Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: afakan55 , jaiecris Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15181519152015211522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 109 liradan 12 ay kredi kartına taksitle sporun yıldızı paketi aldım. 3 ay da hediye verdi. Yani 15 ay kullanacağım. Aylık 87 liraya geldi. 3 ay dizi film hediye. İş bankası kartına puan da veriyormuş bakalım gelecek mi. 75 veya 150 puan diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba digitürkte 3. Yılımı doldurdum ama gittikçe fiyatım artıyor. Sporun yıldızı paketi kullanıyorum bütün maçlar ve belgeseller açık bu sene 120 ödedim arayıp 130 olacağını söylediler.. indirimli paket için nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz

• balcierhan B kullanıcısına yanıt
    Bana o paketten artık kalmadığını.Kampanyanın bittiğini.2 ay verebileceklerini söyledi yüz yüze tem... İlginç.telefonla halletmek gerek sanırım.
  • Teken kullanıcısına yanıt
    Benim ilk görüştüğüm yüz yüze temsilcisi 6 ay 69 6 ay 129 teklif etti. Kabul etmemiştim. Sonra kabul etmek için gittiğimde temsilci izne çıktı dediler. Başka şubedeki temsilciye gittiğimde 6 ay 79 6 ay 129 dedi. Daha azı olmaz dedi. Sonra da kredi kartlı teklifi yaptı ve ben de o şekilde devam ettim.

• Merhaba,

şu anda 12 ay 109TL kredi kartına 15 ay üyelik gibi bir kampanya varmı?
  • arkadaşlar digiplay ile ilgili özelden pm atabilirsiniz.
  • İptal faksı çektim sinema + dizi için teklif bekleyeceğim

• İptal faksı sonrası yeni teklifler nedir? Ekim ayı için farklı teklifler olacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mylmaz M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet vardır. İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

• Hocam Merhabalar

İndirimli teklif almak için faks çekmeniz lazım yoksa onlar indirim vermiyorlar. İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz 6 ay 69 TL 6ay 129 tl veya kredi kartı 12 ay 109 TL den 15 ay olarak alabilirsiniz. 3 ay dizi film hediye.

• feykbey kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Şuan belli değil.

• Hocam selam,

Babam yeni %40 engelli raporu aldı.Mayıs 2020 ye kadar tahüdü var.İndirimli alabilir miyiz?

Alırsak fiyatı ne kadar indirirler?Teşekkürler...
  • Şu fiyatları görünce gerçekten üzülüyorum size. Digiturk u kapattım rahatladım. ayda 100 tl nedir yaa? Şimdi çok daha ucuza izliyorum. Bu kalitesiz lige fazlası israf!

• siegen S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Tahhüt bitim tarihinden itibaren engelsiz üyelik üzerinden yararlanabilirsiniz. destek@digiturk. com. tr adresine gerekli belgeleri mail atmanız yeterli olur.

Fiyatlar

Sporun yıldızı paketi 85 tl

Filmin Yıldızı 36 tl

Ailenin yıldızı 22.5 TL'ye geliyor

Ayrıca tahhüt yok. Yani maçların olmadığı aylarda en düşük pakete 22.5 TL'ye düşürünce 62,5 tl 2 ay dan 125 tl yapıyor toplam 1020 tl den 125 çıkarınca 895 tlye geliyor 12 aylık sporun yıldızı

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin hocam engelli arkadaşım var onun üzerinden bende üyelik alabilirmiyim acaba ?

• Metin ustam ve değerli arkadaşlarim . Ailenin yıldızı paketine iptal talebi vererek alabileceğimiz güncel teklifler nelerdir ?

• Benim aldığım teklif ; 3 ay dizi filim hediye , 2 ay taraftar paketi hediye . 6 ay 10 6 ay 30 lira .

• az önce film + dizi paketi uzattım. iptal faksı çekmeden edilen teklif 52tl idi. dün fax çektim bulundukları teklif 38tl oldu. 2 ay galatasaray maçları ücretsiz. geçen sene eylül ayında 37tl ödemiştim bence güzel fiyat oldu. hemen anlaştım zaten
  • Benim Digitürkplay taraftar paketim var, şimdi Euroleague ve CL izleyebilmek için spor extra paketini de almak istiyorum. En uygun yolu nedir, bilen varmıdır?

• 1308 TL 14 ay Sporun yıldızı, 3 ay full

• 
Sayfa: önceki 15181519152015211522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.