Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memet0864 , Frank Slade , poison06 , derya78 Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.485
Cevap
577
Favori
2.762.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Bu sene kredi kartı ile ortalama 200 TL civarında 3 ay dizi film, 2 ay taraftar sezon sonuna kadar Anadolu takımları maçları dahil olacak şekilde alabilirsiniz.
    Metin kardeşim iptal faksı sonrası sözünü ettiğin teklifi kabul ettim bende ama faturalı olarak.bu pakette bir anadolu takımı maçları veriliyor değilmi?Avrupa kupası maçlarıda açık bende bu maçlarda dahil mi pakete bilgin varmı?Son sorum bu paketin iki aylık deneme süresi var sanırım iki ay içinde iptal edebiliyoruz.
    Şundan soruyorum internette 250 tlye satılan paketi alıp kullanabilirmiyim diye.
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sezon sonuna kadar şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları dahil olabilir sıkıntı olmaz izleyebilirsiniz.

Paket ekleme ile ilgili olarak bazı üyeler şikayet var ve online işlemlerden şikayet kaydı oluşturup sonuç almış sizde deneyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam Merhabalar

Bu sene kredi kartı ile ortalama 200 TL civarında 3 ay dizi film, 2 ay taraftar sezon sonuna kadar Anadolu takımları maçları dahil olacak şekilde alabilirsiniz.
    Teşekkürlee , plus cihaz hediye etme şansları varmı bu sene ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam Merhabalar

Sporun yıldızı paketi ile tüm spor içerikleri izlenebilecektir. Aynı anda tek bir ekran üzerinden izleyebilirsiniz sadece
    Hocam telefonda izliycem ama öyle bi paket bulamıyorum link atar misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murathanouz M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Veremiyorlar fakat küçük bir tüyo bazı bayiler kampanya kodu girerek ücretsiz tanımlayabiliyor, bayiniz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bein connect paketlerini inceleyebilirsiniz.

• Hocam bu kamp. gibi modülü direkt tv ye takip kullanıyor muyuz? Ekstra bir şeye ihtiyaç var mi?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Tvniz de modül girişi ve dahili uydu alıcısı varsa evet kullanabilirsiniz.

• quote:

Hocam Merhabalar

Tvniz de modül girişi ve dahili uydu alıcısı varsa evet kullanabilirsiniz.
    modül satan site var mı?
  • Gürkanist34 G kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Ben şuan bulamadım. Fakat arkadaşlar daha önce paylaşmıştı. Kontrol edip bilgi vereceğim.

• Merhaba arkadaşlar. Dün bein connect aldım şamp ligi maçını izlerken nerdeyse 10 defa başka cihazdan oturum açıldığı için oturum bu cihazda kapatıldı uyarısı aldım halbuki üyeliği yeni oluşturdum imkan yok başka cihazdan giriş yapılmasına. Neyse müşteri hizmetlerini aradım genel bi sorun var dediler bana yalan gibi geldi. Sizde de böyle sorun var mıydı dün akşam? Daha ilk maçtan böyle devam edecekse iade talep edicem ben kabul etmezlerse tüketici haklarına giderim

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Sporun yıldızı olanıda varmış yıllık 929TL

https://iyifiyat.com.tr/home/865-digituerk-sporun-yildizi-paketi.html?search_query=Digiturk&results=1
    bu firmadan alışveriş yapan varmı?

güvenilir mi?

düşük fiyat insanı kuşkulandırıyor.
  • 5 yıllık üyeyim 3 ay 69 9 ay 129 kendiler arayıp teklif ettiler bende 6 ay 69 6 ay 129 istedim oda olmaz dedi çokta ısrar etmeden kapattı 2 ocak 2020 tarihi itibari ile taahhütüm bitiyo bakalım yılbaşı gelemeden sanırım faxı cekip anlaşmakata fayda var.
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu maç izlerken bir kere de benim başıma geldi bu durum. Tekrar giriş yapıp izlemeye devam ettim sıkıntı olmadı

• Merhabalar, tvdendigitürk aldığım için geçen hafta aldığım beinconnect üzerinden sezon sonuna kadar fenerbahçe taraftar paketini 75 tl'ye satıyorum. İlgilenen olursa mesaj yoluyla iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GambleUS

bu firmadan alışveriş yapan varmı?

güvenilir mi?

düşük fiyat insanı kuşkulandırıyor.

Alıntıları Göster
    Yukarıdaki firmadan Bein alan varmıdır. Fiat çok uygun. Bu linki takip edelim arkadaşlar. Üyeliği sonu yaklaşanlar ve bitecekler yararlanabilir mi? Araştıran arkadaşlar olabilirse yardımcı olurlar herkese. Bizlerde seviniriz. Şimdiden teşekkürler.
    https://iyifiyat.com.tr/home/865-digituerk-sporun-yildizi-paketi.html?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

• arkadaşlar geçen sene 1 yıllık kredi kartı ile ailenin yıldızı paketi almıştım,

ayın 15 inde taahhüdüm bitiyor, iptal faxını ne zaman çekeyim. Taahhüt bozma falan diye başımıza dert olmasınlar.
  • Ailenin yıldızı paketi için 1 ay önce 8 ay 10TL 4 ay 30TL yazılmış,
    Şimdi fiyatlar yükseldimi kartla yıllık 228, aylık ödemede toplamv240 TL teklif ediyorlar.

• Fenerbahçe gençlerbirliği maçinin 90 dakikasini tekrar izlemek istiyorumda yardimci olabilecek varmi

• Merhaba, 2000 yılından beri digitürk kullanıcısıyım. Yeni smart tv aldım ve görüntünün çamur gibi olduğunu farkettim bu günlere kadar pek umrumda değildi fakat yeni tv alınca gözüme çarpmaya başladı. Dün digitürkü arayıp kapatmak istediğimi söyleyince kanallar hd değil dediler ve 7 lira farkla kanalları hd yapalım dediler vs vs. Şu an
    İşetişim hizmeti:3tl
    Giriş Paketi Bedeli=27tl
    Spor Extra Paket Bedeli=23tl para veriyorum. Totalde 53tl para veriyorum dün aradığımda ulusal kanalları hd olacak 53 değil 60 öderseniz dediler. Ne yapacağımı bilemedim güzel bir paket tavsiyesi olan var mı acaba ne yapmam gerekiyor şu an aylık 53 tl verip pek verim alamadığımı düşündüm. Genelde izlediklerim ulusal dışında belgesel maç olsada olur olmasada olur avrupa basket spor vs aradada denk gelirse film vs. Tavsiyelere açığım. Ayrıca yukardahttps://iyifiyat.com.tr/home/910-digiturk-2019-son-bomba-fiyatlamasi.html şöyle bir link gördüm çok uygun geldi gözüme acaba almak güvenli midir nasıl oluyor bu pek bilgim yok senelik alıp tanımlanıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.