Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Evin yıldızı paketi 6ay 7 tl 6ay 24 tl den 6ay dizi film, sezon sonuna kadar taraftar, 2 ay sporun yıldızı paketi, sezon sonuna kadar Anadolu taraftar ve Avrupanın yıldızı paketi dahil olacak şekilde alabilirsiniz.

Ayrıca

Ailenin yıldızı için paketi için 5 ay 9 tl geri kalan aylar 37 tl den yine aynı şekilde söylediğim hediyeleri talep edebilirsiniz.

4k plus kutu için 6ay ücretsiz 6ay 20 veya 4 ay ücretsiz şeklinde alabilirsiniz.
  • pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

6ay 39 TL 6ay 154 tl den 1 yıl film veya 6ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.

Veya kredi kartı ile 12 ay 129 TL'dir. Yanında 3 ay ücretsiz 15 ay olarak alabilirsiniz.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sporun yıldızı için değil mi bu ücret ? Bana teklif ettikleriyle baya fark var çünkü . Müşteri hizmetlerini arayıp söylesem dediğiniz fiyatlardan yardımcı olur mu ?
    Hocam Merhabalar

Hayır maalesef yardımcı olmazlar üstüne üstlük öyle bir teklif imkansız derler :) bunun için iptal talebi vermeniz lazım. Tahhüt bitmeye yakın tahhüt bitene kadar izlemek istiyorum diye mutlaka belirtin ve iptal talebi verin. Birkaç gün içinde arayıp yardımcı olurlar.
    Tamamdır hocam o şekilde yapayım o zaman . Çok teşekkür ederim
    Rica ederim.
    Hocam merhaba bugün hava rüzgarlıydı biraz akşam açtığımda bu hatayı aldım nasıl çözebilirim ?

Merhaba hocam,taahütsüz engelli paket fiyatları nedir şuan özellikle Evin yıldızı ve Ailenin yıldızı paketlerinin
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt

Çanağı kontrol ettriin.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam sağolun
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bağlantıları kontrol edip kutunun fişini çekip takın. Sorun devam ederse müşteri hizmetleri ile görüşerek kontrol sağlattırabilirsiniz.
    Hallettim hocam teşekkürler
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Artık tahhütsüz engelli üyelikler yeni üyelik olarak alınamıyor. Sadece tahhüt vererek devam edebilirsiniz. Mevcut tahhütsüz üyeliklerde sporun yıldızı paketi dışında tahhütsüz olarak kullanmaya devam edebilecek.
    Mevcut üyelik ailenin yıldızı paketi kullanıyorum şuan 4k plus ile beraber 37 TL,evin yıldızı paketi ne kadar bilginiz var mı ? Sporun Yıldızını almadım bu sezon onda taahhüt şartı getirildiğini de bilmiyordum.
    Hocam Merhabalar

24 tl den alabilirsiniz evin yıldızı paketi. Bende aynı paketi kullanıyorum şuanda. Üzerine film dizi taraftar paketi, avantaj paketi, ne varsa açtı digiturk :)
    O nasıl oldu hocam ?
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek sağ olsunlar veriyorlar bende devam ediyorum :)
    Ailenin yıldızı paketi için 12 ay taahhüt yapsam lig sezon baslangıcında Sporun Yıldızı paketine geçebilirmiyim ? Mevcut taahhüt problem olur mu ?
    Ailenin yıldızı paketi için 12 ay taahhüt yapsam lig sezon baslangıcında Sporun Yıldızı paketine geçebilirmiyim ? Mevcut taahhüt problem olur mu ?
    Hocam Merhabalar

Tahhüt tarihiniz sporun yıldızı paketi ile tekrar başlar. Üst paket olduğu için herhangi bir ücret ödemeden geçiş yapabilirsiniz fakat geçtiğiniz ay itibariyle tekrar 12 ay tahhüt yapılır
  • 
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.