Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ultraaslan16 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu lige bu paralar çok fazla. yaz ortası la liga reklamı yapıp vermediler. 50 tl yapalım sürümden kazanalım fikri yok bu araplarda. kazığı yemeye kim gönüllü ise ona atalım diyorlar. e tabi biz de bu paraları vermeye devam ettikçe niye fiyat indirsinlerki adamlar. çoğu kişi mecbur olduğu için alıyor. maç izlemekten vazgeçemem diyenler alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 30 Ocak 2020; 14:48:22 >
  • ŞAhin kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Engelli kampanyasından yararlanıp ailenin yıldızı paketi ilk 3 ay 14,25 tl 12 ay 22,50 TL'dir.

(dilerseniz yeni üyelik olarak referans verebilirim böylece 1 fatura bedavaya getirmeniz mümkün)

Ailenin yıldızı paketine

Belgesel kanalları spor kanalları ve yaşam kanalları 1 film 1 dizi kanalı açık.

4k olarak zaten 4k içerik yok önermiyorum. Kutu olarak humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef pahalı fakat mevcut sunulan en uygun fiyat bu.

Dilerseniz iptal talebi vererek

6ay 59 6ay 104 tl engelli tahhütlü fiyat üzerinden alabilirsiniz.

• Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun. Dondurma hakkı da iyi olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun. Dondurma hakkı da iyi olmuş :)
    valla sözlü olarak anlaştık. zamanı geldiğinde dondurucam dediğimde yapamayız derseler şaşırmam
  • @fotografya Evet çok pahalı. Ben beş yıldır üyeyim ama iş nerelere geldi...

@Metin Bilgin Benim yan o da vardı artık tuzlu geldiği için (ana oda ile aynı paket idi) kapattırdım yeni. Engelli kapsamından kullanıyorum zaten ama böyle giderse bunu da kapatacağım sadece maç için açıyorum ona da aylık 95tl vermek saçma geliyor artık nasıl bir yol izleyip düşürebilirim acaba bilemedim şimdi.
  • Hocam Merhabalar

Öyle bir şey derseler ses kayıtlarını dinletin. Yardımcı olurlar

Hocam Merhabalar

Ailenin yıldızı için teklif alabilirsiniz.

Sezon sonuna kadar taraftar paketi hediyeli veriyorlar en avantajlı böyle oluyor.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Tamam bakalım artık bir şeyler yapacağız. Çok teşekkür ederim.
  • Peki çanak kurulması gerekiyormu Digitürk için. Binada merkezi uydu var ama Digitürk uydusu yok. Bı yerde turksatta oluyor diye yazi okudum ama yanlış olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAhin kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Türksat üzerinden pek çok kanal eksik ve sd maalesef. Verdiğiniz paraya değmez. Binada eutelsat yoksa digiturk önermiyorun. Belgesel olarak D-Smart ın şuanda 39,90 a tüm kanalları dahil kampanyası var 31 Ocak'a kadar devam ediyor onu öneririm.

Rica ederim.

Yapmak isterseniz önce arayıp sporun yıldızı paketi düşürün daha sonra tekrar arayıp iptal talebi vererek ailenin yıldızı paketi üzerinden teklif isteyin.

• quote:

Hocam Merhabalar

https://iyifiyat.com.tr/home/910-digiturk-2019-son-bomba-fiyatlamasi.html?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Bu paketi öneririm. Mevcut üyeliğe ekleme yapabilirsiniz sıkıntı olmaz.
    Metin hocam merhaba,

Tesekkurler tum yardimlariniz icin.

Daha once Arcelik kampanyasini kullanmistim ama 1 yil sonunda otomatik sonlaniyormus uyelik. Onceki uyelik bitmesine ragmen bu paketi alip kuruluma gerek olmadan onceki uydu alicimla kullanmaya devam edebilir miyim? yoksa onceki uydu alicisini iade edip yeni bir uyelik ve kurulum mu gerekecek?

• stranger32 S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Şikayet var üzerinden kayıt oluşturun. Mevcut üyeliğe ekleme yapabilirsiniz.

• Şu an en uygun paket hangisidir. 2 aydır dondurmuştum dün iptal talebim üzerine arandım.
    maçları 6 ay 69 6 ay 139 teklif ettiler yada 15 ay 1428 teklifleri oldu standart kanallara ise 6 ay 10tl 6 ay 35 tl teklifleri oldu maç yayını teklif etmediler 3 ay film dizi dediler.
    bende burada gördüğüm 8 ay on 4 ay 30tl ilk teklifi 2 ay maç 3 ay film dizi tekliflerini söyledim kendilerine. Anlaşamadık kısacası
    Fikriniz ne olur arkadaşlar ? Metin Hocam?
  • Hocam Merhabalar

2.veya 3.aramayı bekleyin.

Dediğiniz teklif

8 ay 8 tl 4 ay 35 TL sezon sonuna kadar taraftar paketi ve 1 Anadolu takımları maçları, 3 ay dizi film hediye.

• Hocam bu son bomba paketinde hd yayın ve belgesel kanalları varmı? Kurulum çanak falan ücretli mi?

@Metin Bilgin

• quote:

Hocam Merhabalar

Öyle bir şey derseler ses kayıtlarını dinletin. Yardımcı olurlar
    hocam ben dondurma hakkıyla ilgili bir şey konuşmamıştım yeni teklif verirlerken bana ama benimde dondurma hakkım var mı?

mesela temmuz ayında dondursam oluyor mu? maç yok bir şey yok sonuçta. e tvde yan odada zaten. problem olmaz

yani dondurma hakkı dediğimiz olay da tüm kanallar kapatılıyor değil mi?
  • Hocam bu son bomba paketinde hd yayın ve belgesel kanalları varmı? Kurulum çanak falan ücretli mi?

• oracal O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Özel mesaj ile bilgi verdim.

• 
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.