Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mustang1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.369
Cevap
571
Favori
2.754.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Boşvermişlik olayına kesinlikle katılıyorum. Cuma günü iptal birimiyle 14.09 tarihinde bitecek ailenin yıldızı paketi için konuşurken N11 kampanyasını söylediğimde 49 TL den taraftar paketini verebileceklerini söylemişlerdi. Lig boyu seçeceğim takımı düşünüp birkaç gün içerisinde arasam olur mu dediğimde olumlu cevap verdiler. Pazar günü iptal birimini arayıp paketi tanımlanmak istediğimde siz yararlanamıyorsunuz dediler 😁 Allah’tan konuşmaların saatini ve temsilcinin ismini not alıyorum. Talep açtılar ve cuma günü görüştüğüm kişi 5 dk sonra dönüş yaptı. Bu kampanyayı diğer temsilcinin nasıl göremediğini anlayamadım fln dedi. Neticede, kampanyayı tanımladı sizi 1 hafta içerisinde arayarak kredi kartınızdan çekim yapacaklar dedi. İşlem tamamlandığında ekran görüntülerini paylaşacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce digitürk genel merkezden arayarak kredi kartı bilgilerini alarak paket geçişini yaptılar.
    Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

• 2 ağustosta iptal olan üyeliğimden sonra dün n11 kampanyasindan taraftar paketini satın aldım. Yarım saat olmadan arayıp hangi takımları istediğimi sordular. Ve hemen ardından da teknik servis aradı. Üyeliğim yeni bittiği için benim adima yeni üyelik olamayabileceğini söylediler ancak başkası adına aynı adreste sıkıntı olmayacağını söylediler.

6 yıllık sporun yıldızı üyeliğinden sonra taraftar paketiyle devam ediyoruz. Böyle böyle bu kötü alışkanlıktan kurtulacağız inş😀

• Arkadaşlar digitürk faturanızı bir ay bedavaya getirme taktiğini anlatıyorum. yeni üyeliklerde geçerlidir.

dostlar kampanyası ile tüm kampanyalarınıza ek olarak benim referansımla üye olursanız ilk ay faturanız çıkmıyor. ve üstüne ben de 50 tl hediye ediyorum.

1 ay da olsa kar kardır. referansımla digiturk e üye olmak isterseniz özel mesajdan veya sokra.tetus@yandex.com dan yazabilirsiniz hemen dönerim

• Sporun yildizi + film 12 ay hediye+4 ay dizi=aylik 108 tl teklif geldi bana da kabul etmeye yakinim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Sistem izin vermez ise farklı bir kişi üzerinden almanız gerekiyor. Bazen sadece adres ile izin veriyor ama belli olmuyor

s.a metin bilgin hocam nasılsınız

üyeliğimin taahhüdü 2 eylül 2021 de bitecek

bugün iptal talebi verebilirmiyim yayınlarım 2 eylül 2021 de kapansın diyerekten

sorarlarsa neden iptal edilmesini istiyorum diye taahhüdüm bitmek üzere desem yeterli olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 4 Ağustos 2021; 12:52:33 >

• derya78 kullanıcısına yanıt

Olur benim 3 eylulde bitiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Olur benim 3 eylulde bitiyordu.

sizde iptal talebi verdiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

Alıntıları Göster

Evet uyelik surem dolunca iptal edin yazmistim

• Mevcut Durum:

Kullanılan Paketler: Ailenin Yıldızı + 1 Ağustos 2021'e kadar Taraftar Paketi

Taahhüt Başlangıç: 1 Mart 2021

Ödeme: 384 TL Tek Çekim

Yapılan işlemler:

Digiturk MH iptal birimini aradım. Üyelik iptali istedim. Sebep olarak N11 kampanyasını gösterdim, üyeliği iptal edip N11 kampanyasından eşim adına taraftar paketi alacağımı ilettim.

İptal Birimi:

Üyeliği iptal etmeden de N11 kampanyasından yararlanabileceğimi söyledi. Bende tamam dedim ve başvurumu aldı.

Kampanya Birimi:

Bugün kampanya birimi aradı. 1 Yıllık Taraftar Paketi + Süper lige yeni yükselen 1 takımın maçları + 1 Aylık Yıldız Dolu Paketi teklifi sundu ve fiyat 588 TL dedi.

Mevcut üyeliğim devam ettiği için kullanılmayan ayların ücreti düşülerek paket satın alabileceğimi söyledi, hesapladı ve N11 taraftar paketini 360 TL ödeme ile 1 yıllığına almış oldum.

1 Mart itibari ile düşünürsek toplamda 750 TL ödemiş oluyorum 18 aylık taraftar paketine, aylık 40 tl'ye geliyor bence makul.

Mevcut üyeler için bu şekilde abone olma imkanı var, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.D.K -- 4 Ağustos 2021; 14:1:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

Boşvermişlik olayına kesinlikle katılıyorum. Cuma günü iptal birimiyle 14.09 tarihinde bitecek ailenin yıldızı paketi için konuşurken N11 kampanyasını söylediğimde 49 TL den taraftar paketini verebileceklerini söylemişlerdi. Lig boyu seçeceğim takımı düşünüp birkaç gün içerisinde arasam olur mu dediğimde olumlu cevap verdiler. Pazar günü iptal birimini arayıp paketi tanımlanmak istediğimde siz yararlanamıyorsunuz dediler 😁 Allah’tan konuşmaların saatini ve temsilcinin ismini not alıyorum. Talep açtılar ve cuma günü görüştüğüm kişi 5 dk sonra dönüş yaptı. Bu kampanyayı diğer temsilcinin nasıl göremediğini anlayamadım fln dedi. Neticede, kampanyayı tanımladı sizi 1 hafta içerisinde arayarak kredi kartınızdan çekim yapacaklar dedi. İşlem tamamlandığında ekran görüntülerini paylaşacağım.

az önce aradılar. verdikleri teklif gülünç. Sakarya iline özel kampanyanız var diyorum. ben bu teklifi verebiliyorum diyor. göremiyorum o teklifi diyor, alan kişiler var demiş olmama rağmen. dedim açık konuşayım, birkaç gün veya hafta sonra ararsınız istenilen teklifi verirsiniz eminim dedim :) sadece taraftar için ilk 5 ay 69 sonrası 120 mi ne teklif etti ya. rezalet resmen.

N11 olayını daha önce dediğimde alabilirsiniz iptalden sonra demişti temsilci. aynı senin gibi kesin sıkıntı yaşarım. aradığım zamanı not edeyim ben de.

• A.D.K A kullanıcısına yanıt

Hocam söylüyoruz da anlamıyorlar, olmaz diyip geçiştiriyor m. temsilcisi. şu teklife tavım ama teklif veren yok 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

Alıntıları Göster

Yalniz verdikleri bugunden gecerli oldugu icin 1 aylik uyeligim bosa gitmis oluyordu(pesin odemistim) o sebeple agustosun sonunda arayacagim not aldi

• ahmetblk67 A kullanıcısına yanıt

bu kadar farklı teklif olursa birbirlerinden de haberleri olmaz : ) o kadar farklı teklifler soyluyorlar kı biz burada birbirimize inanmıyoruz.. bence biraz sakinleşip iptal birimini tekrar arayın. işi bilen bir temsilciye denk gelirseniz taraftar teklifini alacağınızı düşünüyorum.

• Mrblar arkadaşlar 1 hafta önce e-devletten iptal talebi verdim ilk aradıklarında kkartı kampanyası 89×12 sporun yıldızın teklif ettiler bende kabul ettim fakat kredi kartı için aradıklarında ise bu kampanyanın olmadığını Manisa ilinin kalkınmada öncelikli iller arasından çıkıp Manisa yerine Antalyanın eklediği söylendi ve bende doğal olarak şikayet kaydımı açtım az önce aradılar 12 ay sporun yıldızı ilk üç ayda yıldız dolu paket hediye 12×89 olarak kredi kartımı çektim digitürk plus IQ sagem kutu ise ilk 6 ay ücretsiz diğer 6 ay 20 tl olarak anlaştık.
    Hem online işlemlerden hemde arayıp yetkili ile görüşmek istediğimi söyleyip öyle yaptım şikayetimi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Evet uyelik surem dolunca iptal edin yazmistim

Alıntıları Göster

benim engelli sporun yıldıız paketi

ilk 6 ay 44 tl sonra 6 ay 90,35 tl ödemiştim 67 tl ortalamaya gelmişti

• ben aradım bu kez. arkadaşın dediği gibi N11 eşimin üzerinden alacağım dedim iptal olunca. 3 ay aynı adres olmuyor diyor. farklı diyen var burada. peki şuan geçebilir miyim dedim. notunu aldım evet geçebilirsiniz dedi. onu da farklı diyen var. ve söyledim tam tersini söylendiğini. Bakalım ne çıkacak bu işin içinden :) :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetblk67 -- 4 Ağustos 2021; 16:11:27 >
  • Arkadaslar 15aylik uyelik almak mantikli degil degil mi cunku seneye lig bein de mi olacak belli degil olmazsa eger 6-7 ay bosa gitmis oluyor anlasmada ligsiz..

• Evet arkadaşlar, bugün 23.59’da sona erecek olan üyeliğim için yapılan son teklifi de reddettim. Bundan sonra teklif gelir mi bilmiyorum. Sporun yıldızı için 12 taksitle toplamda 903 tl, 15 ay üyelik, 6 ay dizi-film hediye idi gelen teklif.
    Biliyorum buradaki arkadaşlara göre daha düşük görünüyor ama benim kafamda biçtiğim fiyata göre hala yüksekti. Bu durumda iptal olursa da artık geçen seneki arçelik-beko tarzı bir kampanyadan faydalanırız.

• eikinskjaldi E kullanıcısına yanıt

Çok iyi teklif . Bana sunsalar hemen kabul ederim .

• 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.