Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memet0864 , antireis , onuruno99 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.167
Cevap
565
Favori
2.740.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Deneyin bakalım belli olmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benide 1 saat önce aradılar iptal talebi vermiştim kalkınma illeri kapsamındayım sporun yıldızı paketi için aldığım teklif; ilk 3 ay ücretsiz geri kalan 12 ay aylık 99 tl, 1 yıl film kanalları hediye 4 ayda box office hediye bilginize arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumiii87

Benide 1 saat önce aradılar iptal talebi vermiştim kalkınma illeri kapsamındayım sporun yıldızı paketi için aldığım teklif; ilk 3 ay ücretsiz geri kalan 12 ay aylık 99 tl, 1 yıl film kanalları hediye 4 ayda box office hediye bilginize arkadaşlar.

İyi teklif.

Saygılar

• mumiii87 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun.

• mumiii87 M kullanıcısına yanıt

Kalkınmada öncelikli olmayan illere kredi kartında bu teklifi veriyorlae mı hocam? Fiyat daha mı yüksek?

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım diğer arkadaşlarda böyle güzel teklif alabilir, kalkınmada olmayanlar için bu teklifi veriyorlarmı hiç bilgim yok yanlış yönlendirme yapmıyayım bu konuda daha bilgili arkadaşlar var onlar görünce cevaplar sorunuzu 👍

• Sporun yıldızı, 1 ay ücretsiz, 5 ay 39 tl, 7 ay 154 tl kabul ettim. İkinci aramayla uğraşmayayım dedim, burdaki tekliflere göre pek fark yok gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_nash

Sporun yıldızı, 1 ay ücretsiz, 5 ay 39 tl, 7 ay 154 tl kabul ettim. İkinci aramayla uğraşmayayım dedim, burdaki tekliflere göre pek fark yok gibi geldi.

Hayırlı olsun

Saygılar

• yeni üyeliklere sitede yazanları mı veriyorlar yoksa var mı cazip bir kampanya ?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni üyeler için güzel bi kampanya var mı. Ve üyelik için ne zaman başvurmak gerekiyor zam vs etkilenmemek için.
  • Büyük ihtimalle avantajsız fiyattır ama 384 liraya 12 ay ailenin yıldızı yeniledim, temmuza kadar film ve dizi de hediye ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 10 Mayıs 2021; 10:55:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

Büyük ihtimalle avantajsız fiyattır ama 384 liraya 12 ay ailenin yıldızı yeniledim, temmuza kadar film ve dizi de hediye ettiler.

Hayırlı olsun

Saygılar

• universteli U kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, sağ olun.

• Pahalı olmuş birde hediye 6ay verimeler lazım

• aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Standart pek fazla kampanya yok. 3 ağustos tan önce alabilirsiniz.

Kredi kartı ile 12 ay 119 tl standart.

• geçen yıl kredi kartı ile aldığım üyelik aylık 81 tl ye denk gelmişti.2 ay sonra bitecek olan üyelik için dün akşam aradılar müşteri hizmetlerinden. işte epey yağlayıp yıkadıktan sonra size bu yılda aynı şekilde 81 tl ye denk gelecek şekilde kredi kartı ile verelim diye. ama mantığına bakın adamların bugün den başlatalım 1ay hediye edelim 13 ay olsun ama bugünden başlatalım :)

dedim hanımefendi,benim 2 ayımı yok sayıp bugün den benden ücretmi istiyorsunuz.evet dedi ve size de 2 ay film ve dizi kanallrını hediye edelim diyor temmuza kadar.ulan zaten temmuzda bitiyor diyorum niye şimdi ödeyeyim,size özel kampanya diyor. eee hadi kabul ettim diyelim bari film kanallarını verin 1 yıl dedim o zaman film paketi de eklenir ve ücret artar diyor. ulan 15 yıllık üyeyim plus kutu bile vermiyorsunuz diyorum ama o ücretli diyor ( sanki ben bilmiyorum ücretli olduğunu) seneye şampiyonlar ligi falan sizde olmayacak dedim sene sonunda bitiyor tekrar anlaşma olabilir diyor. yani aptalca konuşmalar başka bir şey değil.

temmuz ayında karar vereceğim diyip kapattım.zaten niyetim bir daha almamaktan yana. hele de türk futbolu ve fenerbahçe bu bu durumdayken ve özellikle dün geceden sonra.daha fazla asabi olmaya gerek yok artık.iptal edip kurtulacağım bu nalet platformdan

• quote:

Orijinalden alıntı: mumiii87

Çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım diğer arkadaşlarda böyle güzel teklif alabilir, kalkınmada olmayanlar için bu teklifi veriyorlarmı hiç bilgim yok yanlış yönlendirme yapmıyayım bu konuda daha bilgili arkadaşlar var onlar görünce cevaplar sorunuzu 👍

Hocam daha önceki üyeliğiniz yine kalkınma kampanyası mıydı yoksa standart üyelik miydi ? Benimde arçelik kodun süresi bitecek kalkınma illerinde bulunuyorum ona göre teklif sunayım aradıklarında.

• İptal faksı sonrası sporun yıldızı paketi için 4. aramada bile 6 ay 39 ay 6 ay 154 + 1 yıl film paketi hediyeden daha iyi bir teklif sunmadılar. Sanırım kalkınma dışı iller için en makul kampanya bu şu an için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efey99 -- 13 Mayıs 2021; 10:8:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efey99

İptal faksı sonrası sporun yıldızı paketi için 4. aramada bile 6 ay 39 ay 6 ay 154 + 1 yıl film paketi hediyeden daha iyi bir teklif sunmadılar. Sanırım kalkınma dışı iller için en makul kampanya bu şu an için.

Gerçekten fiyatları uçurmuşlar. Bunlar seneye ne yapacaklar çok merak ediyorum.

Saygılar

• Türksat üstünden 2021-2022 maçlarını izlemek istersem teklifler nasıl arkadaşlar

Tek takım seçmekle komple lig maçlarını seçmek arasında çok fiyat var mı
    Babama alayım evde izlesin istiyorum

• 
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.