Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: suskun_451 , haritaci41 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
48.516
Cevap
577
Favori
2.763.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürkle gelecek devamı gelecek dediler zam dışında bir şey gelmedi.

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Yeni üye teklifi mi hocam
  • 5 Ay 35TL, 7 Ay 139TL Sporun Yıldızı. 6 Ay 4K Plus ücretsiz 6 Ay 20 TL. 6 Ay Dizi Film paketi hediye. Bana gelen teklif.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanx38

Iq plus kutu ne oluyor avantajı nedir ?

Yayini geri sarma o an izlerken.

bir tv kanali izlerken baska bir tv kanalini kaydetme vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün beni aradılar taahhüt bitiyor diyorlar ki 3 ay 69.50 9 ay 139 tl dediler bende iptal faksından sonra düşürüyorsunuz niye uğraştırıyorsunuz deyince 5 ay 6 ay indirimli kampanyalar bitti diyor yersen tabi ki :)))))) iptal faksından sonra teklif etselerde devam edilmez herkes kaçak izliylor enayi gibi para veriyoruz

• Thierry Henry 20 kullanıcısına yanıt
    Iptal faksindan sonra mi
  • Bu ay sonunda taahhütüm bitiyor. Faks çekmeden aradılar bugün. Ailenin Yıldızı paketini 24 ay taahhütlü verelim zamlardan etkilenmeyin diyolar. Kampanyaları çok avantajlıymış :)

ilk 3 ay 17TL kalan aylar 35TL dedi güldüm.

İptal faksı çekelim ondan sonra görüşelim dedim.

Ama bu kampanyayı tekrar bulamazsınız dedi kadın.

Cin olmadan adam çarpıyor. Suya götürüp susuz getiririm ben bunları.!

• AMC A kullanıcısına yanıt

Ben ayrica android box aldim her sey var film.dizi artik digiturk acmiyorum bile

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt

Cahilliğimi maruz gör hocam ne izliyonuz onda bilmiyorum ben onları bu apple 4k tv bişi var cözmeedim.

• Sporun yldizimi izliyorum iq kutuda var

ocak ilk hafta taahhüt bitiyor

en iyi ne aliriz ?

• Arkadaşlar sporun yıldızı paketi kullanıyorum.. iptal faxı çektim.. ailenin yıldızına düşüreceğim paketi en uygun ne teklif alabilirim birde kutuyu değiştirmek istiyorum bazı sorunlar çıkartıyor.. HM-9505 model kutu var.. bu iyimidir başka bir kutu isteyeyimmi ?

• okan_cp3 O kullanıcısına yanıt
    Üyeliği kapattırdıktan sonra Yeni üyelere özel aşağıdaki kampanyayla üyelik oluşturdum.

99x12 kredi kartı sporun yıldızı, 3 ay film hediye.
    100 paracık hediye.

Bir haftasonunu zor gecirdik.

https://hopi.com.tr/kampanya/sporun-yildizi-paketi-uyeliklerinde-100-paracik-kazan/1475446https://hopi.com.tr/kampanya/sporun-yildizi-paketi-uyeliklerinde-100-paracik-kazan/1475446

• Arkadaşlar,

Eylül ayında Digitürk ile sözleşme yenilemiştim,

ancak şimdi kredi kartı avantajları daha iyi diye digitürk'e bunu iletip kredi kartı ile işlem görebilir miyim?

teşekkürler.

• iptal faxından sonra gelen teklif :

SPORUN YILDIZI İÇİN TEKLİF

5 AY 35

7 AY 139 TL

ARALIK AYI ÜCRETSİZ

6 AY DİZİ FİLM HEDİYE

1148 / 13 ( ARALIK ÜCRETSİZ OLDUĞU İÇİN ) 88,30 TL

YAN ODA ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ FİLM HEDİYE

AİLENİN YILDIZI İÇİN TEKLİF

6 AY 19

6 AY 35

ARALIK AYI ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ / FİLM HEDİYE

324 / 13 ( ARALIK ÜCRETSİZ OLDUĞU İÇİN ) 24,92 TL

YAN ODA ÜCRETSİZ

3 AY DİZİ FİLM HEDİYE

• zoltan83 kullanıcısına yanıt
    Kalkınmada olan iller hariç, Sporun yıldızı için, şuan en makul teklif hocam.
  • 3 ay 69,50 sonrası 140 fiyat aldım iptal faxsı çekiyorum şuan :)

• Üyeliğimi sezon başında sonlandırmıştım.Şimdi teklif istedim, kk için 1 senelik sporun yıldızı tüm maçlar açık şekilde 99*12 teklif ettiler.Bulunduğum ile özel aylık 20 tl indirim varmış yani 79*12'ye denk geliyor.Ziraat bankası kartıyla ödeme yaparsam karta 200 tl değerinde chip para veriyor.Totalda 79*12=748 Tl'ye almış oldum.

• 19 Ocakta bitecek üyeliğim için ne zaman iptal faksı çekmek mantıklı ve ocakta paketlere zam gelip kampanyalı fiyatlara da zam yaparlar mı acaba ?
  • Bugün itibari ile digiturk ile işimiz bitti .. adam gibi bir teklif gelmedi son nefeste aylık 39 olan kredi kartı olanı istedik onuda denedi eleman sistem izin vermedi ve bizde ilişkimizi sona erdirdik..

Yakın zamanda iade yapan oldu bendeki hdmi kablolarda digiturk yazmıyor aldığım zaman var mıydı onu da hatırlamıyorum acaba bunlar kaç lira kablo parası istiyorlar en son bildiğim orjinal kablo olmayınca kabul etmiyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SantiagoMunez25

19 Ocakta bitecek üyeliğim için ne zaman iptal faksı çekmek mantıklı ve ocakta paketlere zam gelip kampanyalı fiyatlara da zam yaparlar mı acaba ?

19 Ocakta bitecek üyeliğiniz için şimdi iptal faksı çekebilirsiniz. Fakat iptal ederseniz 3 Ocak ile 19 Ocak arasındaki süre için bir miktar cayma bedeli fatura edeceklerdir.

• 
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.