Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kutu vs var mı yeni abone olanlar?
    HUMAX DCR-HM 9505HD bu cihazdan bıktım kumandayı illa yüzüne tutacaksın yoksa kanal değişmiyor. Güncel öneriniz var mı? Yakında sözleşmem bitiyor yenilerken değiştirseler bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankbt

Merhabalar;Engelli paket üyesiyim.Taahhütsüz aylık 94 TL ödemekteydim.Bu ayki fatura 102 TL ye yükselmiş.Senelik yapılan zamn gelmiş sanırım.Engelli paketinde olan arkadaşlardan daha uygun paket varmıdır acaba.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu lige bu para,bu hizmete bu para çok.

Engelli taahhütsüz devam eden varmı yaa zorla taahhüt geçirdi bizi şer...sizler eğer devam ediyorsa spor paketi ve size taahhütsüz veriyorlarsa rica etsem devam ediyorum yada etniyorum diye söylermisiniz taahhütsüz hakkında.!

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

iptv al geç, araplara para yedirme.

Alıntıları Göster

IP TV kötülüğü kardeşim 3-5 saniye geriden gelmesi yoksa geçicem 12 yıllık üyeyim... :(

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

IP TV kötülüğü kardeşim 3-5 saniye geriden gelmesi yoksa geçicem 12 yıllık üyeyim... :(

Alıntıları Göster

valla bizim buralarda allahtan hiç gol mol diye bağıran yok. o yüzden geriden gelmesinin hiç sıkıntısını çekmiyorum. 25 saniye civarı fark ediyor. 25 saniye erken izlicem diye yılda 1000 lira fazladan veremem hiç  

zaten leş lig, tiyatro ağırlıklı. premier olsa neyse  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Şubat 2021; 10:45:49 >

• Bugün bir arkadaşımın aldığı ve kabul ettiği teklif. taraftar paketi avrup maçları 6 ay dizi film hediye, ilk 6 ay 7 tl sonraki 6 ay 24 tl den sözleşme yeniledi. Teklif bekleyenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

Bugün bir arkadaşımın aldığı ve kabul ettiği teklif. taraftar paketi avrup maçları 6 ay dizi film hediye, ilk 6 ay 7 tl sonraki 6 ay 24 tl den sözleşme yeniledi. Teklif bekleyenlere duyurulur.

Süper teklif. Doğru mu anlıyorum taraftar paket fiyatı mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesmusum

Merhaba, *ailenin yildizi* ve *avrupanin yildizi* paketleri icin en uygun teklif nedir acaba? KK 12 ay ya da faturali olabilir.

Tesekkurler.

Mevcut üyelik icin soruyorum

• mesmusum M kullanıcısına yanıt
    Benimde daha önce duymadığım bir teklifti. Kendisinden üyelik bilgilerini alıp kontrol edeceğim. Söylediği şekliyle aktardım açıkçası ama 6 ay 7 6 ay 24 olduğunu biliyorum. Paket olarakta muhtemelen en düşük pakettir. Diğerleri ( taraftar-Avrupa-dizi-film) hediyedir diye düşünüyorum
  • Yukarıda bahsedilen teklifin aynısını az önce bana verdiler uygun geldi kabul ettim.
    6 ay 7₺, 6 ay 24₺. Ortalama 15.5₺

Evin yıldızı (12 ay)
    Fenerbahçe taraftar paketi (6 ay)
    Konyaspor taraftar paketi (6 ay)
    Avrupa'nın yıldızı (6 ay)
    Filmin yıldızı (6 ay)
    Dizi paketi (6 ay)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior1907 -- 4 Şubat 2021; 19:16:22 >
  • warrior1907 kullanıcısına yanıt
    15 lira evden adımımı attığım an cebimden çıkıyor, hayırlısı olsun.
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    Kontrol sonucu
    Evin yıldızı 12 ay
    Film ve dizi 6 ay
    Taraftar Paketi 6 ay
    Avrupa’nın yıldızı 6 ay
    6 ay 7tl. 6 ay 24 tl. Makul bir teklif olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

Kontrol sonucu
    Evin yıldızı 12 ay
    Film ve dizi 6 ay
    Taraftar Paketi 6 ay
    Avrupa’nın yıldızı 6 ay
    6 ay 7tl. 6 ay 24 tl. Makul bir teklif olmuş.

Gelen teklifteki paketi anlık mı tanımlıyorlar yoksa 3 Mart'ta mı tanımlanıcak?

• Arkadaşımın bitmişti şubatta iptal talebi vermişti. Bende 2 martta bu teklifi isteyeceğim açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior1907

Yukarıda bahsedilen teklifin aynısını az önce bana verdiler uygun geldi kabul ettim.
    6 ay 7₺, 6 ay 24₺. Ortalama 15.5₺

Evin yıldızı (12 ay)
    Fenerbahçe taraftar paketi (6 ay)
    Konyaspor taraftar paketi (6 ay)
    Avrupa'nın yıldızı (6 ay)
    Filmin yıldızı (6 ay)
    Dizi paketi (6 ay)

Aynısının ailenin yıldızı paketi ek olarak 6 ay avantaj paketi aylık 22 tl kabul ettim

• Bilgi paylaşan tüm arkadaşlar sağolsun. Bu teklifi alanlar özelden abone no vs paylaşabilir mi? Benim üyelik yarin bitiyor arayıp aynı teklifi isteyeyim.

• taraftar paketi için güncel teklif alan var mı? malum sporun yıldızını çok pahalıya veriliyorlar. tuttuğumuz takımı izleyeceğiz sadece artık mecbur. taraftar paketiyle sözleşme yenileyen olduysa fiyat ve paket bilgilerini yazabilir mi

• musttafaaydogan M kullanıcısına yanıt
    Güncelde evin yıldızı 6 ay 7 tl 6 ay 24 tl. 6 ay boyunca taraftar avrupanın yıldızı dizi film hediye
  • Merhaba arkadaşlar eve digitürk bağlatmak istiyorum sadece gs maçlarını istiyorum ne kadar öderim kalkınmada öncelikli iller kampanyası devam ediyor mu şimdiden tşkler
  • cawrash C kullanıcısına yanıt

Üye numaranızi paylaşır mısınız?

Ben de bu paketi talep edeyim.

Teşekürler.

• musttafaaydogan M kullanıcısına yanıt

Karta Özel 69 tl

• 
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.