Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KOMANDO ASTEĞMEN , ntnt41 , simos35 , simos35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
48.415
Cevap
572
Favori
2.757.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emin ol bu şekilde davranırsa çok problem Yaşar bu senlik yada benlik bir durum değil satıcı kesinlikle berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 tl lik evin yıldızı paketi var( ramazan kampayası ) bu ay başı biter kampanya. yaz sezonu ölü geçer daha iyi bir kampanya olur mu sizce... bunu alırsam sezon sonuna kadar maçları seyretederim .
    https://www.arcelik.com.tr/tv-aksesuarlari/modullu-a-yildizi-dizi-av-y-paketi-televizyon?gclid=EAIaIQobChMI9sCO8dHb6QIVz8a7CB0tkwhzEAEYASABEgLwnfD_BwE

bir de böyle bir kampanya var. bunun için kendme ait modüllü bir uydu alıcım mı olması gerekiyor

iyi hafta sonları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi so_so -- 30 Mayıs 2020; 20:22:16 >

• Ben evimde teledünya üzerinden yayın alıyorum,arçelkiikten 934₺ lik paketi aldığım zaman kurulum nasıl oluyor ? Herhangi bir ücret ödüyormuyum çanak,kablo vs için

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam sonuç çıkarsa buraya yazarsın bende merak ediyorum

beni de az önce digitürk genel merkezden aradılar yapmış olduğum şikayetten bağımsız olarak. bilgilendirme falan yaptı sonunda da şikayet olduğunuz bir konu varsa yardımcı olayım dedim. olayı anlattım. genel merkezde ki kişi de aynı şeyleri dedi. +2 ay uzatma yapılırsa maçlar izlenmez falan dedi. zaten bu sezon tamamlanacak dedik. yaz dönemi de kısa sürecek ve yeni sezon başlayacak dedi.

kısacası digitürk bu oynanmayan 2 ayı bir eksi olarak görmüyor. hiç bir kolaylıkta yapmıyor kullanıcılarına. +35 tl aylık aile paketi isteyerek uzatma yapıyor bide. digitürk'e iptal faksı yollayan müşterilerine elinde tutmak için zaten aile üyeliğini aylık 15 tl den falan veriyorsun millete, ne diye spor paketi üyelerine liste fiyatı 35 tl den kitlemeye çalışıyorsun orası da mantıksız. neresinden tutsan elinde kalıyor

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba, digitürkten bugün aradılar. Haziranda maçları izleyebilirsiniz dedi artı olarak film kanallarını 3 temmuza kadar açtılar. Görşme kaydını dinlemişler, haklılığımı kabul ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

Hocam merhaba, digitürkten bugün aradılar. Haziranda maçları izleyebilirsiniz dedi artı olarak film kanallarını 3 temmuza kadar açtılar. Görşme kaydını dinlemişler, haklılığımı kabul ettiler.

Alıntıları Göster
    iyi hocam sevindim adınıza. :)

artık yapmıyorlar maalesef onu. geç kaldım ben bu uzatma işi için
  • Arçelik yada Beko nun sitesinden alıpta mevcut üyeliğe ekleten oldu mu? Hemen gönderiyorlar mı kodu yoksa kargo ile mi yolluyorlar?
  • Arkadaşlar 77. kanalda sinyal problemi vardı ekip çağırdık 30 TL yol ücreti aldılar ama sorunu çözemediler. Çanak değişecekmiş 410 TL. Apartmanda sadece biz kullanıyoruz digitürkü 410 TL bayılacaz mı daha önce çanak değiştiren var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 30 Mayıs 2020; 18:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arçelik yada Beko nun sitesinden alıpta mevcut üyeliğe ekleten oldu mu? Hemen gönderiyorlar mı kodu yoksa kargo ile mi yolluyorlar?
    Bunu bende merak ediyorum, yaşadığımız acı tecrübeden sonra adımlarımı sağlam atayım diyorum 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Arkadaşlar 77. kanalda sinyal problemi vardı ekip çağırdık 30 TL yol ücreti aldılar ama sorunu çözemediler. Çanak değişecekmiş 410 TL. Apartmanda sadece biz kullanıyoruz digitürkü 410 TL bayılacaz mı daha önce çanak değiştiren var mı?
    Normal bir uyducuya da yaptırabilirsiniz. Eutelsat kurulum olacak sonuçta. Rüzgar ve yağmurdan daha az etkilenmesi sebebi ile delikli çanak tavsiye ederim. Kendiniz yaptırırsanız aklınızda olsun.
  • fata56 F kullanıcısına yanıt
    Ben gecen sene onilat-avm isimli saticidan 1180 liraya almistim modullu idi ancak musteri hizmetlerinden kutuluya cevirmistim. Biraz ugrastirmislardi ancak sonunda oldu. Modul olmuyorsa size benim gibi yapabilirsiniz. Sifreyi digiturke ilettikten sonra bolgenizdeki servis ile konusun kutu getirsinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arçelik yada Beko nun sitesinden alıpta mevcut üyeliğe ekleten oldu mu? Hemen gönderiyorlar mı kodu yoksa kargo ile mi yolluyorlar?
    Digitürk u aradım şimdi, birakin mevcut üyeliğin üstüne eklemeyi kampanyadan haberleri bile yok, arcelikle ilgili böyle bir kampanyamız yok diyor , dedim o zaman Arçelik yasal olmayan bir iş yapıyor, cevap veremedi, inanın şaşkınım şu son 10 günde yasadiklarimdan dolayı, arceligi arayacaktim ama alacağım cevabı az çok kestirebildigim için arama gereği duymuyorum, temmuz 2 itibariyle üyeliğimi bitireceğim bu iş bilmezlere daha fazla harcayacak zamanım yok, insanı zorla kaçak yayın izlemeye teşvik ediyorlar...

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler modülü olarak kurmayacaklarını söylediler kutu ile kuracaklar. Zaten digitürkün Arçelik’in modülü üyelik sattığından haberi yok modülü üyelik kesinlikle yapmıyorlar pazartesi kutulu kuracaklar

• Arkadaşlar LNB değişimini bilen var mı görüntü çamurlu geliyor bunun sebebi LNB midir? Sadece bunu değiştirsek kendimiz değişebilir miyiz. 410 TL çanak ve lnb değişimi için istendi.
  • quote:

Normal bir uyducuya da yaptırabilirsiniz. Eutelsat kurulum olacak sonuçta. Rüzgar ve yağmurdan daha az etkilenmesi sebebi ile delikli çanak tavsiye ederim. Kendiniz yaptırırsanız aklınızda olsun.

Alıntıları Göster
    Görüntü çamurlu gelmesinin sebebi LNB midir? 410 TL baya kazık şimdi LNB fiyatına baktım 70 TL ortalama.
  • quote:

Görüntü çamurlu gelmesinin sebebi LNB midir? 410 TL baya kazık şimdi LNB fiyatına baktım 70 TL ortalama.

Alıntıları Göster
    Sinyal düşmesinin bir çok sebebi olur. Antenden olur, kablodan olur, hava şartlarından olur. Bence siz bir Uyducu cagirin. Derdinizi anlatın. Kabloyu, anteni, lnb yi hepsini bir kontrol etsin. Değişmesi gerekenler icin fiyat versin. Çanak değişecekse kaç cm lik çanak veriyor, delikli mi degil mi vs hepsini ogrenin. Ona göre karar verin. Digiturk daha pahalıya yapacaktır bana kalırsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Sinyal düşmesinin bir çok sebebi olur. Antenden olur, kablodan olur, hava şartlarından olur. Bence siz bir Uyducu cagirin. Derdinizi anlatın. Kabloyu, anteni, lnb yi hepsini bir kontrol etsin. Değişmesi gerekenler icin fiyat versin. Çanak değişecekse kaç cm lik çanak veriyor, delikli mi degil mi vs hepsini ogrenin. Ona göre karar verin. Digiturk daha pahalıya yapacaktır bana kalırsa.

Alıntıları Göster
    Kablolarda hiç bir sorun yok. Onu test ettiler ekipten. Uyducuya sordum tanıdık 100 TL LNB olsa 50 TL de işçilik alırım dedi. Çanak antende 100 TL dedi toplam 250 TL yapıyor ama digitürk 410 TL dedi bide taktırma ücreti + yol ücreti içinde mi bilmiyorum çünkü 30 TL yol ücreti alıyorlar bide farklı ilçede oturduğum için.

• quote:

Kablolarda hiç bir sorun yok. Onu test ettiler ekipten. Uyducuya sordum tanıdık 100 TL LNB olsa 50 TL de işçilik alırım dedi. Çanak antende 100 TL dedi toplam 250 TL yapıyor ama digitürk 410 TL dedi bide taktırma ücreti + yol ücreti içinde mi bilmiyorum çünkü 30 TL yol ücreti alıyorlar bide farklı ilçede oturduğum için.

Alıntıları Göster
    Anteni delikli allın mutlaka. Fiyat farkı olur ama tavsiye ederim. o kadar çok sinyal problemi ile servis çağırdım ki anlatamam. Digiturk servislerinden ziyade kendi bildiğiniz bir uyducuya yaptırın işlemleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Eski uyeligim 3 haziranda biticek kredi karti ile ayda 25 lira oduyordum en dusuk paket suan ne kadar giris pakedi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Paraf karta 29 tl kampanya mevcut. https://www.parafcard.com.tr/21059-paraf_ile_digiturk_kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

Paraf karta 29 tl kampanya mevcut. https://www.parafcard.com.tr/21059-paraf_ile_digiturk_kampanyasi
    Bu paket 24 ay taahhüt ile sitesinde 19 TL ye satılan paket değil mi

• 
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.