Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.796
Cevap
421
Favori
2.061.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3922
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 30
  • Favoriye Eklediklerim 421
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Metin Bilgin (5308 mesaj) sbjk (1815 mesaj) tezekos (533 mesaj) derya78 (500 mesaj) jaiecris (339 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12060 mesaj) Mobil (12093 mesaj) Tablet (630 mesaj) (6 mesaj) Mini (1360 mesaj) Uygulama (7679 mesaj) (183 mesaj) (381 mesaj)
  • @
30 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    45 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

Boşuna yorarsın dostum kendini. Hiç gerek yok. Kapı numarasını değişik söyle kafi. Gelip senin evine kurarlar merak etme.

Gerek yok yanlış bir adresi vermeye.

Bir telefonla adres değiştiriliyor zaten. Mevcut üyeliğimi babamın adresine taşırım telefonla. 2 dakikada biter işlem

Sonra da yeni üyeliği nasipse kendi adresime yaparım

• Yüzbaşı
    834 Mesaj
    Aydın bayideki kadın bana 12 ay için peşin 1068 tl fiyat verdi süper lig paketi. Nasıl iyi midir. 89 a gelior aylık. 🤔 Ya da iptv mi dersiniz. Donma kasma sorunu yaşatır mı ki 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANLT -- 31 Temmuz 2021; 1:37:19 >
  • Binbaşı
    1324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Az önce aradılar. 5 ay 64 7 ay 154 teklif ettiler.

bende iptal dilekçesi mail atmıştım, 3 gündür arıyorlardı bugün açtım

size yapılan teklifin aynısını yaptılar

20 yıllık üyeyim 1076 tlye alan var bi keriz ben miyim,

birine düşük fiyat verilecekse bana verilmeli dedim kabul etmedim.

iptal için son 3 gün bi daha dönerler umarım:=)

|
    |
  • Binbaşı
    1110 Mesaj

Bana aylık 89 tl yapsalar tek çekim yaptırıp kabul edicem fakat yapmıyorlar 135 tlden aşagı inmediler

|
    |
  • Yarbay
    3535 Mesaj
    Bu sene cikip gider bunlar. Son sene ne kadar yonsak iyidir taktigi herhalde. Banada 1300 kusur teklif etmislerdi, kabul etmedim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1871 Mesaj

İptv bana gore bi nevi hirsizlik oluyor..

|
    |
    ANLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

İptv bana gore bi nevi hirsizlik oluyor..

Hocam asıl digitürkün yaptığı hırsızlık böyle fiyatlandırma mı olur , her sene TFF den indirim istiyor bu adamlar . Umarım tez zamanda defolup giderler.

• Binbaşı
    1871 Mesaj

Fiyatlandirma konusunda haklisiniz ama fiyati yuksek diye kaçak kullanmayi haklı çıkarmaz..Zaten bu konunun amaci da fiyatlar konusunda bilgi edinmek...

|
    |
    Schweinsteigery kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4243 Mesaj

Geçen sene Yıldız Dolu paket üyeliğini kredi kartı ile 1428TL/12 taksit şekilde almıştım.

Haftaya Cuma paket süresi doluyor ve şimdi aldığım teklifler:

1. 164TL Yıldız Dolu 14 ay üyelik ve 12 ay ödeme ile aylık 140.5 TL'ye geliyor.
    2. 134 TL Sporun Yıldızı 14 ay üyelik ve 12 ay ödeme ile aylık 115TL'ye geliyor. Bu teklife 4 ay dizi ve film kanalları ayrıca hediye (Film ve Dizinin Yıldızı Paketi oluyor sanırım ve normalde fiyatı 59TL)

Yeni üyeliklerde;

1. Yıldız Dolu paketi 3 ay 79TL ve 9 ay 189TL olarak aylık 161.5TL'ye geliyor ve ayrıca kamu kampanyası ve kredi kartı ile 129TL.
    2. Sporun Yıldızı 3 ay 49TL ve 9 ay 154TL olarak aylık 127.75TL'ye geliyor ve ayrıca kamu kampanyası ve kredi kartı ile 109TL.

Digiturk mevcut tekliflerinden anladığım pek müşteri derdi yok. İptal ettirip sonra tekrar yeni üye olarak başvursam daha ucuza kullanabiliyorum zaten.

Bir de 11 yıllık üyemizsiniz niçin ayrılıyorsunuz diyorlar? 11 yıl boyunca aktif olmasam da ilk üyelik o zaman sanırım ve arada üye olup iptal ettiğim abonelikler var.

Sanırım en iyisi mevcut üyeliği iptal edip N11'den kuponla 488TL'ye taraftar paketi almak. Kendi tuttuğum büyük takım ve bir de lige yeni gelen takımlardan seçiliyor.

• Onbaşı
    36 Mesaj

Sporun yıldızı hepsiburada da 1308 alışverişi visa kredi kartıyla yaparsan 50 tl indirim 12 ay 104.8 geliyor yapı kredi kredi kartıyla alırsan bi 50 puan da oradan geliyor buda 100.1 e geliyor
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4243 Mesaj

Mesela alternatif seçenekler de varmış daha ucuz :)

|
    |
    12359 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj

O seçenek ve n11 den 40 tlye beşiktaş ve adanademiri seyretmek kafamı karıştırıyor en düşük 112 verdiler teklif bakalım son 3 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12359 -- 31 Temmuz 2021; 13:45:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    4243 Mesaj

Ben de babam için almıştım zaten. Pandemi zamanı evde rahat rahat izlesin diye. 2 hafta sonra maçlar başlıyor.

Yıldız Dolu paketini biraz daha uyguna verselerdi direk yenileyecektim. 1-2 gün bakınacağım ben de.

|
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Plaka 59 mu inşallah istediğiniz gibi olur
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj
    Sporun yıldızı 1068 ₺ 'ye alınmıştır. Aylık 89 ₺' ye geliyor.
    Öbür türlü 130 140 tan aşağı getiremiycez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANLT -- 31 Temmuz 2021; 14:6:52 >
  • Yarbay
    4243 Mesaj

Evet hocam :)

Bir şekilde yenileyeceğim orası kesin. Abonelik ailemin evinde kullanılıyor. Peder Bey normalde haftasonları ekibi ile sosyalleşip maçları mekanda izliyor ama pandemi işin içine girince o işi biraz erteledik ve eve bağlattım.

Bu sene de durumlar hala malum. Digitürk'ü arayıp son bir teklif isteyeceğim. Eğer hala yüksek fiyat çekerlerse iptal edip internette satılan sporun yıldızı paketi ile kurulu yaptırırım bu sefer.

|
    |
  • Yarbay
    4243 Mesaj

Sistemden abonelik yenileme teklifi ile mi bu rakama geldi hocam?

|
    |
    ANLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Sistemden abonelik yenileme teklifi ile mi bu rakama geldi hocam?

Yok hcm bizim il'e özelmiş. Doğu illerine falan da oluormus galiba. Sadece yeni aboneye özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANLT -- 31 Temmuz 2021; 14:9:28 >
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Zamanın var onların araması daha iyi olur ama şansını dene istersen
    |
    |
  • Yarbay
    3640 Mesaj

@Metin Bilgin abi tek çekim 1000 tl çekildi kartımdan 12 ay taksit dendi ama tek çekim yapıldı ayda 89 olarak ödüceksin dediler ama tek çekim gözüküyor napcaz

Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.