Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.403
Cevap
572
Favori
2.756.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben teslim ettim iade formu almayı unutmayın sag üstte digiturk personel numarası ismi ve imzası olmalı. Hdmi kablosunun ucunda digiturk yazmalı başka kablo kabul etmezler. Kumandanın içinde pil ile ver ne olur ne olmaz. Uydu cihazı ve kartıda kontrol ettikten sonra imzalayıp sana geri veriyorlar. 7 yıllık aboneydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Zamanım var o halde.

• İlk düzgün sayılabilecek teklif geldi....
    Taraftar paketi tuttuğun takım 1 yıl dahil. Film ve normal kanallar yine 1 yıl.1 yıl içinde 6 ay dizi dahil tüm kanallar açık olmak üzere İlk 6 ay 39 lira.Sonraki 6 ay 139 lira dediler.Ortalama 80 civarına geliyor.
    Benim istediğim 1 yıl sözleşme boyunca taraftar ve Euroleague maçları açık olmak üzere 50-60 liralık teklif idi.Yani benim istediğimden 20 lira fazla ve 6 ay sonra Euroleague yok.Bu yüzden süre istedim ama yine kabul etmeyeceğim.2 Şubat son ,daha 1-2 teklif gelecektir.
    50-60 liralık istememenin nedeni digitürk kapandığında yerine geçireceğim sistemin aylık fiyatlaması bu tutara geliyor, bu fiyatı digitürk verirse hiç uğraşmam değiştirme için diye düşünüyordum. (Xiaomi Stick 300 lira -Vodafone TV üyeliği ayda 9 lira XX TV yıllık üyelik 145 (250 lira olmuş ) Ya bunlar ya Digitürk devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Ocak 2021; 22:5:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hdmi kabloda digiturk yazisina bakma mevzusu yeni mi cikti? Baktim simdi bana verilen kabloda digiturk yazmiyor. Kesin almaz bu haramiler ve para ister. Nasil soyguncu bir duzene denk geldik.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Bu hdmi kabloda digiturk yazisina bakma mevzusu yeni mi cikti? Baktim simdi bana verilen kabloda digiturk yazmiyor. Kesin almaz bu haramiler ve para ister. Nasil soyguncu bir duzene denk geldik.

benim cihaz 2015'de bağlanmıştı. digitürk yazıyor taktıkları kabloda. bugün kısmetse gidip iade edicem dekoderi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Ocak 2021; 11:37:52 >
  • Digiturk pişmanlıktır.
  • ben bugün cihazı ve tüm ekipmanları teslim ettim ve kurtuldum. masada digiturk iade kartları ve arkada iade uydular doluydu.
  • Merhabalar;Engelli paket üyesiyim.Taahhütsüz aylık 94 TL ödemekteydim.Bu ayki fatura 102 TL ye yükselmiş.Senelik yapılan zamn gelmiş sanırım.Engelli paketinde olan arkadaşlardan daha uygun paket varmıdır acaba.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu lige bu para,bu hizmete bu para çok.

• En iyi teklif bu mu?

"Sporun Yıldızı ve 6 ay film-dizi paketi hediye 5 ay 35 TL, 7 ay 139 TL"

Herkese veriyorlar mı acaba
  • Merhabalar,

Bana Spor ve dizi paketine 154 tl teklif ettiler.Ama kapattırmayı düşünüyorum.Siz ne dersiniz bu fiyata?

• Arkadaşlar merhaba.
    Diguturk fiyatları çok artmış maalesef.
    Ben sadece yan Odayı kapatmak istiyorum. Bunun icin de mi e devletten başvuru yapacağız?

• 2.teklifi aldık.

İlk 6 ay 7 lie sonraki 6 ay 25 lira şeklinde 2 ay Beşiktaş maçları hediye.6 ay film-dizi-spor Euroleague maçları hediye.Şu anda film ve normal kanallar açık izliyorum.6 ay sonra sadece normal kanallar kalacak ama sıkıntı yok,filmler için tercih edilmiyor zaten

Kabul ettim zaten yaz dönemi geliyor fiyat çok çok uyguna geldi.Ayda 15 liraya gelecek.

Eğer Digitürk maç yayınlarını Bein sitesinden izlemeye kapatmadıysa çok çok iyi.Sordum ama kapanmadı izleyebilirsiniz aynı anda olmamak üzere denildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Ocak 2021; 18:8:26 >
  • Kayseri Talas ta 5 gün önce acayip bir rüzgar oldu o günden beri dijitürkt sinyal yok binanın teknik servisi geldi baktı sinyal gidiyor dairelere dedi. üst kattta oturan komşunun da gitmiş
    Bugünde maç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcicorccik -- 17 Ocak 2021; 13:9:18 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Metin hocam geçen sene senin önerinle yıllık paket almıştım zamanı doluyor heyecanla bi baktım ki bu sene de benzer bir şeyler belki vardır diye ama işler değişmiş belli ki :)

• iptal faksı gönderdim teklif gelir mi bilmiyorum mevcut fiyatlar çok yüksek en iyisi 90 lira civarında sporun yıldızı paketi. daha iyi teklif alan var mı ?

• milyoncubaba kullanıcısına yanıt
    90 lira ise yine iyi. eski üyeyim bana 130 diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

90 lira ise yine iyi. eski üyeyim bana 130 diyorlar

banada 130 dediler fax çektim iptal etmeleri için

• Kulüpler birliğinden indirim aldılar mı? Aldılar.

Seyirciler maçlara gidemiyor, toplu yerlerde de izleme yasak. İzleyici sayıları arttı mı? Arttı.

Eski üyeyim yeni sözleşmeyi zamlı yenilemek istiyorlar mı? Evet.

Sunulan teklif: 12x129TL nasıl olacak bu işler:)

Geçenlerde aradılar bu teklifi kabul etmedim. 2 ay sonra sözleşme bitiyor tekrar ararlar mı acaba?

• byJuck kullanıcısına yanıt

Şubatta Fenerbahçe boykot kararı alırsa ben görürüm onlari

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Kulüpler birliğinden indirim aldılar mı? Aldılar.

Seyirciler maçlara gidemiyor, toplu yerlerde de izleme yasak. İzleyici sayıları arttı mı? Arttı.

Eski üyeyim yeni sözleşmeyi zamlı yenilemek istiyorlar mı? Evet.

Sunulan teklif: 12x129TL nasıl olacak bu işler:)

Geçenlerde aradılar bu teklifi kabul etmedim. 2 ay sonra sözleşme bitiyor tekrar ararlar mı acaba?

iptv al geç, araplara para yedirme.

• 
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.