Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19051906190719081909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackMon

89 tl

Alıntıları Göster

Hocam dediğiniz gibi, aylık ortalaması 89 TL olan tekliflerin mevcudiyetini ilettim fakat "kalkınma öncelikli illere sunuluyordur, diğer üyelere öyle bir teklifimiz mevcut değil" dediler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sindiman

Hocam dediğiniz gibi, aylık ortalaması 89 TL olan tekliflerin mevcudiyetini ilettim fakat "kalkınma öncelikli illere sunuluyordur, diğer üyelere öyle bir teklifimiz mevcut değil" dediler :)

Alıntıları Göster

evet banada öyle diyorlar 1 ay kaldı bıtmesıne yapmıyorlar 135 tlden asagı ınmıyorlar hocam 1 ay daha beklerim yapmazlarsa iptal edip yeniden baglatırım aileden birine

yeni üyeligede 89 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

taahuttunuz yeni mi yoksa eski mi?

beni yakın zamanda aradılar , yeni taahhüt icin yaklaşık o fiyatı teklif ettiler, Normal yanı.

Normalse sorun yok. Aslında verilen hizmete bakarsanız çok pahalı ama işte ülke şartları her gün her şeye zam geliyor. Sisteme baktığımda aylık tahhütlü yazıyor. Pek anlamadım da... Kardeşim engelli kapsamında bir anlamı kalmamış ki neresinde bir indirim var bunun şimdi. Bohçacı pazarlığı gibi söz temsili sizin paketin liste fiyatı 300tl diyor size 100tl vereceğiz diyor!!! senin bir kere liste fiyatın zaten sahte yermiyim ben bunu psikolojik indirim yapıyorlar da kimse yemiyor artık bunları. Pandemi de lig oynanmadı seyirci gelmedi kutu satışı çok düştü döviz kuruda malum... acısını bizden çıkarıyorlar işte. Ulen takımlarımız avrupa da tokat yiyip geliyor sıfır başarı var. Kendi içimizde külüstür vasat bir futbulomuz var kendimizi kandırıyoruz işte buna verdiğimiz paralara bak. Üstelik uefa ve şampiyonlar ligi de gitmiş. Yazıklar olsun o zaman ne diyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Normalse sorun yok. Aslında verilen hizmete bakarsanız çok pahalı ama işte ülke şartları her gün her şeye zam geliyor. Sisteme baktığımda aylık tahhütlü yazıyor. Pek anlamadım da... Kardeşim engelli kapsamında bir anlamı kalmamış ki neresinde bir indirim var bunun şimdi. Bohçacı pazarlığı gibi söz temsili sizin paketin liste fiyatı 300tl diyor size 100tl vereceğiz diyor!!! senin bir kere liste fiyatın zaten sahte yermiyim ben bunu psikolojik indirim yapıyorlar da kimse yemiyor artık bunları. Pandemi de lig oynanmadı seyirci gelmedi kutu satışı çok düştü döviz kuruda malum... acısını bizden çıkarıyorlar işte. Ulen takımlarımız avrupa da tokat yiyip geliyor sıfır başarı var. Kendi içimizde külüstür vasat bir futbulomuz var kendimizi kandırıyoruz işte buna verdiğimiz paralara bak. Üstelik uefa ve şampiyonlar ligi de gitmiş. Yazıklar olsun o zaman ne diyim.

Alıntıları Göster

engelli sporun yıldızı paketi iptal talebi ile 75 tl civarında gelmiş olucak

geçen yıl ben 67 tl ortalama ile kullandım engelli sporun yıldızı paketi yanında 6 ay film dizi hediye olarak

engelli sporun yıldızı normal fiyatı 100,1 tl ayda iptal talebi vermezsem ben bu fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 29 Temmuz 2021; 16:49:58 >

• sindiman S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

6ay 54 tl 6ay 154 tl den 1 yıl film 4 ay dizi ve 3 ay box office kanalları hediye şeklinde teklif alabilirsiniz

Kredi kartı ile 89 tl den alabilirsiniz (normal de sadece kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz veriyorlar fakat deneyin şansınızı)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

6ay 54 tl 6ay 154 tl den 1 yıl film 4 ay dizi ve 3 ay box office kanalları hediye şeklinde teklif alabilirsiniz

Kredi kartı ile 89 tl den alabilirsiniz (normal de sadece kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz veriyorlar fakat deneyin şansınızı)

Teşekkür ederim @Metin Bilgin hocam.

• Sporun yıldızı + 3 ay yıldız dolu hediye olarak aylık 89 liradan kullanmaya başladım. Kredi kartı ödemesi ile. İl Adana.

• Kentaki88 K kullanıcısına yanıt

Bu akşam bayiye uğradım. Fiyatlar konusunda klasik bildiğimiz fiyatları söyledi. Tek farklı söylediği, N11 deki kampanyanın mükemmel olduğu ve kaçırılmaması gerektiği oldu. Tabii bu yeni üyelikte ve taraftar paketi isteyenleri cezbedecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    N11 den eşinizin veya evdeki diğer bireylerin adına hesap açın. Paketi alın onu arasınlar. adres olarak aynı adresi verin. Sadece daire numarasını 4 se 5 deyin 5 se 3 deyin. Kuruluma geldiklerinde evinize kurulum yaptırın. Gelen kişi isterse sizin adınıza bile aktive edebilir üyeliği. Daha öncesinden tecrübe ettim oradan biliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

N11 den eşinizin veya evdeki diğer bireylerin adına hesap açın. Paketi alın onu arasınlar. adres olarak aynı adresi verin. Sadece daire numarasını 4 se 5 deyin 5 se 3 deyin. Kuruluma geldiklerinde evinize kurulum yaptırın. Gelen kişi isterse sizin adınıza bile aktive edebilir üyeliği. Daha öncesinden tecrübe ettim oradan biliyorum.

Benim de hali hazırda ailenin yıldızı paketim var ve bitmesine 2 ay kaldı

N11 deki paketi almayı düşünüyorum ve şu anda kullanmış olduğum üyeliğin adresini babamın evine taşıyarak, yeni üyeliği de mevcut adresimde kullanacağım nasipse

Bu şekilde de yapılabilir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34srkn -- 29 Temmuz 2021; 23:29:31 >
  • 34srkn 3 kullanıcısına yanıt
    Boşuna yorarsın dostum kendini. Hiç gerek yok. Kapı numarasını değişik söyle kafi. Gelip senin evine kurarlar merak etme.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ben 4 5 ay once aldim. Sproun yıldızı, ilk 6 ay 79 sonra 139 olarak ödüyorum. Iptal etmenin ceza bedeli nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, 1.5 ay sonra taah bitecek olan ailenin Yıldız paketimi aylık 49 TL den taraftar paketine çevirin teklifini hangi birime yapmam lazım ? Müşteri temsilcisine mi iptal birimine mi ?

• Az önce iptal birimini aradım. 1.5 ay sonra bitecek üyeliğim için iptal talebi vereceğimi çünkü yeni üyelikle N11 üzerinden taraftar paketini alacağımı söyledim. kredi kartına 12 taksitle aylık 49 TL ücretle ( kullanmadığım süreyi de düşerek ) + lige yeni çıkan takımlardan bir tanesi de hediye edebileceklerini söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

Az önce iptal birimini aradım. 1.5 ay sonra bitecek üyeliğim için iptal talebi vereceğimi çünkü yeni üyelikle N11 üzerinden taraftar paketini alacağımı söyledim. kredi kartına 12 taksitle aylık 49 TL ücretle ( kullanmadığım süreyi de düşerek ) + lige yeni çıkan takımlardan bir tanesi de hediye edebileceklerini söylediler.

Merhaba hocam, bu işlem kolay mı? iptal birimi derken direk digitürk çağrı merkezini mi aradınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: nevermscxx

Bilgi ve paylaşım için tşkler hocam. İlk Kurulum yapılan yerde çanak ile kullanılan her Digiturk kutusunu, yeni yapılan ve merkezi digitürk yayını olan başka binada kullanabilir miyiz ?

kurulumu hangi uydudan aktif ederseniz bulunduğunuz yerde o uydu varsa kullanırsınız. Forumda herkes eutelsattan kurulum yaptırmayı önerir hep. Aksine ben istediğiniz yerde kullanabilmeniz için türksattan kurulum yaptırılmasını tavsiye ediyorum. Bugün herkeste Türksat mevcutken eutelsat kurulumu her yerde olmayabilir. Canınız istediği zaman kutuyu alır gidersiniz istediğiniz yerde izlersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCoban

Arkadaslar ben 4 5 ay once aldim. Sproun yıldızı, ilk 6 ay 79 sonra 139 olarak ödüyorum. Iptal etmenin ceza bedeli nedir?

5 ay kullandığınızı belirtiyorsunuz. çarpı liste fiyatı - 79 lira bi kere olacak. Muhtemelen ekstra bedelleride olacaktır.

• Az önce aradılar. 5 ay 64 7 ay 154 teklif ettiler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PVH kullanıcısına yanıt

Evet hocam direkt iptal birimini tuşladım.

• cawrash C kullanıcısına yanıt

Faydalı Bilgi için tşkler hocam

• 
Sayfa: önceki 19051906190719081909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.