Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cawrash , chtzl Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
48.488
Cevap
577
Favori
2.762.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Bu teklifte bitmiş o zaman. Yarın bi kontrol edip bilgi almaya çalışacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

109x12 KK Tüm spor kanalları ve ilk 3 ay dizi vs kanallari aktif olan bir uyelikleri varmis su anda uydu olarak. Sence deger mi ?

Alıntıları Göster
    size bağlı hocam.

büyüklerin maçlarını kaçırmadan izliyorsanız, euroleague vb. şampiyonlar ligi, avrupa ligini seviyorsanız, büyük ekranda yüksek kalitede takılmadan donmadan izlemek isteyen bir sporseverseniz değebilir

ama arada izlerim. çok sıkı takip etmem diyorsanız kaliteli bir iptv alarakta işi halledebilirsiniz onlarda yıllık 300-350 tl civarlarında oluyorlar

• Üstad bekliyiorum. Tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

size bağlı hocam.

büyüklerin maçlarını kaçırmadan izliyorsanız, euroleague vb. şampiyonlar ligi, avrupa ligini seviyorsanız, büyük ekranda yüksek kalitede takılmadan donmadan izlemek isteyen bir sporseverseniz değebilir

ama arada izlerim. çok sıkı takip etmem diyorsanız kaliteli bir iptv alarakta işi halledebilirsiniz onlarda yıllık 300-350 tl civarlarında oluyorlar

Alıntıları Göster
    Kaliteli İp tavsiyesini buradan ya da özelden alabilirim.
  • Arkadaslar bayadır giremedim şimdi yeni üyelere sporun yıldızı en uygun ne var teklif ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs şampiyonlar ligi için yayın kiralayan var mı

• Hocam Merhabalar

Bakalım hemen,

Cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor 12 aylık ortalama

Ziraat Bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

N11 üzerinden 1308 tl den sepete ekleyince 100 TL indirimle 1208 TL'ye yani aylık 100 TL den alabilirsiniz.

(Digiturk Sporun Yıldızı Paketi 1.348,45 TL yerine 1.308,00 TL
    https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-sporun-yildizi-paketi-P372268341

Bunun dışında digiturk üzerinden ilk 3 ay tüm kanalları dahil olacak şekilde 12 ay 109 TL den alabilirsiniz

Veya faturalı olarak ilk 3 ay 79 TL 9 ay 129 tl den alabilirsiniz.

• BİLGİLENDİRME//

N11 üzerinden satılan digiturk taraftar paketi sepette 150 TL indirimle 798 TL'ye aylık 66,5 TL'ye geliyor link paylaşıyorum

Digiturk Taraftar Paketi - 12 aylık Şifre 977,32 TL yerine 948,00 TL
    https://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-taraftar-paketi-12-aylik-sifre-P378083539

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kredi kartına 12 taksitle 15ay yerine 14ay izlemeli teklif edildi. 12+3ayı ısrar ettim ama yeni güncellendi tekliflerimiz dedi. O yüzden 2. 3. aramada birşey değişmez diye düşündüğüm için kabul ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyLeGs -- 18 Eylül 2019; 2:11:29 >
  • Yaklaşık 10 yıldır devam ettirdiğim spor paketini geçen Kasım'da iyi fiyat vermediklerinden dolayı filmin yıldızına düşürmüştüm. Bu sene de Kasım'da taahhüt bitecek.

Film paketinin içini iyice boşalttılar, bu yüzden bu paketi iptal ettireceğim bu kesin. Spor paketi için de iyi teklif gelmezse sanırım platform ile vedalaşacağız.

Benim durumunda olanlara ne teklifler geliyor?
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum benim ana oda üyeliğimde sporun yıldızı paketim var haliyle dün akşam Şampiyonlar ligi maçlarının hepsi açıktı yan oda üyeliğimde ailenin yıldızı paketi var ama onda da tüm maçlar açıktı acaba herkes de mi böyleydi ilk hafta diye tüm üyeleremi açtılar merak ettim.
  • Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama konuya yazdığımız eski mesajlarda neden tarih değilde gün-ay-yıl yazıyor?
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Üstad, bu paket ile sadece Fenerbahçe Maçları açık olacak değıl mi? İlk 1 ay hediye spor kanallari yok galiba. Ingiltere ligi açık oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazi 83

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum benim ana oda üyeliğimde sporun yıldızı paketim var haliyle dün akşam Şampiyonlar ligi maçlarının hepsi açıktı yan oda üyeliğimde ailenin yıldızı paketi var ama onda da tüm maçlar açıktı acaba herkes de mi böyleydi ilk hafta diye tüm üyeleremi açtılar merak ettim.
    ilk hafta dıye actılar herhalde bende ızledım dun aynı sekılde
  • hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    İlandaki görsel bu. Almadan önce teyit etmek lazım. THY Eurolig maçları kapalı olacak herhalde görselde amblemi yok. Onlar da dahil olsa hemen alırdım.

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

@Metin Bilgin Hocam nasıl teyit ederiz THY Eurolig maçlarının dahil olup olmadığını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 18 Eylül 2019; 11:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyLeGs

Kredi kartına 12 taksitle 15ay yerine 14ay izlemeli teklif edildi. 12+3ayı ısrar ettim ama yeni güncellendi tekliflerimiz dedi. O yüzden 2. 3. aramada birşey değişmez diye düşündüğüm için kabul ettim.
    daha da mı düştü acaba teklifler?

ama keşke ilk arama yerine ikinci veya üçüncü aramayı bekleseydiniz.

bende de ilk arayan kişi artık o kampanyalar yok demişti ama 2. aramada bana gelen teklifler 1 'e göre çok daha cazip olmuştu. 1. aramada yapılan teklifte aylık ortalama 100 tl yapıyordu ikinci aramada 86 tl'ye düştü

+3 ay dizi ve film verdi mi bari?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Yaklaşık 10 yıldır devam ettirdiğim spor paketini geçen Kasım'da iyi fiyat vermediklerinden dolayı filmin yıldızına düşürmüştüm. Bu sene de Kasım'da taahhüt bitecek.

Film paketinin içini iyice boşalttılar, bu yüzden bu paketi iptal ettireceğim bu kesin. Spor paketi için de iyi teklif gelmezse sanırım platform ile vedalaşacağız.

Benim durumunda olanlara ne teklifler geliyor?
    netflix falan varken artık bunların sansürlü, kötü görüntülü film sistemine kimse o kadar para vermemeli zaten. Netflix falan çıkınca fiyatı azalıp rekabet oluştaracaklarına fiyatları da daha da yukarı çektiler. Saçmalık.

Spor paketi için de 2. veya 3. aramada 1308 tl kredi kartına 12 taksit 15 ay izlemeli + 3 ay film ve dizi paketi hediye teklifi veriyorlar hocam.

• Hali hazırdaki sporun yıldızına film pakedini en uygun nasıl ekletiriz var mı bir yöntem, kampanya vs ?
  • 2. kere arandım bugun. Spor paketi için aylık ortalama 99 teklif edildi 3ay dizi film hediye ve kabul etmedim fiyat yüksekliğinden dolayı. avrupanın yıldızına da ayda ortalama 49 tl önerildi onu da yüksek buldugumu belirttim baska düşük teklif yok denildi. Eğer avrupanın paketi daha uygun olursa onu kabul ederim yoksa iptal edeceğim gerek yok beşiktaşın durumu da belliyken.
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Taraftar paketinde sadece tuttuğunuz takımın süper lig şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları dahil olacak.

• 
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.