Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Coimbra , Coimbra Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal faksım sonrası 3 ay fatura yok, kalan aylar 71 TL(9ayX71TL=639TL) Giriş+HD+2keyif paketi+Süperlig tüm maçlar+3 ay Sporextra teklif ettiler... Aylık Ortalama 53.25TL yapıyor..
  • serdar-ozer kullanıcısına yanıt
    Yalnız spor-eğlence paketinde spor extra yok galiba.
  • serden kullanıcısına yanıt
    Evet yok hocam hediye isteriz 3-4 ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar-ozer

Evet yok hocam hediye isteriz 3-4 ay

Adamlara 6 ay hediye edin dedim,dinletemedim,hatta 5 ay,yani sezon sonuna kadar.O zaman nasıl spor-eğlence paketi oluyor anlamadım

2 tekliften sonra 1 haftadır aramıyorlar, bakalım ne zaman arayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniusm38

quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Bana 3 ay bedava, 9 ay 70 tl teklif ettiler. 3 ay spor extra veya 4 ay film+dizi veriyorlar. Bu yeni hd kutu ve hd bedava. Kabul etmedim. Geçen sene 6 ay bedava izlemiştim. 12 ay hediye vermiyorlar ve spor eğlence paketide aktif değil diyorlar.

paketiniz giriş+şampiyonlar keyif paketi varmı yok mu ek olarak teşekkürler

Giriş+2 keyif+şampiyonlar şeklinde. Aşağı yukarı bunlar sabittir diye yazmadım :) .
  • 3 ocakta taahhütüm bitiyor. n11 de teknosel firmasından babamın üstüne aldım. kendi üyeliğimi iptal ettirip onu kullanacağım. fiyat 499 tl. n11 yılbaşı kuponlarından 300 - 50 yi kullandım. 449 tl ye geldi. aylık 37 TL'ye geliyor. daha ucuzu sanırım yok.

ŞAMPİYONLAR PAKETİ + 2 KEYİF PAKETİ + HD SERVİSİ + GİRİŞ PAKETİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: freddurst

3 ocakta taahhütüm bitiyor. n11 de teknosel firmasından babamın üstüne aldım. kendi üyeliğimi iptal ettirip onu kullanacağım. fiyat 499 tl. n11 yılbaşı kuponlarından 300 - 50 yi kullandım. 449 tl ye geldi. aylık 37 TL'ye geliyor. daha ucuzu sanırım yok.

ŞAMPİYONLAR PAKETİ + 2 KEYİF PAKETİ + HD SERVİSİ + GİRİŞ PAKETİ

Aktivasyon ücreti vs yine 500 TL oluyor hocam hayırlı olsun.

• Dün iptal faksı çekmiştim bugün aradılar çok uzatmadım teklifi kabul ettim.

Tüm Süper Lig maçları
    Belgesel
    Çocuk
    HD Yayın
    Sagemcom Kutu
    Dilediğin yerde Plus+IQ

ilk 3 ay ücretsiz, geri kalan 71,1 yıllık taahhüt. Yani aylık 53 TL'ye geliyor.

n11 den alacaktım ancak sordum Dilediğin yerde Plus+IQ olmuyormuş. Başka kutu vereceklermiş. O yüzden almadım.
  • gsemre kullanıcısına yanıt
    yazın maçların olmadıgı zaman en alt pakete gecırme yapmıyorlar mı
    dahada ucuzlar toplam tutarınız bu şekilde
  • güzel fiyat bu devirde. tebrikler

bir de spor extrayı ekletebilseydiniz süper olurdu.
    bendeki de benzeri ama şampiyonlar paketi bendeki bir de ben 75 tl ödeyeceğim spor ekstra var
    çocuk yerine de sporsever var
    IQ yok ben de bir de onun yerine de 12 ay yetişkin paketi diyelim.
    bana bu ay bi güzellik yaptılar ben 10 TL lık giriş paketine dönmüştüm önce 12 sinde pazarlıklarımız sonuç verince bu ay da ücret almadan bana
    bu bahsettiğim paketleri ekstradan açtılar.
    ama benim 3 ay ücretsiz değil ilk 3 ay 7 TL ödeyeceğim sonra 75 TL dendi bana.
  • Bugün yine aradılar, teklifi ayda 1 tl daha düşürmüşler. İlk 3 ay 8 tl kalan aylar 58 tl dedi. Şimdi müsait değilin sonra arayon dedim.
    N11deki de fena değil aktivasyonla eutelsat üzerinden 480 tlye geliyor. Karasız kaldım.
    Türksat üzerinden kullanınca nereye gitsem yanımda uyduyu götürüyordum. Eutelsat üzerinden üyelik alsam misafirliğe gittiğimde türksat kurulumu yapınca ligtv izleyebiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı? Eğer öyle bir imkn varsa n11dekini alacağım eşimin üzerine

• Türksat giriş paketi 21,99 TL olmuş, bu ne rezillik? Daha ağustosta 14,99 TL'ye çıkmıştı, bu %50 zam resmen.

Bizim ülke resmen muz cumhuriyeti, adamlar bir taraflarının keyfine göre %50 zam ediyorlar, bu rezalet demektir. Üyeliği sonlandırmanın vakti geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Aralık 2015; 19:38:53 >
  • Arkadaşlar Alternatifc diye bir yerden borcunuz var diye sürekli mesaj alıyorum. Bu firmanın digitürkle bir bağlantısı var mı. Digitürk abonesi değilim sadece gecen sene ve önceki sene Digiplay üzerinden Lig maçlarını alıp izlemiştim bu sene ise uzatmadım. Digitürk'e telefon açıyorum ama bilgisayar sistemleri telefonla hangi kısmı seçersem seçeyim abonelik numarası istiyor. Netten izlenen pakette de abonelik numarası filan verilmemişti.

Ben bu adamlarla nasıl iletişime geçeceğim.
  • Arkadaşlar sorum arada kaynadı o yüzden tekrardan soruyorum. Eutelsat veya Türksat arasında kararsız kaldım. Eutelsat aboneliği olan bir uyduyu Türksat'a bağlayıp kurulum yaptığınızda lig tv izleyebiliyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrlisteria M kullanıcısına yanıt
    izleyebilirsin hocam. kolay kurulumdan türksat kurulum yaparsın. digitürkün türksattaki kanallarını bulur. onları izleyebilirsin.
  • O zaman n11deki paketi alayım,bana gelenen uygun tekliften de uygun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah aradılar benide Giriş + spor Ekstra + Şampiyonlar Paketi + HD Yayın 87 lira dedi. 3 ay %50 ödeyin 3 ayda spor ekstra ücretsiz verelim dediler. Geçen sene 3 ay bedava almıştım. Teklifi tabiki kabul etmedim. İptal etmek için faks hazır bekliyorum nasılsa yine iptal ettirmemek için 3 ay bedava verecekler.
  • 3 ocak tarihinde sözleşmem bitiyor.
    iptal etmek için aradım ilk 4 ay yuzde50 indirim 40TL diğer 8 ay 80TL fiyat verdiler.
    Giriş+2 keyif+şampiyonlar+HD

kabul etmedim çok yüksek fiyat diye.
    şimdi iptal için faks çekeceğim.
    internet sitesinde bile spor eğlence paketi ilk 3 ay 33TL diğer 9 ay 66TL

nasıl bir işletme gerçekten aklım almıyor..
    zaten futbolda zevk vermiyor kendileri bilir..
  • herkese 3 ay 0 TL 9 ay 71 TL sunuyorlar sanırım tekrar aranıp. (giriş+2 keyif+şampiyonlar+HD)
    fakat ocak bekleyip 66 TL spor eğlence paketini almak daha mı mantıklı bilemedim. (5 keyif paketi film kanallarıda var bunda ekstra)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 26 Aralık 2015; 17:21:52 >
  • fiyatlar çok artttı ağustan'ta zamlar gelmeden önce bile fazlaydı şimdi hepten uçurdular fiyatları.Maçlar olmasa alınmaz kesinlikle
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.