Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Online işlemlerden kayıt oluştursam daha yakından takip edebilir miyim?
    Arayan arkadaş şu anda stok olmadığını söylemişti.
  • unsal1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Artık yüz yüze temsilcisi standart iptal teklifleri dışında teklif vermiyorlar maalesef. Burada mevcut olan teklifleri verebilir en fazla.

Dostlar kampanyası üyelik aktivasyon yapılmadan önce müşteri hizmetleri üzerinden yapılır. Yayın açıldığı tarihten itibaren önerilen olarak indirim alamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Özellikle not düşmelerini isteyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Benim kullandığımda hiçbir sorun yok, diğer arkadaşın dediği gibi başka panellere taşıma yapılmış, 1 ay önce kadar sorunlar olsa da şuan da net ve sorunsuz devam ediyor.
    Bu da ilginç,bana firma dün gece mesaj attığımda,panel taşıma çalışması devam ediyor,hafta sonuna kadar sürecek diye cevap verdi..
  • Yıldız dolu için ortalama 129’dan aşağı inmediler. Bende 3 kasımda kutuyu teslim etme kararı aldım.
    Geçen haftaiçi bir telefon daha geldi bu sefer arayan başka bir temsilciydi.

8x10 TL
    4x30 TL

2 ay Fenerbahçe maçları, sezon sonuna kadar anadolu takımı maçlaeı teklif etti. Oradan antalya ve alanyayı seçtim tek sayılıyormuş. 3 ay dizi film hediye. 3 ocak’a kadar taahhüt yok iptal edebilirsiniz dedi. 2 ay toplamda 20 lira ödeyip bakacağım duruma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Antalya Alanya tek.sayiliyorsa güzel olmuş bu.Hayirli olsun hocam.Arada fener maçlarını da kapmissiniz.

• legolasbride kullanıcısına yanıt
    Antalya-Alanya ve Gençlerbirliği-Ankaragücü tek sayılıyormuş.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Kasım sonu ve bende iptal faksı çekeceğim.ogrendigim iyi oldu.Kismet bize de benzer teklif gelir inşallah.

• Digitürk kutu tavsiye alabilir miyim @Metin Bilgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 26 Ekim 2019; 20:57:49 >
  • GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Humax 9505 öneririm sıkıntı yaşamazsınız. (kullanılmış olmamasına dikkat edin)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• serden kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum taşımayı kademe kademe yapıyor olabilir, genel olarak bir sıkıntı yok bende, en önemlisi donma yapmıyor ve görüntü kalitesi oldukça net, bu benim için çok önemli.

• Bugün sosyal medyada çıkan bir reklamda Konya'ya özel bir paket teklifleri vardı, teklif al diyerek başvuruda bulundum.

Gün içinde arandığımda 1 yıllık taraftar paketi, UEFA maçları ve Avrupa liglerinin bulunduğu paket, film-dizi-belgesel paketi ve Bein connect dahil ücretsiz kurulum ile yıllık 580 liralık teklif aldım. Daha önce hiç bir şekilde ücretli platform aboneliğim olmadı, bu teklifi kabul ettim. Piyasada daha iyi teklif var mıdır bilmiyorum ancak daha sözleşme ve kurulum gerçekleşmedi zaten. Bilgili arkadaşlardan paket teklifinden ziyade bilmem gereken, dikkat etmem gereken durumlar var mıdır bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Öncelikle sosyal medyada çıkan reklamlara dikkat edin. 02124737373 müşteri hizmetleri tarafından kampanyanın onaylı olup olmadığını kontrol edin.

Evet kalkınmada öncelikli İllerden 59 TL ye taraftar paketi veriyorlar fakat film dizi dahil değildir.

Bunun dışında eutelsat uydusunda üyelik alın öneririm. Kutu olarak humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız öneririm. Ek olarak ilk 3 ay içerisinde teknik servis ücretsiz.

Hocam bana verilen teklifte taraftar paketinin yanında yukarıdaki mesajda bahsettiğim paketlerde mevcuttu, eğer dediğiniz gibiyse alınmaz. Taraftar paketi aylık 39TL zaten.

• draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İndirimli haliyle bile en düşük 59 TL den alabilirsiniz taraftar paketi.

O zaman bana verilen teklifte bir sıkıntı var, bugün kurulum ve sözleşme için geleceklerdi. Detaylı olarak sorup öğreneyim durumu ona göre imza atayım :) bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam.

• taahhüt sürem bitmek üzere olduğu için arandım. Sporun yıldızı paketi için ilk iki ay 65 TL diğer aylar 129 TL olmak üzere bir teklifte bulundular. Kabul etmeli miyim?
  • pyramidpele kullanıcısına yanıt
    Bence kabul etmemelisin. Geçtiğimiz yıl Eylül 2018-2019 arası Sporun Yıldızı pakedi için 1 ay tüm kanallar hediye + devamında 59x6 ve 119x6 (total: 1068 TL.) teklif alıp kabul etmiştim. Şimdi Ekim ayında biten taahhüdüm için seninki ile aynı teklifi yaptılar. (1420.00 TL.) Red edip iptal faxı çektim. Şimdi kart kutu vs iade işlemini başlattılar. Bu yaptıkları soygun boyutunu da geçti artık.
  • arkadaslar lig kaliteli mi o kadar paralar veriliyor hala anlamis degilim ben film dizi izliyorum hediye 2 ay gs paketi verdi bir kere izledim sanki mahalle maci ,millet nasil 79 tl gibi fiyatlar veriyor anlamis degilim.bein connect olmasa film dizi de izlemem.

• 
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.