Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18441845184618471848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim ikinize de valla fenerbahçe'ye galiba dava da açmışlar bedava olsa kalmam artık :) fenerbahçe t-shirt ile çıkıyor ya ondan dolayı dava açmışlar galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yıllık üyeyim, 2 martta sözleşmem bitecek. sporun yıldızı kullanıyorum yıllardır, sporun yıldızı üzerinden sözleşme yenileyenler paket bilgilerini söyleyebilir mi? birde sporun yıldızında anlaşamazsak taraftar paketi olarak yenileyebilirim sözleşmeyi, taraftar paketi fiyatlarınıda bilen varsa çok iyi olur. birde iptal talebi verdikten sonra indirim açısından daha iyi oluyor sanırım. e-devlet üzerinden nasıl iptal talebi verebiliriz teşekkür ederim şimdiden cevaplayanlara

• musttafaaydogan M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

E devlet üzerinden digiturk iptal formunu doldurarak iptal talebi verebilirsiniz.

Standart olarak

6ay 69 TL 6ay 139 TL 6ay dizi film hediye

Kredi kartı ile 12 ay 119 tl den 3 ay ücretsiz 15 ay olarak

12 ay 99 tl den kredi kartı ile

Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 6ay 39 TL 6ay 119 tl den alabilirsiniz

Taraftar paketi kredi kartı ile 79 TL den alabilirsiniz

Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 59 TL den alabilirsiniz.

Bunlar iptal talebi durumunda geçerlidir
  • Engelli indirimi için fiyatlar ne şekilde acaba ?
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

telefonla arayıp iptal talebi verebiliyor muyuz hocam önceden öyle yapıp teklif alıyordum. e-devlet üzerinden daha mı sağlıklı oluyor? kalkınmada öncelikli iller durumunu bilmiyorum istanbuldayım ama

• musttafaaydogan M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Engelli üyelikte telefon ile iptal mümkün sadece engelli mi kullanıyorsunuz?
  • pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hangi paket için fiyat soruyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Hangi paket için fiyat soruyorsunuz?

Hocam standart ulusal kanallar belgesel ve çocuk kanalları en uygun kaç TL fiyat teklifi veriyorlar. Belgesel kanallarının azalması sebebiyle ayrılmayı da düşünüyorum bir taraftan. Tavsiyeniz nedir acaba? Geçen yılda tavsiyeniz ile uygun teklif alıp devam etmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seneye maclar digiturkte devam mi edecek bununla ilgili bilgi var mı ?
  • isdemircan57 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evin yıldızı veya ailenin yıldızı üzerinden teklif isteyebilirsiniz

Evin yıldızı 6ay 9 TL 6ay 24 tl(nadiren)

Ailenin yıldızı için en iyi teklif 6ay 15 tl 6ay 35 TL den 6ay dizi film, sezon sonuna kadar taraftar paketi hediyeli şeklinde alabilirsiniz.

Aynı teklifi kredi kartı ile yıllık 220 tl civarında alabilirsiniz
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Şuan için extrem bir gelişme olmazsa süper lig için öyle gözüküyor diye bilirim kesin olmamakla birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Şuan için extrem bir gelişme olmazsa süper lig için öyle gözüküyor diye bilirim kesin olmamakla birlikte.
    tesekkurler hocam yani bein tarafindan bir aciklama yok degil mi soylentiler o yonde ?
    Hocam Merhabalar

Şuan için evet
  • Önceki sayfalarda bahsi geçen aylık ortalama 15 tl olan paketi alan var mıdır başka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    İptal faksı sonrası ilk arama şaka gibi ilk 2 ayı taahhütsüz olan tarifiye devam edelim iyi fiyat dediler kıb bye aeo deyip kapattım
    2022 sezonu sonuna kadar beinde.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sporun yıldızı . Mevcut müşteriyim . Aradılar teklif vereceklerdi raporumu bekliyorum demiştim.
  • pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

6ay 49 TL 6ay 109 TL 12 ay tahhütlü olarak alabilirsiniz. 6ay dizi film hediye şeklinde
  • Kapatma başvurusundan sonra 3.kez aradı arkadaş... sporun yıldızı paketi üyeliğim 3martta bitiyor..

Israrla yaptığım indirimler son daha fazla yapamam ama isterseniz ailenin paketine düşürüp 264 TL senelik yaparız dedi..

bir öncekinde sadece tuttuğunuz takım sene sonuna kadar hediye demişti şimdi ağustosa kadar tüm maçlar hediye dedi..

Diğeri de 6x39 6x154 1 ay da dondurma hakkı

15 aylık istedim anlaşma biteceği için

sadece kredi kartına 134x12 olur dedi

Adamlar gelecek sene de ihaleyi alacaklarından emin gibiler pek indirim yapmıyorlar yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evin yıldızı paketi hala nadir de olsa veriliyor fakat çoğu kişiye bu teklif 24 aylık demeye başladılar :)
  • 
Sayfa: önceki 18441845184618471848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.