Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: simos35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Gelebilir de gelmeyebilir de, dilerseniz 1 ay tahhütsüz evin yıldızı paketi alıp (29 tl) sonra tekrar iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba
    iptal faksı sonrası ilk telefonda 14 aylık teklif aldım. sonrasında 15 e yükselttiler. maksimum teklifi alana kadar diretin. tavsiyem budur.
  • iptal talebi verdim
    faxı gönderdim
    14. senem artık YO RUL DUM yeminle bıktım şu digitürk indirimli abone olayından.
    Yıllardır bir çözüm bulamanyanlarla devam etmeye de gerek yok.
    Acayip birşey demedikleri sürece bu sefer kararım kat'i
  • Şuanda d-smart abonesiyim.Bugün digiturk tarafından arandım. Bana özel aile-spor paketine 35, şampiyonlar ligi paketine 49 tl karşılığında abone olabileceğim söylendi.Daha uygun teklif alabilir miyim? Şuan da izleyenler ne kadar ödüyor? İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 1 Kasım 2019; 16:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Faturalı olarak 6ay 69 TL 6ay 129 tl 3 ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.
    Hocam Mrb demin arandım 6 ay 79 tl 6 ayda 129tl teklif ettiler,6 ay 69 alıyor herkez dedim o kampanya dün bitti 79 tl oldu dedi,hiçbir şekilde inmiyorlar,bir düşünüm tekrar arayın dedim,iptal edin desem 69a indirmezlermi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lDirtyHandsl -- 1 Kasım 2019; 17:12:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün iptal faksi çektim bugün aradılar. Sporun yıldızı paketi için 1.308 TL kredi kartı ile 12 ay taksit olacak şekilde 15 ay kullanabileceğim bir paket önerdiler. Kabul etmiyorum dedim ve müşteri temsilcisi o halde iptal dosyanızı kapatıyoruz dedi. Sonrasında da zaten yayınlar gitti. Sonuna kadar gittim ancak daha aşağıya düşüremedim. Bundan sonrası için bir tavsiyesi olan var mı? Vazgeçirmek ve tekrardan aktif etmek için ararlar mı? Yoksa cihazı her ne varsa hepsini götürüp teslim mi edeyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef daha uyguna teklif almanız mümkün değil şuan.

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İnerler büyük ihtimalle şansınızı deneyin.

• tikak kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

En uygun fiyat bu maalesef.

• ANA ODA

Filmin yıldızı 6 ay 13 - 6 ay 26
    Avrupanın yıldızı 2 ay hediye
    Dizi paketi 3 ay hediye
    Fb taraftar paketi 2 ay hediye

YAN ODA

Sporun yıldızı 6 ay 69 - 6 ay 129
    Dizi paketi 3 ay hediye
    Filmin yıldızı 3 ay hediye

Teklif verildi sizce iyi mi kabul edilir mi

• heroes82 H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Çok iyi bir teklif. Kesinlikle kabul edebilirsiniz.

Hocam Merhabalar

Kaç yıllık üyesiniz?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    15 yıllık

Hocam Merhabalar

Özellikle filmin yıldızı şimdiye kadar gördüğüm en iyi teklif hayırlı olsun hocam 😊.

• Arkadaşım...filmin yıldızı paketinde ve beinconnect office paketinde sansür vaziyeti nedir şuan azalma varmı veya aşırı fazlamı? ... iptv üzerinden yayın yapan bazı filim kanalları mevcut dikkat ettim rütük işaretlerini ekranda kullanmıyolar ve sansürsüz gösterim sağlıyolar tahmin ediyom yurtdışından korsan yayın yapıyolar heralde çünkü yapımların sevişme sahnelerini açık şekilde mozayiklemeden gösteriyolar şuan izliyom misal vereyim size örneğin cine+1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 kanalları kesintisiz yayın sergiliyorlar şuan televizyonum ve uydu alıcımda yüklü iptv panelinden seyrediyom hoşuma gidiyor...

• Metin bey iptal faxı sonrası avrupanın yıldızı paketine özel taraftar paketi belli bir ay hediye ediliyor mu en son verdikleri teklif nedir

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    tv kanalları sansürlü ama beinconnectte sigara hariç yok sansür
  • tikak kullanıcısına yanıt
    hemen teslim etme, bekle zaten yasal bir süren var..ilk 10-15 gün içinde mutlaka ararlar.
  • serdarin S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

3 ay hediye ediliyor. Ayrıca bazı illerde özel kampanya var sanırım. Sezon sonuna kadar hediye. Kredi kartı ile 49 TL faturalı olarak 3 ay 39 TL son 9 ay 59 TL

• Arkadaşlar fax cekmek icin ne onerirsiniz? Hellofax digiturku karalisteye almis. Faxplus yetersiz bakiye diyor gondermiyor. Ucretsiz nereden fax cekebilirim?

• 
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.