Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: trapper54 , trapper54 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Muhtemelen 6ay yarı fiyatı 6ay 100 TL olarak sunarlar.

fim dizi veriliyor mu 6 ay

• Metin hocam , sporun yıldızı ve 4k kutu var şuan, iptal faksı çektim. Ankaradayım. En uygun hangi teklifi alabiliriz,? ona göre ilk aradiklarında kabul etmeyelim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedPyro -- 28 Temmuz 2021; 17:1:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RedPyro kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Öncelikle 89 tl den zorlayın olmazsa 6ay 54 tl 6ay 154 tl den 1 yıl film 4 ay dizi 3 ay box office kanalları hediye

4k plus kutu 6ay ücretsiz 6ay 22 tl

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam , teşekkürler.

• quote:

Hocam Merhabalar

Öncelikle 89 tl den zorlayın olmazsa 6ay 54 tl 6ay 154 tl den 1 yıl film 4 ay dizi 3 ay box office kanalları hediye

4k plus kutu 6ay ücretsiz 6ay 22 tl

Bende 4k kutu yok film+sporun yildizi var bende 104 tl ye bende alabilir miyim o dediginiz paketi(ort 104 yapiyor sanirim) 2 eylul de bitiyor sözleşme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

12 ay 89 tl için referans alabileceğimiz kimse var mı hocam?

• the wade kullanıcısına yanıt
    Aklımda yok ama bazen kalkınmada öncelikli olmasa bile veriyorlar şansınızı deneyin

• Ben sordum öyle bişey yok dediler 89 tl olayını . Ben Ağustos 11 diye biliyordum Eylül 11 mş benim bitiş tarihim. Son zaman fax çekip denerim şansımı yada 99 tl den taraftardan devam ederim . Şuan sporun yıldızı var ben de .

• Merhabalar n11 deki taraftar paketini bağlattıktan sonra yan odaya da aynı paketi ne kadara alabiliriz acaba bilen var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aldım geçtim yeter
    İlk 6 ay 79 lira diğer 6 ay 154 lira
    Sporun yıldızı paket+ ilk 3 ay yıldız dolu paket bedava
    Bein connect

• Valla eğer ben bu maç yayınını öyle böyle bir şekilde izlemem lazım diyorsanız, en uygun fiyat an itibariyle yeni üyelikte 89 tl. oda kalkınmada öncelikli iller denilen garabete. Sizin için makul bir fiyat ise İstanbulda veya oralarda bir yerlerde değilsenizde, oralarda bulunan bir yakınınız vasıtasıyla yeni üyelik yapın, bir şey yapın öyle alın. Hali hazırda 1 üyeliğim var. Bugün 1068 tl /12 şeklinde sporun yıldızı üyeliğimi hanımın üzerine başlattım. Köyde olsa farketmez. Kuzenim Elazığın köyünde, gönderdim hanımın kimliğini birde sanal kredi kartını halletti 2 dakkaya. Bayidekiler evede gelmiyor. Gel burda hazırlayıp vereyim sana diyor. Kutuyu alsın sen sağ ben selamet bir şekilde ulaştırır sana.
    Hatırlatmak babında kalkınmada öncelikli iller Afyonkarahisar, Amasya, Artvin, Bartın, Çorum, Düzce, Elazığ, Erzincan, Hatay, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Rize, Sivas, Adıyaman, Aksaray, Bayburt, Çankırı, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kahramanmaraş, Kilis, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sinop, Tokat, Tunceli, Yozgat, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Iğdır, Kars, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Van, Manisa , Kayseri, Gaziantep, Samsun, Konya, Adana , Sakarya , Balıkesir , Aydın, Edirne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cawrash -- 28 Temmuz 2021; 21:58:11 >

İptal talebi fax yada e devlet üzerinden bir sey fark eder mi

• tnsrkn. T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayır fark yok

• Bugün Digiturk kurulum yaptılar fakat 2. el kutu taktılar.
    Üzerinde hafif ezik ve çizikler var
    Teslim ederken sıkıntı çıkarırlar mı?
    2. el kutu takmaları normal mi?

• quote:

Hocam Merhabalar

Hayır fark yok

E devletten elektronik imza diyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Bugün Digiturk kurulum yaptılar fakat 2. el kutu taktılar.
    Üzerinde hafif ezik ve çizikler var
    Teslim ederken sıkıntı çıkarırlar mı?
    2. el kutu takmaları normal mi?

Evet genelde 2.el takıyorlar hocam benimkide öyle sadece kumanda yeni oluyor

• Arkadaşlar ,
    Taahutum önümüzde ki ay bitecek, verilen teklifler çok makul degil bende ekonomik olsun diye n11 de ki taraftar paketlerinde yararlanayım diyorum.
    Ancak, mevcut üyeliğim devam ettiğin için bu kampanyadan yararlanamıyorum. Taahutun bitmesini beklersem bu n11 kampanyası bitecek ve yararlanamiycam.
    Şimdi n11 hesabından satın alsam , aktivasyonu sonra yapabilir miyim? Birde N11 hesabı kime aitse üyelikte onun üzerine mi oluyor ?
    Bir de yeni üyeliği evdeki herhangi biri üzerinden alsam , bi sorun oluşur mu, aynı adrese kayıtlı başka uyelik gözükmesinden dolayı ?
    Tşk.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    E devlette giriş kısmında internet bankacılığı girişi var, o şekilde girerseniz elektronik imzaya gerek kalmıyor.

• 
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.