Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: serdarin , serdarin Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Hayırlı olsun ortalamaya göre gayet uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • feykbey kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Daha uyguna yok. 12 ay boyunca 99 tl den alabilirsiniz veya faturalı olarak 6ay 69 TL 6ay 129 tl den alabilirsiniz 3 ay tüm kanalları dahil

• Bilgilendirme

Bugün itibari ile modüllü üyeliklerde spor içeriği olmayacak. Mevcutta olanlar izlemeye devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Digiturk’ten kamu çalışanlarına özel 50TL’ye varan indirim

Siz de hemen Taraftar, Sporun Yıldızı, Yıldız Dolu ya da Filmin Yıldızı+Dizi Paketlerinden birine üye olun, 12 ay boyunca ayda 50 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın! Üstelik Digiturk üyesi yapacağınız kamu çalışanı sayesinde hem siz hem de üye yaptığınız kişi kampanyaya ek indirim kazansın.

Kampanya bilgileri

Kampanya, 12 ay kullanım sözüyle, Yıldız Dolu, Sporun Yıldızı, Filmin Yıldızı + Dizi, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketlerinde 31 Aralık 2019’a kadar yeni ve mevcut üyeliklerde geçerlidir. Kamu kurumu personeli olan ve bu durumunu geçerli Kurum kimligini ibraz etmek suretiyle belgeleyebilen aboneler kampanyadan faydalanacaktır.Kampanya kapsamında; 12 ay boyunca Yıldız Dolu 129 TL, Sporun Yıldızı 109 TL, Filmin Yıldızı + Dizi Paketi 64 TL, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Taraftar paketleri 79 TL’dir. Ayrıca bu kampanyadan faydalananlar tarafından referans olunan ve abonelik gerçekleştiren her yeni kamu çalışanı için de hem referans olan kişi hem de referans olunan kişi Yıldız Dolu ve Sporun Yıldızı paket üyeliklerine ek 20 TL, Taraftar paketi ve Filmin Yıldızı + Dizi paketi üyeliklerine ek 10 TL indirim kazanmaktadır. Referans indirimi 1 kişiyle sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Digiturk üyelerinin, Kamu Kuruluşu kimliğini veya Kamu Kuruluşunda çalıştıklarına dair resmi yazı/belgeyi  indirimbelge@digiturk.com.tr  mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Mevcut Digiturk üyelerinin kampanyadan faydalanabilmesi için 12 aylık yeni bir taahhüt vermesi gerekmektedir. Aktivasyon, iç kurulum ücretsizdir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Taahhüt, süresinden önce bozulursa kampanya kapsamında sağlanan ücretsiz/indirimli hizmetler için  ayrıca cayma bedeli yansıtılır. İlgili kamu kuruluşlarının listesine ulaşmak için tıklayınız.

KURULUM: 
    Kampanya kapsamında 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. 

Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI: 
    Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. 

Hocam kamu çalışanı olup mevcut üyeliği olanlara sporun yıldızı ne kadar oluyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakacikel kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kamu kampanyası kapsamında faturalı olarak 109 TL ayrıca 1 arkadaşınızı referans göstererek 20 TL indirimle 89 tl den alabilirsiniz.

• Digitürk son paketler ve fiyatları. Ekim 2019

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Referans gösterecek arkadaşımın yeni üye mi olması lazim hocam?

• burakacikel kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur.

Hocam illa 6 ay 69 6 ay 129 olmak zorunda mı?
    Direkt 99 tl yapmıyorlar mı?

• TheRedDevils T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Nadiren yapıyorlar. Bu şekilde teklif isteyin.

Ben iptal ettim, kutuyu teslim edebilirsiniz diye mesajda geldi yayınlarım da kesildi. Anlaşamama sebebimiz ben 80 tl civarı bir teklif istedim aylık sabit olarak, Digitürk ise ilk 6 ay 69 sonraki 6 ay 129 şeklinde teklif vermişti. Iptv kullanıyorım zaten, kutuyu teslim edeceğim ama maçları da kaçırmam inşallah IPtvye güveniyoruz ama 🧐 teslim etmeden önce yine devam edebiliyormuyuz arasak? Yoksa veririz iptal ederiz yapacak birşey yok.

• TheRedDevils T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Teslim mesajı geldiyse artık teklif vermiyorlar maalesef.

• Hocam merhaba 212-310 55 50 no'lu telefondan aradılar digiturk olduklarını söylüyorlar, digiturk web sitesinde de numara gözüküyor. bu numarayı tanıyor musunuz?

teklif ise ana+ yan oda var ilk üç ay ikisi için toplan 129 tl sonraki 9 ay ise ikisi için toplam 189 tl teklif ettiler (sporun yıldızı)
  • fromelf kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Numara digiturk e aittir içiniz rahat olsun. İki üyelik için 12 ay ortalama 103 TL'ye geliyor yaklaşık. Sizin için uygunsa hayırlı olsun.

2 üyeliği ayrı ayrı hesapladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 12 Ekim 2019; 16:39:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Numara digiturk e aittir içiniz rahat olsun. İki üyelik için 12 ay ortalama 103 TL'ye geliyor yaklaşık. Sizin için uygunsa hayırlı olsun.

2 üyeliği ayrı ayrı hesapladım.
    87 olur aylık
    metin hocam ,benim film dizi uyeligi 25 ekimde bitecek iptal dilekcesi ornegini ve numarasini zahmet olmazsa yazarmisin tesekkurler..

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

(0212) 473 99 99 'a  faks gönderebilirsiniz.

·    Size en yakın Digiturk Yetkili Teknik Servislerine gidebilirsiniz. 

• İptal faksı çektim sonrasında aradılar 6 ay 69 6 ay 129 dediler kabul etmedim. 2 gün sonra gene aradılar ailenin yıldızı paketine 8 ay aylık 10 TL 4 ay aylık 30 TL üye olun 3 ay film dizi kanallarını hediye edelim 2 ay da taraftar paketi hediye edelim ekim ayında da fatura çıkarmayalım üstelik 2 ay sonunda yani 1 Aralık’a kadar arayıp üyeliğinizi iptal etmek istiyorum dediğinizde iptal edelim dediler kabul ettim . Yani en az 2 ay film dizi gs maçları açık 10 TL ödeyecem sadece HD yayın şampiyonlar ligi falan da hediye. Bakam 1 aralıkta sporun Gyıldızı için güzel bi fiyat olursa devam ederiz olmazsa 2 ay 10 TL kullandık deriz 😂😂

• Merhaba arkadaşlar,
    Burada yorum olarak profesyonel destek veren arkadaşlara saygım sonsuz.
    Ancak onların da dediğine inanıp kabul ediyorsunuz teklifleri. buradaki arkadaşlar Digitürk'ün direkt çalışanlarından daha bilgililer. Eskiden orada çalışmışlardır herhalde.
    Ben Digitürk ile bu konuyu konuştuğumda ''evet sosyal medyayı forumları çok yakında takip ettiklerini söylediler( bunu söyleyen Digitürk İstanbul merkez de çalışan yönetici bir arkadaşım). Sosyal medyada ve forumlarda insanların en son neyi(hangi paketi en yüksek kaça razı olması durumu) kabul ettiklerini takip ediyorlarmış.
    Diyeceğim o ki burada -iyi niyetle- yardım eden arkadaşların ''evet bunu kabul et hayır etme ya da en iyi teklif şu bu vs'' demelerinden bilgi sahibi oluyorlar.
    Ben inatla bekliyorum ve 15.senemde bu ekonomik kriz ortamında da 80₺ ve üzeri bir teklifi kabul etmeyeceğimi söyledim. Maç izlemezsem ölmem çünkü artık bir bebeğim var ve kuzu gibi sizde kabul etmeyin abilerim akrdeşlerim 100₺ sadece bir maç için veriyosunuz ne film kaldı ne dizi eskisi gibi değil 15 sene diyorum her çeşidini bliyorum bunların. KABUL ETMEYİN iptal edin digitürkü valla ölmezsiniz. Olm NETFLİX alın 4 ortaklı aylık 10T reklamsız film seyredin 4k izleyin kutu derdi yok masraf yok taahhüt saçmalığı yok be. Bir de BLue Tv alın o da 10T daha ne olsun ya.
    Ya da burada atıyorum 70-80 üzeri para vermeyeceğiniz konusunda birleşin sürekli yorum yapın ama sürekli.
    Bilgi veren arkadaşlara saygım sonsuz yanlış anlamasınlar beni lütfen
  • Online işlemleri kontrol edin arkadaşlar. Her ayın 4'ünden sonra hediye vermeye başladı Digitürk Fİlmin yıldızı banko, spor paketi olmayanlara da haftanın 1 maçı(Tabii şanslı olanlara)
  • 
Sayfa: önceki 15241525152615271528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.