Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.511
Cevap
577
Favori
2.763.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nevermscxx

üyelik numarasını referans olarak rica ettiğimizde paylaşmıyorlar bari en azından ekran görüntüsünü paylaşsınlar. Açıkçası ben de kabul edilen tekliflerin birçoğuna inanmıyorum. Geçen gün arkadaşın kabul ettiği 938 TL 14 aylık teklife mümkün değil dediler.

Ülkede o kadar işsiz boş var ki böyle zaman geçiriyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kentaki88 K kullanıcısına yanıt

Sonuçta forumu bilgi paylaşımı için kullanıyoruz ancak boş bilgilerle doluyor. Sadece paketin ve ücretin olduğu ekran görüntüsü paylaşIlmasının ne zararı olabilir ki. Olan bizim sinirlere ve zamanınıza oluyor.

• 4 ay 77 geri kalan aylar 157 lira ilk 4 ay dizi ve sinema kanalları hediye dediler geçen sene ilk 6 ay indirimli kullanmıştım arayan arkadaş insiyatif kullanmıştı 6 ayda dizi film kanallarını hediye etmişti şuan taahhütüm bitti aradılar hiç esneklik yapamıyoruz dediler eee hadi geçen sene şampiyonlar ligi vs falan vardı bu sene oda yok dedim yok nuh diyolar peygamber demiyolar mecbur kapatıcam yazık paraya değmez..

Not: Daha uygun teklif alanlar bunun bi yolu yordamı varda bizmi bilmiyoruz varsa bizede öğretin lütfen… senelerin kullanıcısıyım çözemedim açıkcası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brooklyn666 -- 28 Temmuz 2021; 13:1:1 >
  • Bugün iptal faksını çektim. 4k kutu ve sporun yıldızı paketini kullanıyorduk. Bakalım kaç TL teklif verecekler. Kamu kampanyası + kredi kartı ile ödemeye 4k kutu dahil 119 demişlerdi bugün.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

4 ay 77 geri kalan aylar 157 lira ilk 4 ay dizi ve sinema kanalları hediye dediler geçen sene ilk 6 ay indirimli kullanmıştım arayan arkadaş insiyatif kullanmıştı 6 ayda dizi film kanallarını hediye etmişti şuan taahhütüm bitti aradılar hiç esneklik yapamıyoruz dediler eee hadi geçen sene şampiyonlar ligi vs falan vardı bu sene oda yok dedim yok nuh diyolar peygamber demiyolar mecbur kapatıcam yazık paraya değmez..

Not: Daha uygun teklif alanlar bunun bi yolu yordamı varda bizmi bilmiyoruz varsa bizede öğretin lütfen… senelerin kullanıcısıyım çözemedim açıkcası..

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 5-6 senedir bu dönemlerde bu sayfayı ziyaret eder ve sürecin sonunda kendime en uygun teklifi almış olarak üyeliği yenilerim. Geçen sene de 69x12 taksit ile sporun yıldızı paketini kullandım.

şimdi iptal faksını gönderdim ve teklifleri beklemeye başladım. Nasıl uygun teklif aldığımızı soran veya tekliflere inanmayan arkadaşlar var. Geçen sene özelden soran herkese üyelik bilgilerimi ve ekran görüntüsünü paylaştım.

demem o ki acele etmeyin, paniğe kapılmayın, son ana kadar uygun teklifi bekleyin. İşin sonu iptale giderse de gitsin sonuçta bulunmaz bursa kumaşı değil. Hele de elden avrupa ligi ve şampiyonlar ligi de gitmişken bence satıcının değil izleyicinin eli daha güçlü.

herkese iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Bugün iptal faksını çektim. 4k kutu ve sporun yıldızı paketini kullanıyorduk. Bakalım kaç TL teklif verecekler. Kamu kampanyası + kredi kartı ile ödemeye 4k kutu dahil 119 demişlerdi bugün.

Kamu kampanyası bitti demişlerdi 2 gün önce?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Arkadaşlar merhaba. Yahu ben uydu üzerinden sporun yıldızı paketi engelli tarifi kapsamında aylık tahhütlü ayda 100tl veriyorum! Bu çok fazla değil mi? Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Yok mu bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: eikinskjaldi

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 5-6 senedir bu dönemlerde bu sayfayı ziyaret eder ve sürecin sonunda kendime en uygun teklifi almış olarak üyeliği yenilerim. Geçen sene de 69x12 taksit ile sporun yıldızı paketini kullandım.

şimdi iptal faksını gönderdim ve teklifleri beklemeye başladım. Nasıl uygun teklif aldığımızı soran veya tekliflere inanmayan arkadaşlar var. Geçen sene özelden soran herkese üyelik bilgilerimi ve ekran görüntüsünü paylaştım.

demem o ki acele etmeyin, paniğe kapılmayın, son ana kadar uygun teklifi bekleyin. İşin sonu iptale giderse de gitsin sonuçta bulunmaz bursa kumaşı değil. Hele de elden avrupa ligi ve şampiyonlar ligi de gitmişken bence satıcının değil izleyicinin eli daha güçlü.

herkese iyi forumlar.

Alıntıları Göster

Ligin başında bu fiyatı aldıysanız ve tüm maçlar paket dahilindeyse imkansız gibi.. bende uzun süredir kullanıyorum sizden eskiyim ama bu fiyatları hiç göremedim açıkcası.. gerçi siz kredi kartlı kampanyadan yararlanmışsınız bakalım beklemede kalıp duruma göre bi yol çizeriz artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brooklyn666 -- 28 Temmuz 2021; 14:22:27 >

• teşekkür ederim öncelikle, bende forumdan görüp n11 üzerinden 588₺ olan taraftar paketini 100₺ indirim kodu ile aldım. Bugün arayıp hangi takım ve ikinci ligten çıkan hangi takımın maçlarını izlemek istersiniz diye soru yönelttiler. Evimde türksat kullanıyorum yarın çanak gerekicekmi gerekmicekmi görücez. Ayrıca teb bankasının kredi kartını kullandığım için ordadan 100₺ bonus yüklendi tarafıma ilk alışverişime özel , ürün bana 388₺ gibi bir fiyata gelmiş oldu fakat çanak kurulması gerekirse fiyatlar değişmiş arkadaşlar sitedeki çanak kurulum fiyatına aldanmayın 259₺ nakit veya 12 ay taksit ile 25₺ olarak yansıyor her şartta ya 388 ₺ yada 647₺ gelmiş olucak bana . beinconnect de çok araştırdım fakat akşam 19:00 dan sorna internet hızım düştüğü için sinirlenmek istemiyorum . Tek takım sadece maç yeterli bana teşekkürler :)

• quote:

Bugün iptal faksını çektim. 4k kutu ve sporun yıldızı paketini kullanıyorduk. Bakalım kaç TL teklif verecekler. Kamu kampanyası + kredi kartı ile ödemeye 4k kutu dahil 119 demişlerdi bugün.

Şimdi sordum yine kamu kampanyası yok dedi

• Kentaki88 K kullanıcısına yanıt
    Bugün telefonda aynen yazdığım gibi söyledi.

• quote:

Bugün telefonda aynen yazdığım gibi söyledi.

Bunlar ne yalancı insan ya.

• N11 den aldığınız üyeliğe bein connet girebiliyormusunuz

• İptal için fax çektim , kabul etmediler.

Katar'a kadar geldim . Yıl olmuş 2021 , iptal bu kadar zor olmamalı ...

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? 

• Dostlar ben de n11’deki kampanyayı değerlendirmek istiyorum ancak hala bu sezonun Bein’de devam edeceği kesinleşmemişken, iadesi de mümkün olmayan 1 yıllık paketi nasıl alabiliyorsunuz merak ediyorum. Beni de bir aydınlatın size zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Dostlar ben de n11’deki kampanyayı değerlendirmek istiyorum ancak hala bu sezonun Bein’de devam edeceği kesinleşmemişken, iadesi de mümkün olmayan 1 yıllık paketi nasıl alabiliyorsunuz merak ediyorum. Beni de bir aydınlatın size zahmet

Bu sezon digiturkte maçlar son sezonu yani aldığınızda bu yılı izlersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Rica ederim

s.a metin bilgin hocam

engelli sporun yıldızı 100,1 tl fiyatı var dediler

iptal talebi vereyim ne teklif sunuyorlar değişti mi fiyatlar

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Muhtemelen 6ay yarı fiyatı 6ay 100 TL olarak sunarlar.

• brooklyn666 kullanıcısına yanıt

Evet, Ağustos ayında idi ilk hafta maçları başlamadan hemen önce. Tüm maçlar dahildi, ben değil ama peder bey hiçbirini kaçırmaz sağolsun o yüzden başka şansımız yok :)

bu arada 5-6 yıl diye bahsettiğim süre ile forumu takip etmeye başladığım zamanı kastettim. Yoksa cine5-teleon-digiturk kesintisiz izliyoruz ligi.

• eikinskjaldi E kullanıcısına yanıt

Sizden bilgi bekliyorum o zaman teklif falan alırsanız banada yazın hocam :))

• 
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.