Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chtzl Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
48.515
Cevap
577
Favori
2.763.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkasaşlar Sporun yıldızı ve ya Yıldız dolu paket kullanıp taahhutu devam ederken arçelik kod ekleten var mı durum ne oluyor bilgisi olan varsa yazabilirse memnun oluruz. Düşük paketten geçince sorun yok onu biliyoruz ama denk ve üst pakette taahhut devam ederken nasıl oluyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde üyeliğe arçelik kodu ekleyince ayrıca fatura çıkası gerekli
    Çünkü mevcut üyeliğin sözleşmesi devam ediyor,neden onu iptal etsin ki
    Müşteri hizmetlerine güvenmeyin,Digiturk konusunda bilgisi olmayan çalışan çok kişi var

• Antalyalı. kullanıcısına yanıt
    spor yıldızı alıp Eylül de ekletme şansı oluyor mu Eylül 8 gibi tahut bitiyor ligler ne olacağı belli değil riskli şuanda ama dizi film boş en ucuz spor yıldızı almak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence 8 eylül ü bekleyin,hatta o tarihte üyeliği tamamen iptal edip yeniden üye olun,müşteri hizmetleri mevcut üyeliğe eklenir dese bile ben ekletmezdim,ara sıra arçelik- N11 de uygun fiyatlı sporun yıldızı bulunabiliyor,ilerde tekrar bulunabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Bence 8 eylül ü bekleyin,hatta o tarihte üyeliği tamamen iptal edip yeniden üye olun,müşteri hizmetleri mevcut üyeliğe eklenir dese bile ben ekletmezdim,ara sıra arçelik- N11 de uygun fiyatlı sporun yıldızı bulunabiliyor,ilerde tekrar bulunabilir
    Aralık ayına kadar sporun yıldızı taahhütü olan arkadaşım için aradık sorduk şimdi, aylık 149 lira ödemesi vardı. Üstüne basa basa sorduk. Herhangi bi taahhut cezası yada başka fatura çıkcak mı diye. Hayır hiç bir fatura ve ceza çıkmıycak merak etmeyin dediler

• arkadaşlar selam,
    arçelik modüllü üyelik ile ilgili bugün bir ilimizin digiturk bayisinden gelen yorum "modül sadece arçelik tvlerle uyumlu olabilir, dikkat edin" şeklinde.
    siz ne dersiniz bu konuda? alıp kullanmaya başlayan var mı?
  • İptal faxı sonrasında faturaları abonelik sporun yıldızı için en iyi teklif aylık 99 TL'midir?
  • Arçelik teki kodların geçerlilik süresini bilen var mı?
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    31 Ağustos'a kadar aktive etmek gerekiyormuş. Ancak sadece arçelik tv ile mi uyumlu orası soru işareti bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eikinskjaldi

31 Ağustos'a kadar aktive etmek gerekiyormuş. Ancak sadece arçelik tv ile mi uyumlu orası soru işareti bende.
    Daha evel aldim bu paketlerden 1 ay oldu herhalde yine arcelik in sitesinden . Kutulu üyelik yapiyorlar zaten. Arcelik tv lerle uyumlu vs kim dedi onlari sallamış. Gelsin bana anlatsin, kullaniyorum evde.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    o zaman şimdiden satın alıp son aktivasyon tarihinden biraz önce kurulum yaptırmak daha mantıklı. ne de olsa ligler eylülde başlayacak.
  • Bu arada almak isteyen olurda 2.kisi lazim olursa bende alabilirim diğer üyeliği. Yada alimi ben yaparım alıcı bana odeme yapar kodu veririm. Gecen seferdenoyle yapmıştık yine forumdan.

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Mevcut sözleşme otomatik olarak iptal oluyorsa iyi

Oluyor hocam bende geçen sene arçelikten aldım. Önceki üyeliğimden 2 ay faturam vardı. O yüksek faturaları iptal ettiler. Direk yeni üyeliğimden faydalandım.
  • Arkadaşlar bu modüllü ne oluyor? Ben hep normal digitürk kutuyla izledim. Farkını anlatabilecek var mı ?
  • Ben arçelikten aldım fakat arçelik ve beko markalı tvler ile uyumlu yazıyor

• Şimdi aradım digitürkü şifreyi kontrol ettiler eski üyeliklerede tanımlanabileceği söylendi fakat şifreli üyeliklerde genel bir sistem arızası varmış telep açtılar 24 saat içinde bir üst departmanın paketi ekleyebileceği söylendi

n11 paket dizi ekledin mi geçen yıl ödediğim yıldız dolu ile aynı paraya geliyor arcelik spor yıldızı ve film yıldızı bir aldinmi ikisi kaça geliyor birde tff indirim istemiş 600 milyon dolar 250 milyon dolara iniyor ve yeni bir ihale demek ligler bitip ağustos Eylül kadar kesinleşir birde thh davam var o nasıl sonuçlanacak beklemek daha iyi Türkiye ligi eurolig İtalya sıkıntılı Saran ile arası kötü çıkacak kanal olacak mı digiturk söyle şey var içerik kanallar çıkıyor daha zamlı satıyor ayrıca yeni üyeler için geçerli üyeliği kapattın mı üç ay bekleme zorunlugu varmi müşteri hizmetleri öyle söylemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 14 Temmuz 2020; 18:44:29 >
  • Kamece kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Modül yani kutu yerine tv ye takılan bir aparat böylece kutu kumanda derdi olmadan direkt tv üzerinden yayınları izleyip dilediğiniz gibi sıralama yapabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler ama sanırım bu modülü takacağımız tv uyum mu istiyor acaba? Bizimki vestel 4k bir tv

• 
Sayfa: önceki 16741675167616771678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.