Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mustafa-63 , Mustafa-63 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.477
Cevap
575
Favori
2.761.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18121813181418151816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

31 Aralık'ta taahhütüm bitiyor. 2 hafta önce fax çektim , daha arayan soran yok.

Taraftar paketi alma niyetindeyim bu sene sadece. En uygun kaç tl'ye alabilirim ?

• 99 TL x 12 ay sporun yıldızı aldım. 3 ay yıldız dolu hediye. İptal faksı vs uğraşmadım. Tanıdık var idi. Benim için kafi oldu.

• Arkadaşlar tabiki herkesin kendi bütçesi farklı, tabiki digitürk içerik kaybetti spor kanalları vs azaldı ama malesef ne yaparsanız yapın adamlar belli bir ücretin altına inmiyor. Bende iptal faksı çektim, 3 kere telefonda pazarlık ettim vs vs. en sonunda 99*12 - 200 TL de Ziraat Bonusuna evet diyerek aylık 82 TL ödeyerek maçları izlemeye devam ediyorum. 82 TL'ye aldığım hizmet futbol kalitesi açısından değer mi, değmez belki ama neticede bu bir sosyal eğlence. Kendi kendime şunu söyledim, internet alıyorum aylık 90 TL veriyorum , cep teli 100 TL civarı ödüyorum, haftasonu çıkıp 2 kişi yemek yesen min. 100 TL ee 1 ayda beni bu kadar meşgul eden bir aktivitenden neden mahrum kalayım. Bende isterim 50 TL vereyim Premier Ligde olsun, La Liga da olsun, Bundesliga da olsun ama malesef Türkiye gerçeklerinde öyle bir dünya yok o nedenle karar gene de sizin.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Bence kimilerinin kullandığı tabir ile gayet helal geldi Bein gelecek hakkında, aboneliğime sımsıkı sarılmış durumdayım
  • Ocak başında bitecek taahhütüm için 250 TL'ye aldığım Arçelik kampanyası tekrar olursa yine almayı düşünüyorum. Denk gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesda82

Arkadaşlar tabiki herkesin kendi bütçesi farklı, tabiki digitürk içerik kaybetti spor kanalları vs azaldı ama malesef ne yaparsanız yapın adamlar belli bir ücretin altına inmiyor. Bende iptal faksı çektim, 3 kere telefonda pazarlık ettim vs vs. en sonunda 99*12 - 200 TL de Ziraat Bonusuna evet diyerek aylık 82 TL ödeyerek maçları izlemeye devam ediyorum. 82 TL'ye aldığım hizmet futbol kalitesi açısından değer mi, değmez belki ama neticede bu bir sosyal eğlence. Kendi kendime şunu söyledim, internet alıyorum aylık 90 TL veriyorum , cep teli 100 TL civarı ödüyorum, haftasonu çıkıp 2 kişi yemek yesen min. 100 TL ee 1 ayda beni bu kadar meşgul eden bir aktivitenden neden mahrum kalayım. Bende isterim 50 TL vereyim Premier Ligde olsun, La Liga da olsun, Bundesliga da olsun ama malesef Türkiye gerçeklerinde öyle bir dünya yok o nedenle karar gene de sizin.

Hayırlı olsun.Hangi paketi satın aldınız ???

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: universteli

Hayırlı olsun.Hangi paketi satın aldınız ???

Saygılar

Alıntıları Göster

Merhaba, 99*12 sporun yıldızı paketini aldım , 200 TL'de ziraat bankası kartına bonus yüklediler, aylık 82 TL gibi bir rakama denk geldi 12 ay için.

• Güzel fiyat. Teşekkürler

Saygılar

• 2 ocakta taahhüt bitiyor.. iptal faxı sonrası gelen teklifi kabul etim sporun yıldızından ailenin yıldızına düştüm.. 2 ocağa kadar olan sporun yıldızını da kapatmışlar normal mi bu geri arayayımmı..

• Şimdi e devlet ten başvuru direk kapatmak mı oluyor? Yoksa önce iptal fax ı çekmeli miyiz?
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt

İptal başvurunuzu yapıyorsunuz orda da zaten sizden dileçke eklemenizi istiyor ... Süreç aynı tek fark ayrıca faks çekmiyorsunuz

• zoltan83 kullanıcısına yanıt

Hocam.ne teklif ettiler

• İptal için illa faksmı olacak. Birde matbuu form var mı? 22 aralıkta bitiyor taahütüm. Yardımcı olabilir misiniz?

• recak R kullanıcısına yanıt

E devletten edebilirsin.

• Taraftar paketi en uygun teklif nedir ???

• AMC A kullanıcısına yanıt

Hocam android box cok iyi bir sey soyle soyleyim

tv yi akilli hale getiriyor hdmi girisine ve ataptoru takiyorsunuz hersey bu ,sonra tv yi acin ilgili hdmi den girin,istediginiz film dizi uygulamasini yukleyin ve izleyin ben digiturk uyesiyim ( film dizi) ama izlemiyorum.artik hk1 android box aldim 4/64 gb olanindan 620 tl ye ,seyirturk ,stremio gibi film dizi uygulamalarini yukledim internetim sinirsiz bu arada tum film dizileri izliyorum her sey var,youtube videolari var dehset bir sey herkese tavsiye ederim ip tv olaylari maclar her sey var

• legolasbride kullanıcısına yanıt

SPORUN YILDIZI İÇİN TEKLİF

5 AY 35

7 AY 139 TL

ARALIK AYI ÜCRETSİZ

6 AY DİZİ FİLM HEDİYE

1148 / 13 ( ARALIK ÜCRETSİZ OLDUĞU İÇİN ) 88,30 TL

YAN ODA ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ FİLM HEDİYE

AİLENİN YILDIZI İÇİN TEKLİF

6 AY 19

6 AY 35

ARALIK AYI ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ / FİLM HEDİYE

324 / 13 ( ARALIK ÜCRETSİZ OLDUĞU İÇİN ) 24,92 TL

YAN ODA ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ FİLM HEDİYE

• zoltan83 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

SPORUN YILDIZI İÇİN TEKLİF

5 AY 35

7 AY 139 TL

ARALIK AYI ÜCRETSİZ

6 AY DİZİ FİLM HEDİYE

1148 / 13 ( ARALIK ÜCRETSİZ OLDUĞU İÇİN ) 88,30 TL

YAN ODA ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ FİLM HEDİYE

AİLENİN YILDIZI İÇİN TEKLİF

6 AY 19

6 AY 35

ARALIK AYI ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ / FİLM HEDİYE

324 / 13 ( ARALIK ÜCRETSİZ OLDUĞU İÇİN ) 24,92 TL

YAN ODA ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ FİLM HEDİYE

İptal fax indan sonra bana da bu teklifi yaptılar. Şu an fix olarak bunu teklif ediyorlar sanırım.

• pascalcaner P kullanıcısına yanıt

Bence iyi bir teklif.. gayet uygun..

• 
Sayfa: önceki 18121813181418151816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.