Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memet0864 , gevrek35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
48.167
Cevap
565
Favori
2.740.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek 3. Aramayı bekleyin çanak anten bile ücretsiz veriyor.
    Hocam son mesajlara göre artık 5-30/7-129 teklifini yapmayıp üyeliği iptal etmeye başlamışlar. Değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Merhabalar

Hala bazı üyelere teklif ediliyor belli olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

dün akşam aradılar 5 ay 65 7 ay 129 dedıler dedım pahalı 5ay 30 7 ay 129 verın dedıler yok baska teklıf sunalım dedıler

kredı kartına 109X12 cekelım 14 ay ızleyın dedıler onu da kabul etmedım tabıkıde

sozde 5 ay 30 7 ay 129 agustosta bıtmıs bakalım 2. aramada ne fıyat verecekler

Alıntıları Göster
    Biraz önce arayıp 5 ay 30 tl 7 ay 129 tl teklifi sundular

normalde bu kampanya bitmiş sistem bana izin veriyormuş yersen

6 ay dizi film hediyesi ile bu seneki digitürk maceramızın sonuna geldik seneye bakalım ne fiyatlar olacak

• mectubi M kullanıcısına yanıt
    Sizin taahütünüz bitiminiz 3 Eylül değildir daha geçtir ondan kapanmamıştır

İçerde paranız olduğundan bu ay ücretsiz yapmışlardır

Eğer taahhüt tarihiniz ayın 3 olsa yayınlar kapanırdı diğer arkadaşlarla sizin durumunuz farklı

• Biraz önce bana teklif edildi isteyin zorlayın vermiyorlarsa kapansın gitsin niye fazla para vereseniz

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba,

bizim de çok eski üyelik iptal olunca, engelli indirimli sporun yıldızı almaya karar verdik.

aklıma takılan konular var, yadımcı olursanız sevinirim;

-engelli paketlerinde taahhüt var mıdır yoksa aylık 85tl'ye alabilir miyim?
    -sadece arayıp başvurmak yeterli mi , hemen gelip kurulumu yapıyorlar mı (engellilik belgelerinde problem yok hepsi tamam)
    -son olarak engelli sporun yıldızı paketine yine sporun yıldızı yan oda alsak kaça geliyor?
  • losthell kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Engelli üyelikte tahhüt yok. 85 tl olarak alabilirsiniz. Maçların olmadığı aylarda en düşük pakete 22.5 TL'ye düşürünce 62,5 tl 2 ay dan 125 tl yapıyor toplam 1020 tl den 125 çıkarınca 895 tlye geliyor 12 aylık

02124737373 müşteri hizmetleri ni arayıp başvuru yapıyorsunuz servis gelip kurulumu yapıyor

Yan oda sporun yıldızı indirim yok 85 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Az önce 6. görüşmeyi gerçekleştirdim. Yayınlarım 5 Ağustos'ta kapanmıştı. Ne 5 x 30-TL + 7× 129-TL faturalı ne de 92-TL x 12 kredi kartlı teklifi vermediler. 3 kere internetten şikayet oluşturdum. Sonuncusu evvelki gün yetkili servisin sözleşme yenilemek için randevu almak istemesi nedeniyleydi. Yeni sözleşme imzalanması halinde 92-TL x 12 kredi kartı , 6 ay film dizi , 120-TL world puan iade olarak üyelik yenilenebilecegini belirtmişlerdi. Görüşmeyi takiben 1 saat geçmeden tekrar arayarak bu teklifin 27 Ağustos'ta gecerli olduğunu bugün için 109-TL x 12 olabileceğini belirttiler. Ben de doğal olarak kabul etmedim, yetkili servisi iptal ettim, yazılı şikayette bulundum. Bugün o sikayet üzerine yine arandım ve benim iptal faksı çekmiş olmam nedeniyle üyeligimin iptal edildiği , yeni üye girisi yapılırsa ancak 109-TL x 12 den giriş sağlanabileceği belirtildi. Elimden geldigince sakin kalmaya çalışarak görüşmeyi sonlandirdim ve bugün itibarıyla bu süreci kendi adıma da olumsuz olarak sonlandirmis bulunmaktayım. Yarın ekipmanı iade ediyorum. Mevcut haliyle digiplay almak benim için daha avantajlı. İyi kötü maçları oradan da izlerim. Gidip 2 katı vermeye niyetim yok. IP TV bile alabilirim ticari ahlak yoksunu bu şirket nedeniyle. Üyelik yenilemek süreciyle ugraşan herkese sabır ve kolaylıklar dilerim.
    Ekipmanları iade ettim , iade formunu aldım. Hayırlısı olsun. Beni kırmızı listeye aldılar herhalde ki bu sene makul nitelendirdigimiz teklifleri hiç sunmadılar. Direkt iptal ve üzerine liste fiyatından öteye gidemedik. Ben ekipmanı iade ederken 3 iade daha alıyorlardı.

• quote:

Sizin taahütünüz bitiminiz 3 Eylül değildir daha geçtir ondan kapanmamıştır

İçerde paranız olduğundan bu ay ücretsiz yapmışlardır

Eğer taahhüt tarihiniz ayın 3 olsa yayınlar kapanırdı diğer arkadaşlarla sizin durumunuz farklı
    Taahhüt tarihim 3 eylülde bitiyordu. Hatta ben faks çekmeden önce de 2 sefer 3 eylülde taahhutunuz bitiyor yeni kampanya var diye aramışlardı. içeride param olma ihtimali de yok, aylık olarak fatura ödüyordum. Gelen mesaj da aşağıdadır.

Degerli uyemiz, Sporun Yildizi paketinizin taahhudu 3 Eylul 2019'da sona ermektedir. Taahhut vererek yeniden indirimli fiyatlardan yararlanmak ve fiyat artislarindan etkilenmemek icin 0212 473 7373 Digiturk Musteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mectubi -- 7 Eylül 2019; 15:27:6 >
  • bende geçen yıl cardfinans kampanyası ile yıllık almıştım bu yıl 109tl 3 ay film dizi hediye dışında bir teklif de yapmadılar, fax gönderip iptal talep ettim arayıp aynı teklifi tekrar sundular, kabul etmeyince peki o zaman yayınlarınızı kapatıyoruz ekipmanı teslim edebilirsiniz dediler, sanırım bu rahatlıkları ligin bu sene daha heyecanlı geçecek olması, hatta transfer dönemi bitmeden önce yaptıkları teklifler ile Galatasaraylı üyelere falcao transferi sonrası yaptıkları teklifler bile farklı mecbur alacaksınız gibi bir havaları vardı, ben iyi teklif yaparlar diye blöf yapmıştım ama blöfü yemediler çat diye iptal ettiler, yıldız dolu dedikleri pakette bir indirim yapıyorlarmı?
  • mylmaz M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Normalde 5 ay 30 TL 7 ay 159 TL den teklif verirler yıldız dolu için

İptal olalı ne kadar oluyor?

• mectubi M kullanıcısına yanıt
    O zaman ortalamadan daha ucuz izlemiş olacaksınız hayırlı olsun
    Taahüt bitiminiz 3 Ekim 2020 mi

• Sporun yıldızı paketi var 85 tl birde engelli çokmu ödüyorum yoksa normal mi

• 01nisan 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Standart şuan daha uyguna yok zaten. Ayrıca maçların olmadığı aylarda en düşük pakete 22.5 TL'ye düşürünce 62,5 tl 2 ay dan 125 tl yapıyor toplam 1020 tl den 125 çıkarınca 895 tlye geliyor 12 aylık şuan için en uygun fiyat bu. Ek olarak iptal talebi vererek 6ay dizi film hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Şuan güncel fiyat listesine baktım baya bi zam yapmışlar ne zamandır bakmıyordum paketimi kayınpederin üstünden aldım direk kapatabiliyorum cayma bedeli falan olmadan.

Fiyatlar harbiden çok uçmuş gözüküyor. Bu Digiturk play fiyatları hakkında bilginiz varmı. Sezonluk tüm maçları izleyeceğim sadece telefon ve tabletten.

• 01nisan 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Telefon ve tablet üzerinden 39 TL den bi paket var sanırım digiturk Play de.

• İptal faxı ve aldığım teklifi kronolojik olarak anlatıyorum..

Perşembe 9.50 de FAX.PLUS (Appstoreda ücretsiz uygulama) uygulaması ile ücretsiz olarak iptal dilekçesini telefonumdan çektim. (Aşağıdaki dilekçe+ arkalı önlü kimlik fotokopisini de gönderdim.)
    Perşembe 12.00 da digitürk iptal dilekçesinin ulaştığına dair sms attı.
    Cumartesi 17.00 da arandım ve ilk olarak istediğim teklifi (5-30/7-129) nerden duyduğumu sordu. Donanımhaber dedim onlar da tamam tanımlayalım dedi ve bu ay fatura çıkmayacağını, ortalamamın 81 tl olduğunu aynı zamanda 6 ay dizi film paketi hediye ettiklerini ekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heisenbergan -- 7 Eylül 2019; 17:9:16 >
  • quote:

O zaman ortalamadan daha ucuz izlemiş olacaksınız hayırlı olsun
    Taahüt bitiminiz 3 Ekim 2020 mi
    Evet 3 ekim bitiş tarihi olarak gözüküyor.

• Sporun yıldızı paketi 85 tl galiba. Benim için yine de külfetli bir rakam. 2 yıldır şu namı diğer ıp denilen sağlam bi yayıncıdan izliyorum, sorunsuz devam ediyorum şimdilik. Herkese iyi sezonlar olsun.

• hocam 5-30/7-129 ödemesi olan pakete neler dahil?

sporun yıldızı + 6 ay dizi/film mi? Cardfinans kampanyasından daha mı uyguna geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.