Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memet0864 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Box office nereye kayboldu bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmtgs M kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    avrupanın yıldızı paketi vardı aralıkta sözleşmem bitiyor geçen hafta iptal faxı çektim 3 gün sonra arandım 85 liradan verin sporun yıldızını aliyim dedim 15 aylık anlaşma ile 87 liraya anlaştık, direk söyleyin fiyatım bu diye veriyolar
    Hocam Merhabalar

İptal faksı ile 2. Veya 3 aramayı bekleyin. 6ay 69 TL 6ay 129 tl 3 ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Veya kredi kartı 12 ay 109 TL den 15 ay olarak alabilirsiniz. Aylık 87 tl ye geliyor.

• Merhaba ben yeni uyelik aldim fakat cihaz cok kotu surekli donuyor wifi yok iptal ettircem yada cihazi ddegisin dedim en iyi cihaz hangisi hd yayinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • userkanz U kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerdeki canlı desteği digibot diye birşey yapmışlar bi türlü bağlanamıyorum para verdiğim olayda çektiğim eziyete bak
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Ben hafta yazıp müşteri temsilcisine bağlanıyorum :)

:):) yarın bi deniyim hocam teşekkür ederim.
  • Ariza ya geldiler 9102 hd takmışlar ellerin de başka kutu yokmuş humax falan

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sıkıntı olursa 1 ay içinde ücretsiz değişim hakkınız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Ben hafta yazıp müşteri temsilcisine bağlanıyorum :)
    bağlanmak için ne yazıyorsunuz ( hafta ) mı yazıyorsunuz
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef.

2 kere hafta yazınca bağlıyor. :)

• 02.04.2018 tarihinde 1 sene taahütlü digitürk ailenin yıldızı paketini aldım.Yaklaşık bir ay önce kumanda işlem yapmaz oldu.Ben uydu anteni montajı yapan biri olarak bir kumandanın çalışıp çalışmadığını anlamak için telefon kamerasına tutup kumandanın herhangi bir tuşuna bastığımda kumanda önündeki lazerin yanması gerektiğini bilirim.Fakat bunları yaptığımda kumanda önündeki lazer yanıyor yani kumanda çalışıyor fakat cihaz komutları almıyor yani kanal değişmiyor.Bu sorunum için digitürk ü aradım bu sorunumu aynen anlattım.Müşteri temsilcisi cihazı fişten çıkartmamı geri takmamı ve kumanda pillerinize kumandadan çıkarıp geri takmamı söyledi dediklerini aynen yaptım ve sorunum aynen devam etti.Bana 55 tl karşısında servis yönlendirebileceğini söyledi bende siz yayını ulaştırmakta mükellefsiniz ben neden servis ücreti vereyim dedim prosedürün böyle olduğunu söyledi yani evallahları yok bende taahüt bitimine izlemediğim yayının parasını ödeyeceğimi 02.04.2019 üyelik bitiş tarihinde beni aramamalarını söyledim.Telefon görüşmesini kaydettim.Ben hakkımı helal etmiyorum.Birde metin bilgin herkese yazıyorsun artık gına geldi.Olur olmaz yazıyorsunuz artık yeter başka işiniz yokmu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me3790647 -- 20 Kasım 2019; 17:29:44 >
  • me3790647 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın cihazı kullanamıyorum deyin. Ücretsiz değişim talep edin humax 9505 isteyin. Olmazsa şikayet var üzerinden yazın. Yardımcı olurlar.

• İptal faxı sonrası az önce arandım 1252,10 TL'ye 12 ay taksitle kredi kartı ödemesiyle üyeliğimi yeniledim. 12 ay 104.34 TL ödeyeceğim sonraki 3 ay ücretsiz. Aylık 84 TL gibi bir şeye denk geldi ama içeride de 55 liralık faturam var galiba o iptal falan dedi, herhalde benimki de aylık 87 tlye geldi. Bu lige fazla ama yine de mecbur yenilediğim için iyi ücret bence.
  • Merhaba yardımcı olursanız sevinirim.

Ailenin Yıldızı Paketini almak istiyorum ama uydu kurulum falan uğraşmak istemiyorum. Evde Türksat var bu paketi Türksat üzerinden izleye bilir miyim. Digitürk uydusundan ne farkı var bu pakette Türksat uydusunun.

Cevap için teşekkürler keşke 9104 hd gelseydi onun yerine

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Memnun olmazsanız tekrar değişim talep edin. Dediğim gibi 1 ay süreniz var.

• salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. İçeride ki tutar düşünce bu fiyata gelmiş. Normalde 1308 tl den 12 ay +3 ay ücretsiz teklifi bu.

Şuan ortalamaya göre en uygun teklif bu zaten. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.