Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YakınPlan , fatih_z Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.484
Cevap
577
Favori
2.762.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18101811181218131814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ailenin yıldızı paketi için yıllık olarak teklif alan arkadaşlar buradan paylaşırsa benim gibi digitürk paketinin süresi bitmek üzere olan arkadaşlara yardımcı olacaktır.
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt

İki ay 69 sonra 139 gibi skandal bir teklifti. Kapattırdım ben de.

• okan_cp3 O kullanıcısına yanıt
    Tekrar dilekçe verince belki eski teklifi verirler.
  • Tugbaert T kullanıcısına yanıt

Üstad napıyoruz geçen sene faks çektikten sonra 6ay 39 6 ay 139 + 6 ay dizi film verdilerdi.

Yine faks mı çekmeliyiz. Bugün aradılar 2 ay bişey 10 ay bişey dedi dinlemedim bile. 2 Aralıkta bitmiş benim paket.

Aslına bakarsan Galatasaray harici süper lig maçı izlemiyorum bi geçenki bjk-fener derbisini izledim. Şampiyonlar ligi de olsa da olmasa da pek önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nastyobi -- 3 Aralık 2020; 22:9:26 >
  • Taraftar paketi alırsınız o da kredi kartıyla 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi 69tl ilk ay tüm kanallarıda hediye veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam taraftar paketi teklif ettiler kabul etmedim. Sonra Garip bir şekilde taahhütsüz ilk ay fatura yok, 2 ay 33 tl ödeyeceğim. Mart’ta tekrar konuşuruz dediler. İlk kez duyuyorum böyle teklif. ( tüm kanallar açık)

Edit: az önce demişim yanlış olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 4 Aralık 2020; 23:57:59 >
  • Arkadaşlar kanal aratıyorum 43 tane kanal çıkıyor sebebi nedir diğer kanal d atv vs ulusal kanallar çıkmıyor paketim sporun yıldızı dizi film 6 ay hediye
  • graystorm kullanıcısına yanıt

Bana da benzer bir teklif gelmiş 2 ay bu şekilde olsun diye ama devamında bir şey gelmedi

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

Kablolarını kontrol et.

Bende de benzer bir problem vardı kanallar kayboluyordu kutuyu değiştirdiler sorun çözülmüştü
  • AMC A kullanıcısına yanıt

Sistemselmişti canlı destek ten yazdım güncelleme sağladılar yeniden kurulum yapın dedi tarama yaptım 201 kanal 35 radyo buldu normali bu mudur 201 kanal mı olması gerekir Türksat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 5 Aralık 2020; 12:39:32 >
  • Üyelik iptali için e devlet ve fax harici ne yapabilirim ? Bayi iptal eder mi? Etse genel merkez arar mı yine ?

• Ücretsiz bazı kanalları açmıyor siyah ekran çıkıyor bilgisi olan var mı

Ya kutuda ya da anten kablolarında bir sorun vardır. Servis çağırmanız gerekiyor.

• erkanx38 E kullanıcısına yanıt

Bayiye bizzat giderek iptal edebilirsiniz.

• sokra.tetus kullanıcısına yanıt

İkisi de değil basit bir online işlemler canlı sohbeti ile güncelleme sağlandı yeniden tarama yapmam la tüm kanallar geldi.

• Sporun yildizi + iq plus kutu ie beraber nasil bir teklif aldiniz?
    Kredi kartindan gecip yenilemeyi dusunuyorum nasil bir teklif sundular?

• Iq plus kutu ne oluyor avantajı nedir ?

Eksik kanal sorunu yaşarsanız, ilk önce kolay kurulum yapılır. Yine gelmezse kutuda veya kablolarda sorun vardır.

• Merhaba, bu aralar hazır paket kampanyası var mı acaba, geçen sene bir siteden kod alip uyeligi 1 sene daha aktif hale getirmiştik
  • 
Sayfa: önceki 18101811181218131814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.