Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memet0864 , ultralion1 , ultralion1 , Anubisin_Ruhu Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (4 Mobil) - 12 Masaüstü6 Mobil
5 sn
48.378
Cevap
571
Favori
2.754.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 19101911191219131914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam aldığınız fiyat uygun bence bende geçen yıl 65 TL den izlemiştim ama bu yıl kampanya çok az banka Arçelik vs. o yüzden pek rekabet yok gibi bende iptal dilekçesi vereceğim sizin fiyatlarınızda teklif alırsam kabul ederim. İyi günler

• Yeni abonelik başlatacaklara 9505 cihazı tavsiye etmiyorum. Başka cihaz kullanmadım, diğerleri hakkında bilgim yok ama 9505 cihaz, soundbar vs kullanıyorsanız tv ile soundbar uyumunu bozuyor. Tek kumandadan tv soundbar kullanımı olmuyor. Her seferinde tv ayrı sounbar ayrı açıp kapatıyorsunuz. Bilginiz olsun istedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Yeni abonelik başlatacaklara 9505 cihazı tavsiye etmiyorum. Başka cihaz kullanmadım, diğerleri hakkında bilgim yok ama 9505 cihaz, soundbar vs kullanıyorsanız tv ile soundbar uyumunu bozuyor. Tek kumandadan tv soundbar kullanımı olmuyor. Her seferinde tv ayrı sounbar ayrı açıp kapatıyorsunuz. Bilginiz olsun istedim.
    9505’de bu sorunu bende yaşıyordum.
    Yeni aboneliğimde 9506 aldım herhangi bir sorun kalmamış.
    Hataları yeni kutuda gidermişler. 9506’yı çok beğendim.
    Daha önce 5103, 9103 ve 9505’i tecrübe etmiş biri olarak onların yanında bu cihaz çok başarılı..

• Şimdi aradılar. 1 ayım kalmis o iade. 14 ay açık kalacak 1069 TL sporun yıldızı paketi ve 5 ay film dizi. Sizce nasıl arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyle üyeliğim sonlandı, olurda tekrar başlatırsam o zaman 9506 isteyim. Çünkü çok sinir bozuyordu bendeki cihaz.

Bu arada normalde iptal başvurusundan sonra iki üç kere arayıp farklı teklifler veren digiturk, bu sene sadece bir kez teklif verdi. Onu da kabul etmedim. Sonra bir kez daha arayıp aynı teklifi yinelediler. Uzun süren maceramız bu sene son buldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

Şimdi aradılar. 1 ayım kalmis o iade. 14 ay açık kalacak 1069 TL sporun yıldızı paketi ve 5 ay film dizi. Sizce nasıl arkadaşlar

güzel fiyat hocam

• yiğido__58 Y kullanıcısına yanıt

Kartla ödemeye verilen teklif doğrumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Kartla ödemeye verilen teklif doğrumu?

Evet. Gecen sene de almıştım. 900 civarına inmezse devam ettirmeyi düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal talebi oluşturmuştum az önce arandılar arayan bayan genel müdürlükten aradığını söyledi teklifi 5 ay 49 geri kalan 7 ay 119 12 ay boyunca film kanallarını hediye verebileceğini söyledi daha iyi teklif alan varmı?

• quote:

İptal talebi oluşturmuştum az önce arandılar arayan bayan genel müdürlükten aradığını söyledi teklifi 5 ay 49 geri kalan 7 ay 119 12 ay boyunca film kanallarını hediye verebileceğini söyledi daha iyi teklif alan varmı?

Ne paketi bi sporun yildizi mi

• brooklyn666 kullanıcısına yanıt

Sporun yildizi paketi için mi verdikleri teklif ve sehir neresi

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

Evet hocam sporun yıldızı

• quote:

Evet hocam sporun yıldızı

Teklif cok iyi bence 12 ay film de varmis..kredi kartina kaca olur diye sorsaydiniz keske..bende edevletten iptal talebi cektim 2-3 gun oldu hala aramadilar

• Ben Kocaelideyim 6 yıllık aboneliğim var şuan bi dönem kapattım play kullandım ondan öncede bi aboneliğim vardı

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

Düşünmek için süre istedim hocam bide burdan fikir alıyım kafam karıştı açıkcası

• quote:

Ben Kocaelideyim 6 yıllık aboneliğim var şuan bi dönem kapattım play kullandım ondan öncede bi aboneliğim vardı

Benim 9 yillik abonelik var izmirdeyim film+sporun yildizina 157 tl teklif ettiler 1 ay sonra bitiyor uyelik..sadece sporun yildizi da olsa olur bana sizinki gibi teklif olursa hemen kabul ederim..

Bu arada kredi karti ile alimlarda kredi karti puani veren bi guncel kampanya var mi bilen arkadaslar varsa aklimizda bulunsun

• quote:

Düşünmek için süre istedim hocam bide burdan fikir alıyım kafam karıştı açıkcası

Film paketiyle beraber 90 tl cok uygun bence

• sodostre kullanıcısına yanıt
    Evet bu sorun maalesef var. Ben bu sorunu 5 li prize anahtarlı tek priz takmak suretiyle çözdüm. Önce tv yi açıyorum. Sonra anahtarı on konumuma getirip kutuyu açıyorum 😇

• Üyeliğimin son günüydü bugün, yarın kapanacaktı üyelik 3 Ağustosta
    Açıkçası 19 yıllık üyeliği de kapattırmak istemediğimden bugün son tekliflerini kabul ettim.

İstanbul ili için 1068-1076 liraların mümkün olmadığını kesinlikle ifade ettiler.
    İlk 6 ay 54tl, sonraki 6 ay 154 tl, aylık ortalama 104tl aylık ödemeyle teklif ettiler kabul ettim.

Kredi kartıyla 3 ay hediye olabileceğini ancak 1600 küsüre çıktığı için fiyatın daha pahalı geleceğini ilettiler.

Film veya dizi kanallarından da 1 yıllık hediye seçmemi istediler, filmi seçtim 12 ay hediye olarak.

Paylaşmak isterim belki faydası olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ana oda üyeliğim Eylül ayında, yan oda üyeliğimde 4K kutu sözleşmem ise 10 Ağustos'ta sona eriyor. Henüz arayan soran yok, iptal faksını ne zaman göndereyim arkadaşlar? Geç kaldım mı yoksa yarın halledeyim mi?

• 
Sayfa: önceki 19101911191219131914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.