Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur yanlış görmüşüm :)

O zaman ağustos ayından itibaren Eylül ayında iptal olmak üzere iletin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Evet doğrudur yanlış görmüşüm :)

O zaman ağustos ayından itibaren Eylül ayında iptal olmak üzere iletin

film dizi hediye veriyorlar mı hocam

birde süperlig maçlar su sezonda digitürk te mi

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

6ay dizi film hediye

Evet digiturk te

• krippel K kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim hocam yanitiniz icin. Gayet guzel teklif almissiniz, bende iptal sonrasi bu teklifi almaya calisacagim.

• Arkadaslar aralikta sozlesmem bitiyor. Maçlar hangi platformda olacak?

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Süper lig digitürkte , avrupa ligi konferans ligi ve şampiyonlar ligi exxen de olcak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulüpler Birliği açıklaması

• Bugün aradılar 130 lira mı ne çektiler dedim iptal edeceğim. Yarın faks çekeyim elinde örnek olan var mı?

• arkadaşlar kredi kartına tek çekim en uygun fiyat ne taksitli veya

Yıllık - Taahhütsüz 1068 TL bu fiya almıştım geçen yıl ( sporun yıldızı 6 ayda film dizi vardı galiba )

30/08/2021 de taahüt bitiyor 4/5 defadır arıyorlar 135 tlden aşagı düşmüyorlar.. İptal edicem vs elinizde lig kalmadı diyorum

fakat hiç iş bilen birileri aramıyor, daha ne oldugundan haberleri yok..

• Geçen seneki arçelik kampanyası gibi tüm sezonu 700 e tek çekim verseler ne müthiş olur yav :)

• Bu sene son seneleri.Toplayabildikleri parayı toplamaya çalışacaklar sanırım.İndirim falan çok kolay teklif edeceklerine inanmıyorum.Özetlerle idare edeceğiz bu sene

• arkadaşlar an itibari ile e devlet üzerinden iptal faxı çektikten sonra 2. aramada (evin yıldızı pkt)

1 yıl flim dizi pkt

ocak ayının 2 si ne kadar beşiktaş macları.. adanademirsporun tüm sezon maçları (herhangi anadolu tkm seçebiliyorsunuz) dahil

sagem plus kutu dahil

6x14 tl =84 tl

6x44 tl=264 tl

aylık ortalama 29 tl olarak anlaştım. kutu olmasa daha da düşebilirlerdi fakat sagem kutu kaydet durdur geri sar özelliklerini kullandığım için bu fiyata geldi. ödeme her ay fatura kesilcek.

inş hepiniz istediğiniz fiyatları alırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüso45 -- 9 Temmuz 2021; 15:48:22 >
  • Öğlen iptal faksını çektim.

Bu sene hiç takip etmedim. Uygun bir fiyat verilmezse iptal edeceğim.

• Arkadaşlar sporun yıldızı paketi için aldığınız teklifler nedir?

• 22 temmuz da bitecek olan üyeliğime istinaden dün ikinci defa arandım.geçen ay ilk aramalarında kredi kartına 81 liraya verdikleri teklifi bu defa 95 liraya çıkardılar :) şaka gibiler resmen.toplamda 16 yılı dolduran üyeyim diyorum,ne film paketi ne sagem kutu hediyeniz yok diyorum.premier lig yok,şampiyonlar ligi,avrupa ligi yok,ssport yok kabul etmem için hiç bi neden yok diyorum bu teklif size özel diyor.benim nazarımda teklif edilen pakete 50 liradan fazla verilmez.bu zihniyete bu para bile çok ya neyse.%90 bende devam etmeyeceğim artık

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt

Hocam standart teklif veriyorlar.4 ay 49 kalan aylar 154 tl bildigim kadariyla.ama yerinde olsam uyeligi iptal eder sifirdan uyelik alirim.aylik 89 tl.toplamda 1068 tl..eger yasadiginiz yer kalkinmada oncelikli iller arasindaysa bu teklifi alabilirsiniz

• Biz mevcut üyelerin işine yaramıyor ancak yeni üye olacaklar için yıllık taraftar paketi 588 lira. Hatta gittigidiyor da şu an yüzde 5 indirimle 558 lira. 50 lira da maxipuan hediye.

https://www.trendyol.com/digiturk/yillik-taraftar-paketi-uydu-p-122698835?boutiqueId=560167&merchantId=170397

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/digiturk-taraftar-paketi-fb-gs-bjk-ts-12-aylik-uydu-kurulumlu_pdp_660868188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 10 Temmuz 2021; 14:1:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Biz mevcut üyelerin işine yaramıyor ancak yeni üye olacaklar için yıllık taraftar paketi 588 lira. Hatta gittigidiyor da şu an yüzde 5 indirimle 558 lira. 50 lira da maxipuan hediye.

https://www.trendyol.com/digiturk/yillik-taraftar-paketi-uydu-p-122698835?boutiqueId=560167&merchantId=170397

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/digiturk-taraftar-paketi-fb-gs-bjk-ts-12-aylik-uydu-kurulumlu_pdp_660868188

Vay arkadasssss

• Evrekas kullanıcısına yanıt

Birde soyle bir durum var.558 tl yi 12 ye bölünce 46.5 yapiyor.tek maca verececegiz..ama kendilerini arayip uye olacagiz deyince tuttugun takimin maclari + bir anadolu takiminin 1 yil boyunca maclarini veriyorlar.588 tl cekiyorlar..49 tl ama 2 mac izlemis oluyoruz.bu da karli olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_1982

Öğlen iptal faksını çektim.

Bu sene hiç takip etmedim. Uygun bir fiyat verilmezse iptal edeceğim.

6 ay 49, 6 ay 154 TL teklif edildi.

Bu fiyatlara kullanmam imkansız. Böyle giderse iptal ettireceğim.

• 
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.