bir arkadaşıma spor eğlence paketi vermişsiniz bende o paketten istiyorum dedim. Öncelikle o sadece 3 ilde var dedi. Bende arkadaşım İstanbul'da nasıl oluyor dedim. 2 dk bekletcem dedi ve sonra o paketi başka arkadaşlar veriyor ve sizi aramaları için konuşacağım dedi. 2 saat sonra yine aynı arkadaş aradı ve o paketi size veremeyeceklerini söylediler dedi. 3 il dışında bazı üyelere verildiğini kabul etti ama bana veremiyorlarmış. Bende o zaman ayrım yaptığınız için kapatmanızı istiyorum dedim ama bana hala kendi teklif ettiği paketi vermeye çalıştı. Yok dedim. O zaman 3 ay donduralım yılbaşından sonra diğer illerede gelecek o zaman arayın dedi.
      Sonuç olarak 1 ay dondurdum ve ocak sonuna doğru tekrar pazarlığa oturacağız :)

• Onbaşı
      36 Mesaj
      24 Aralık 2015 16:41:02
      İptal faksım sonrası 3 ay fatura yok, kalan aylar 71 TL(9ayX71TL=639TL) Giriş+HD+2keyif paketi+Süperlig tüm maçlar+3 ay Sporextra teklif ettiler... Aylık Ortalama 53.25TL yapıyor..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      777 Mesaj
      24 Aralık 2015 18:24:05

Yalnız spor-eğlence paketinde spor extra yok galiba.
      |
      |
      serdar-ozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      100 Mesaj
      24 Aralık 2015 18:35:58

Evet yok hocam hediye isteriz 3-4 ay

|
      |
      serden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      777 Mesaj
      24 Aralık 2015 19:26:34
      quote:

Orijinalden alıntı: serdar-ozer

Evet yok hocam hediye isteriz 3-4 ay

Adamlara 6 ay hediye edin dedim,dinletemedim,hatta 5 ay,yani sezon sonuna kadar.O zaman nasıl spor-eğlence paketi oluyor anlamadım

2 tekliften sonra 1 haftadır aramıyorlar, bakalım ne zaman arayacaklar.
      |
      |

• Binbaşı
      1219 Mesaj
      24 Aralık 2015 19:42:54
      quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

paketiniz giriş+şampiyonlar keyif paketi varmı yok mu ek olarak teşekkürler

Giriş+2 keyif+şampiyonlar şeklinde. Aşağı yukarı bunlar sabittir diye yazmadım :) .
      |
      |
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      25 Aralık 2015 13:00:29
      3 ocakta taahhütüm bitiyor. n11 de teknosel firmasından babamın üstüne aldım. kendi üyeliğimi iptal ettirip onu kullanacağım. fiyat 499 tl. n11 yılbaşı kuponlarından 300 - 50 yi kullandım. 449 tl ye geldi. aylık 37 TL'ye geliyor. daha ucuzu sanırım yok.

ŞAMPİYONLAR PAKETİ + 2 KEYİF PAKETİ + HD SERVİSİ + GİRİŞ PAKETİ

• Yarbay
      3790 Mesaj
      25 Aralık 2015 13:20:01
      quote:

Orijinalden alıntı: freddurst

3 ocakta taahhütüm bitiyor. n11 de teknosel firmasından babamın üstüne aldım. kendi üyeliğimi iptal ettirip onu kullanacağım. fiyat 499 tl. n11 yılbaşı kuponlarından 300 - 50 yi kullandım. 449 tl ye geldi. aylık 37 TL'ye geliyor. daha ucuzu sanırım yok.

ŞAMPİYONLAR PAKETİ + 2 KEYİF PAKETİ + HD SERVİSİ + GİRİŞ PAKETİ

Aktivasyon ücreti vs yine 500 TL oluyor hocam hayırlı olsun.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
son dakika
haberler
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.