Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
36.963
Cevap
400
Favori
1.919.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3832
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 30
  • Favoriye Eklediklerim 400
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Metin Bilgin (5025 mesaj) sbjk (1815 mesaj) tezekos (530 mesaj) derya78 (466 mesaj) gelecek3535 (335 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11395 mesaj) Mobil (11510 mesaj) Tablet (630 mesaj) (6 mesaj) Mini (1276 mesaj) Uygulama (7679 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Arkadaşlar Mart başına kadar taahhüt yok, 2 ay için sporun yıldızı 35 tl dedi kabul ettim.

Taahhütsüz yalnız 2 aylık mı? Ayrıntılı verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Merhaba 999tlye aşağıda bulunan paketi almak mantıklı mı? Yoksa iptal talebinde bulunup daha güzel teklif almam mümkün müdür?

İÇİNDEKİLER

Tüm ulusal kanallar

Belgesel

Çocuk kanalları

7 sinema kanalı

1 dizi kanalı

PTT lig maçları

Euro spor kanalları

Süper lig

UEFA Şampiyonlar Ligi Maçları

Şifreler 12 ay süreli digitürk filmin ve sporun yıldızı paketini kapsar

İç kurulum ücretsiz olup çanak anten ve sarf malzeme ihtiyacı olması durumunda teknik servis ücreti abonelere aittir.

üyeler kullanmadıkları kuponları iade edemez nakit talep edemez

Digitürk kampanya koşullarının süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Yeni üyeler için geçerlidir.

sadece aktivasyon işlemi içindir.cihaz modül içinde bulunmamaktadır

modül hariçtir

aktivasyon tarihi 31.01.2021 geçerlidir.

• Binbaşı
    1513 Mesaj

Emin olmamakla beraber 4 ay 35 sonra 139 dedi. 2 ay taahhütsuz olacak. Mart başında tekrar iletişime gececegim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    süppers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Emin olmamakla beraber 4 ay 35 sonra 139 dedi. 2 ay taahhütsuz olacak. Mart başında tekrar iletişime gececegim

Aynı teklif bana 5 ay 35₺ 7 ay 139₺ olarak sunuldu ancak 2 ay taahhütsüz şeklinde bişey söylemediler.

• Binbaşı
    1513 Mesaj

Bana ısrarla söyledi. 2 ay deneyin diye. Ses kaydı vardır. Bu paraları haketmiyorlar 2 ay sonra kapatırım.

|
    |
    süppers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj

bana da aynı teklif yapıldı mart başında kapatacağım.

|
    |
    yibo90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    146 Mesaj

https://www.arcesdtm.com/urun/digiturk-sporun-yildizi-paketi-filmin-yildizi-paketi

arkadaşlar bu kampanya nasıldır? Ayrı olarak kutuya mı para vereceğiz tam olarak anlamadım ve nasıl aktifleştiriliyor.?

• Yarbay
    2111 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ARNT

Beni 2 hafta falan önce aradılar ben iptal faxı çekmemiştim. Size özel indirimli falan dedi. Normalde ben iptal edicem 10 küsür yıllık digiturk aboneliğimi sonlandıracağım ama dur bakalım ne diyecek dedim. Senelik 1400 TL dedi :) Sağol kardeşim bu nazik teklifin için ama almıyım dedim kapattım. Bu akşamda iptal faxımı gönderdim.

|
    |
  • Er
    11 Mesaj

Ben aldım şifreli zarfı bekliyorum

Gelince müşteri hizmetlerini arayıp şifre söyleniyor

1 yıl kullanıyorsunuz dediler bana

|
    |
    cemodinho1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

Daha iyisi yok

Ben sipariş verdim bekliyorum

|
    |
    tomurcukk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Merhaba,

Mevcut üyeliğime ekleyebileceğim ön ödemeli alabileceğim (kampanyalı) bir yer var mıdır? (Spor paketi değil de aile, dizi/film paketi tarzı temel paketler)

|
    |
  • Binbaşı
    1472 Mesaj

fiyat iyiymiş. ama stok kalmamış.
    |
    |
    cemodinho1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    Sabah erkenden aramış digi. Arasam ne için aradıkları belli okur mu? Farklı mh çıkınca niçin arandığınızı bilmiyorum diyor genelde firmalarda ama
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Arkadaşlar, dün itibariyle taahhütüm ve üyeliğim bitti. Hatta bitiş sms'i bilr geldi. Ama kanallar hala açık ve izleyebiliyorum. Oysa iptal dilekçemi edevletten verdiğim günün hemen ertesinde kanallar kapatılmış ve ben müşteri temsilcisine, sonuna kadar izleyeyim deyince açmışlardı. Şimdi kanalların yine kapatılması gerekmiyor mu? Ayrıca böyle izlemeye devam etsem, kutu ve kabloların teslimi 60 gün süre içinde ya, bu süreyi kullansam, herhangi bir fatura ile karşılaşır mıyım?

|
    |
  • Merhaba arkadaşlar. Bende Digitürk giris paketi var 19 TL. Yılbaşı haftası tüm kanallar hediye diye açtılar. Ama bugün hala açık kanalların tamamı. Sizce neden böyle?

|
    |
  • Yarbay
    13677 Mesaj

Digitürk tamamen türksata dönebilir diyorlar forumlarda.

• Binbaşı
    1043 Mesaj

Yeni fırlatılan uydu daha ekonomik gelecekse olabilir

|
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14795 Mesaj

2 ay önce spor paketiminden giriş paketine düşürmüştüm zaten ama artık onu da istemiyordum geçen hafta verdiğim iptal faksıyla tamamiyle digitürkle bağımı koparıyorum. ayın 7'sinde kapanıyor yayınlarım.

sırf dizi ve film paketlerinden yararlanmak için üyeliğimi tutacaktım ama farkettim ki adam akıllı içerik kalmamış. dizilerin çoğunun yayın hakkı kaybedilmiş. filmler sansürlü. artık bu platforma para vermeye değmez. zaten piyasaya bir sürü yeni aktör girdi netflix, blutv, disney+, amazon falan.

hoşcakal digitürk 6 senenin ardından.

@Metin Bilgin Metin hocama tüm yardımları için teşekkürler önceki zamanlardaki. Artık kendisini ne kadar buralarda göremesek de çok kişiye yardım etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Ocak 2021; 11:26:2 >
  • Er
    11 Mesaj

Arkadaşlar geçen hafta 999 tl ye aldığım spor ve filmin yıldızı paketini özel nedenlerden dolayı satıyorum

Ilgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilir

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/10/ef/43/10ef43dbbc9c3c425a1cea683903b35f.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    8452 Mesaj

Hocam Merhabalar

Rica ederim hocam. Bir şeyler yaıabildiysek ne mutlu :) Başka platformda, başka konularda görüşmek üzere...
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.