Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.972
Cevap
400
Favori
1.920.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3832
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 51
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 30
  • Favoriye Eklediklerim 400
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Metin Bilgin (5025 mesaj) sbjk (1815 mesaj) tezekos (530 mesaj) derya78 (466 mesaj) gelecek3535 (335 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11401 mesaj) Mobil (11513 mesaj) Tablet (630 mesaj) (6 mesaj) Mini (1276 mesaj) Uygulama (7679 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    364 Mesaj

merhaba bir ay sonra falan benim sözleşme dolacak heralde.

en güncel en iyi teklif nedir faks sonrası ?

sporun yıldızını kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milyoncubaba -- 21 Aralık 2020; 15:32:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

aynı fiyata 27 tl mega paket 24 anlaşma oldu Telegram kullanıyorsan tv platformları var ordan irtibata geçebilirsin 27.9 aile spor paketi vereceğine mega pakete ver
    |
    |
    derya78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jaiecris

aynı fiyata 27 tl mega paket 24 anlaşma oldu Telegram kullanıyorsan tv platformları var ordan irtibata geçebilirsin 27.9 aile spor paketi vereceğine mega pakete ver

kendim için değil

leonart16 arkadaş için yazdım dsmart paketini

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

212473..lü bir numaradan aradılar. Ben sözleşme bitimine 1 gün kala iptal dilekçesi göndermiştim. İlk teklif buydu. Makul geldi. Bir de forumda daha iyi bir teklif duymamıştım. Fazla blöfe gerek yok diye düşündüm. :)
    |
    |
    legolasbride kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1595 Mesaj
    Benim 3 ocakta bitecek,sporun yıldızı için faturalı en uygun teklif hangisi,kredi kartı limitini kullanmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1043 Mesaj

Ocak 2 benim de bitiş.E-devlet üzerinden bu gün gönderdim.İşime gelecek bir teklif gelmezse D-Smart deneyeceğim 1 sene modüllü üyelik satiliyormus N11 de tek düşüncem kimlik fotokopisi istiyorlarmış.Gormeden bilmeden kimlik fotokopisi yollamak içime sinmiyor yoksa çoktan geçmiştim oraya.

|
    |
    albion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: derya78

dmart aile spor paketi alın 27,9 tl 24 ay

hem maçlar var hem baby tv hem başka çocuk kanalları var

Alıntıları Göster

Dsmart sitesinde dediğiniz fiyatlara bu paketleri göremedim ?

• Yarbay
    3133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Dsmart sitesinde dediğiniz fiyatlara bu paketleri göremedim ?

Alıntıları Göster

dsmart sitesine girin sağ alt köşede mh temsilcisi yazıyor ordan bilgi alın

orda daha uygun veriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 22 Aralık 2020; 10:21:47 >
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    2 ocakta benim de bitiyor. az önce digiturk genel merkezden aradılar önce ilk 3 ay 17.5₺ kalan 21 ay 35₺ ailenin yıldızı ilk ay film dizi ve maçlar vs hediye dedi. kabul etmedim sonra kredi kartına özel 39₺'ye 12 ay taahhütlü avrupa ligleri maçları(hepsini saydı) ve sezon sonuna kadar takımınızın maçları dahil dediler yine kabul etmedim.

şu internette satılan dsmart fix aile spor paketi modülünden almayı düşünüyorum ben de ama herifler kimlik fotosunu göndermemi istiyor, haliylebpek güven vermiyor bana bu. istanbul'da bir bayiden gidip alabilirsem daha iyi ve güvenilir olur, bu konuda önerisi olan varsa dinlemeye hazırım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Migros’ta 468TL’ye satılan Avrupa’nın yıldızı (istediğiniz takımın maçları sezon sonuna kadar hediye) (50 Money hediye) paketi mevcut üyeliğe ekletebilen oldu mu?
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj

Kendi soruma cevap: Migros sayfasında pnr kodları yeni üyelikte geçerlidir yazıyormuş. Aynı adreste yeni üyelik yapmıyorlarmış.
    |
    |
    sirphoenixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    31 Mesaj

Bankaların internet şubesinden de e-devlet'e devam ediliyor.

|
    |
    recak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Geçen seneki gibi Arçelik kampanyası falan yok mu acaba? Denk gelen olursa paylaşsın lütfen.

|
    |
  • Yarbay
    2593 Mesaj
    Arkadaslar android box alin 600/700 tl civari ne isterseniz kurun izleyin .

• Yarbay
    3531 Mesaj
    Diguturk ailenin yıldızı paketteydim. Uygun teklif sunmadiklari için e devlet üzerinden iptal ettirdim.
    Bu süreçte yaşadıklarım;
    İptalden 3 gün sonra genel müdürlükten aradığını söyleyen birisi aradı ilk 6 ay boyunca 15 sonra ki 6 ay 35 ten teklif etti kabul etmedim kapattık.
    Cihazı teslim ettim sonra ki gün yine aradılar bu sefer 12 ay boyunca 22 tl teklif ettiler kabul etmedim kapattık.
    İptal olmasına 1 gün kala yine biri aradı ve 19 tl teklif etti yada 39 tl ye avrupa maçları ve tuttuğum takımın sezon boyu tüm maçlarını teklif etti ben yine kabul etmedim ve üyeliğim sonlandı
    |
    |
  • Yarbay
    10458 Mesaj
    Normal aile paket( herhalde )kullanıyoruz.52 lira falan. 50-60 liralık normal kanallar yanında spor 2-3 ve taraftar paketi verirler ise devam edeceğiz bakalım

|
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj

Bi bitmediniz ya...

|
    |
    gelecek3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    İptal faxi cektikten sonra ilk olarak kampanya icin degil de
    Kutunuzu bayiye teslim edin faksinizi aldik falan diye aranan oldu mu? Bu arama sonrası kampanya birimi ariyor mu

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

hocam bu teklif için kredi kartından tek seferde mi çekim yapıldı yoksa her ay yeni fatura mı çıkıyor?

|
    |
    albion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj

iptal için en dip bana verilen fiyat

12 ay ailenin yıldızı+6 ay film ve dizi+6 ay spor ekstra+2 nisana kadar box office+takımın maçları 3 şubata kadar

22 tl (kredi kartı)

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.