Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anexi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (5 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
48.511
Cevap
577
Favori
2.763.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 15461547154815491550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam selam,
    Bu fiyatlara plus kutu dahil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bana telefonda kredi kartı için 12*109 yapalım, bir ay da biz hediye edelim dediler.. Sanırım o 2 ay ekstra hediyeyi iptal faksı sonrasına saklıyorlar.. Aralık ayında görüşür hesaplaşırız kendileriyle :) Çok teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Merhabalar

Hayır maalesef. Plus kutu için 6ay 7.5 TL 6ay 15 tl olarak alabilirsiniz.

• Hocam Merhabalar

Aynen doğrudur. İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz. Siz ararsanız pek indirim vermiyorlar.

• Merhabalar,
    Oturduğum yerde henüz merkezi yayın devreye girmedi, çanak kurdurmak için de 300 küsür para istediler. Benim sorum; efsane cumadan ailenin yıldızı paketi düşünüyorum, ancak dış kurulum gerekiyor. Dış kurulum 155 tl dediği çanak lnb kablo falan herşey dahil fiyat mıdır? Ve bu çanak üyelik sonunda bana ait olacak değil mi?

• bizimeti B kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Çanak ve her şeyi sizin olacaktır. İlk 3 ay içerisinde teknik servis ücretsiz hakkınız mevcut.

Hocam benim de kumanda bozuldu 28 lira istiyorlar ne yapmam gerek

• uydu cihazı bozulursa ücretsiz değişim yapıyorlar mı. ya da üyelik sona erdiğinde uydu cihazına sağlam mı diye bakıyorlar mı
  • Selamlar,

son 2-3 aydır üyeliğim donuk vaziyette idi.

üyeliği sonlandırmak adına dün tekrar iptal faksı çekmemi istediler. Tekrar faks sonucu bu sabah aradılar.

Yine kapatamadık :)

Kabul ettiğim teklif;

6 Ay - 10 TL
    6 Ay - 30 TL

3 Ay Dizi ve Film kanalları açık, 3 ay sonra 1 dizi 1 film üyelik boyunca acık
    Premier lig ve NBA üyelik boyunca izleyebileceğimi söyledi
    Belgesel, çocuk kanalları üyelik boyunca açık
    Üyelik Boyunca 1 Anadolu takımı TV üzerinden açık
    2020 Ocak 18 - 2020 Nisan 17 arası ( 90 gün )BeinConnect üzerinden BEŞİKTAŞ maçları açık ( alternatif 60 gün tv üzerinden idi )

Uydu-kurulum ve cihaz kontrolü için ücretsiz servis sağladı.

bu şekilde bir yıl daha digiturklu kaldık..
  • Ailemin kullandığı üyeliği illegal kullanım ve yayından dolayı iptal etmişler. Hiçbir bilgi vermiyorlar ne şekilde illegal kullanım olduğuna dair, böyle bir şey başına gelen var mı ?
    Merhaba hocam mevcut üyeler paket değişikliğinde muhteşem cuma dan faydalanabiliyormu ?
  • metin hocam plus kutu aylık liste fiyat 15 tl mi 18 tl mi

digitürk plus kutu ile digitürk plus iq kutu arasında ne fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 28 Kasım 2019; 13:21:2 >
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İlk 3 ay ücretsiz servis hakkınız var. Ondan sonra 55 tl teknik servis ücreti mevcut. (sporun yıldızı, yıldız dolu paketlere ücretsiz, ve Ailenin ile filmin yıldızı paketlerinde 24 ay tahhüt verilirse ücretsiz)

Fakat şikayet kaydı vs ile ücretsiz servis almak mümkün.

Evet doğrudur. Hasarlı olup olmadığını kontrol ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 28 Kasım 2019; 16:15:21 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Engelli üyelikte ıq plus kutu (online işlemlerden 7.5 TL)

İnternet özelliği olmayan ise normal plus kutu. Çok eski bir cihaz ve artık kurulum yapılmıyor sanırım.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Normalde hayır. Kampanya yeni üyeliklerde geçerli. Fakat online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın sizde isteyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Engelli üyelikte ıq plus kutu (online işlemlerden 7.5 TL)

İnternet özelliği olmayan ise normal plus kutu. Çok eski bir cihaz ve artık kurulum yapılmıyor sanırım.
    9 tl değil mi ben 9 biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 28 Kasım 2019; 16:22:24 >

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kayıt oluşturun bilgi talep edin. Gerekirse konu hakkında btk üzerinden şikayet kaydı oluşturun. Size dönüp bilgi verirler. Geçmiş olsun :(

• selam beyler 2013'den beri digiturk uyesiyim ve son 1 senedir taahhütsüz 109 tl fatura öduyorum kullandığım paketler başlangıç 30tl ve şampiyonlar paketi 79 tl kutu ise eski vestelin dt-9003 modeli yani sd yayın dun beni aradılar ve şoyle bir teklif verdiler hd kutu değişimi ve 125 tl'lik fiyat nedeni ise ocakta kullandığım paket 160 tl olacakmış ne yapmalıyım sizce
  • Digiturk'te Muhtesem Cuma firsatlari basladi! 29 Kasim - 3 Aralik arasinda paketinizi bir ust pakete tasiyin avantajli fiyatlardan faydalanin! Yilin en buyuk indiriminden faydalanmak icin hemen Digiturk Musteri Hizmetlerini arayin: 0212 473 73 73. Elektronik iletisim izninizin iptali icin IZINIPTAL yazarak 3473'e ucretsiz gonderebilirsiniz. Mevcut üyeler de yararlanıyor anlamı çıkardım ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Araştırıp dönüş yapacağım. Normalde geçiş yapılmıyordu değişmiş olabilir.

• 
Sayfa: önceki 15461547154815491550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.