Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: god of psycho Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.484
Cevap
577
Favori
2.762.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14861487148814891490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece Türkiye Ligi için 5*30 + 7*129 bile olsa çok pahalı. İspanya ligi olmaması rezalet. Standart aile paketi için kredi kartıyla 25*12 TL 'den daha iyi bir fiyat verirler mi?
  • solidgrind S kullanıcısına yanıt
    ailenın yıldızı için 6 ay 5 tl 6 ay 30 tl 5 ay sinema+dizi 2 ayda taraftar paketı teklıfı var

bızzat ben kendım kullanıyorum
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Canlı TV bölümünden tek tek kanallara tıklayarak yayın akışına ulaşabilirsiniz. Pek işlevsel değil maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mectubi M kullanıcısına yanıt
    Yayınlar kapandıktan sonra 1.5 ay bekledim gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior1907 -- 6 Eylül 2019; 14:29:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce 6. görüşmeyi gerçekleştirdim. Yayınlarım 5 Ağustos'ta kapanmıştı. Ne 5 x 30-TL + 7× 129-TL faturalı ne de 92-TL x 12 kredi kartlı teklifi vermediler. 3 kere internetten şikayet oluşturdum. Sonuncusu evvelki gün yetkili servisin sözleşme yenilemek için randevu almak istemesi nedeniyleydi. Yeni sözleşme imzalanması halinde 92-TL x 12 kredi kartı , 6 ay film dizi , 120-TL world puan iade olarak üyelik yenilenebilecegini belirtmişlerdi. Görüşmeyi takiben 1 saat geçmeden tekrar arayarak bu teklifin 27 Ağustos'ta gecerli olduğunu bugün için 109-TL x 12 olabileceğini belirttiler. Ben de doğal olarak kabul etmedim, yetkili servisi iptal ettim, yazılı şikayette bulundum. Bugün o sikayet üzerine yine arandım ve benim iptal faksı çekmiş olmam nedeniyle üyeligimin iptal edildiği , yeni üye girisi yapılırsa ancak 109-TL x 12 den giriş sağlanabileceği belirtildi. Elimden geldigince sakin kalmaya çalışarak görüşmeyi sonlandirdim ve bugün itibarıyla bu süreci kendi adıma da olumsuz olarak sonlandirmis bulunmaktayım. Yarın ekipmanı iade ediyorum. Mevcut haliyle digiplay almak benim için daha avantajlı. İyi kötü maçları oradan da izlerim. Gidip 2 katı vermeye niyetim yok. IP TV bile alabilirim ticari ahlak yoksunu bu şirket nedeniyle. Üyelik yenilemek süreciyle ugraşan herkese sabır ve kolaylıklar dilerim.

• Arkadaşlar merhaba ,
    Yeni abone olarak digitürk başvurusu yapacağım yardımcı olurmusunuz ?
    İstanbulda yaşıyorum, sadece şampiyonlar ligi uefa ligi ve süperlig ptt ligi olsun yeterli diğer maçları zaten ister istemez izleyemiyorum vaktim olmuyor ..
    Hangi paketi almalıyım .?
  • D3erin kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sporun yıldızı paketi ile izleyebilirsiniz.

Digiturk üzerinden standart kredi kartı 109 TL

Bunun dışında ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

Veya cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86

• quote:

Orijinalden alıntı: warrior1907

Yayınlar kapandıktan sonra 1.5 ay bekledim gelmedi.
    Çok ilginç, benim iptal talebim olmasına rağmen yayınlar da kapanmamıştı. 3 gün içerisinde teklif geldi ve aboneliğimi yenilettirdim. Yayınların kapanmaması da şans oldu sanırım, yoksa mevcut ay için fatura ödemem gibi birşey söylemek aklıma gelmezdi. Sonuç olarak 81 tl iyi bir fiyat gibi gözükse de aslında hala çok pahalı izlediğimizi düşünüyorum.
    Benim de bugün üyeliğim kapandı. Cihazı teslim etmek için ne kadar sürem var acaba?

• 3 Ekimde biten üyeliğimi az önce iptal ettiler ve iptal faxsını 45 gün önceden çektim diye de izlemedigim 1 ayın parasını cayma bedeli olarak tahsil ediyorlar... Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz acaba?

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Faks ta belirtmiş miydiniz 3 ekime kadar izlemek istiyorum diye? Eğer öyleyse btk veya tüketici hakem heyetine başvuru yapıp sonuç alabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle belirtmiştim ve MT de evet yazmışsınız dedi. Buna rağmen açmadılar.. Hemen BTK'ya şikayet oluşturuyorum Üstadım..

Hocam Merhabalar

Digiturk ön ödemeli olarak çalışır yani yasal olarak kapatmaya hakları ve sizden cayma bedeli isteme hakları yok. Siz zaten ekime kadar ödeme yapmışsınız. Gerekirse tüketici hakem heyetine başvuru yapıp sonuç alabilirsiniz. Hakkınızı arayın kesinlikle.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Faturalı abonelik benim Üstad. Yine de saçma yaptıkları. Sonuçta dilekçemde belirtiyorum taahhüt bitişinde kapansın diye.

Hocam Merhabalar

Faturalı için de geçerli zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

3 Ekimde biten üyeliğimi az önce iptal ettiler ve iptal faxsını 45 gün önceden çektim diye de izlemedigim 1 ayın parasını cayma bedeli olarak tahsil ediyorlar... Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz acaba?
    Siz faks çektiğinizde 3 ekimde kapanmasını istiyorum diye yazdıysanız herhangi bir taahhütten caymış olmuyorsunuz neyin cayma bedelini istiyorlar çok ilginç.
    Kutu yu 2 ay içerisinde teslim edebilirsiniz diye biliyorum ben ama çok emin değilim.

Ben de ona şaşırıyorum ya arkadaşım. Evet diyor yazmışsınız diyor ama 3 Eylül'den önce yazdığınız için kapadık diyor. E neden o zaman 3 Eylül'den sonra kapadınız diyorum cevap yok :) BTK'ya yazdım bakalım ne çıkacak.. Kutu için tekrardan arayacağım MT'yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek 3. Aramayı bekleyin çanak anten bile ücretsiz veriyor.
    Hocam son mesajlara göre artık 5-30/7-129 teklifini yapmayıp üyeliği iptal etmeye başlamışlar. Değil mi?

• Hocam Merhabalar

Hala bazı üyelere teklif ediliyor belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

dün akşam aradılar 5 ay 65 7 ay 129 dedıler dedım pahalı 5ay 30 7 ay 129 verın dedıler yok baska teklıf sunalım dedıler

kredı kartına 109X12 cekelım 14 ay ızleyın dedıler onu da kabul etmedım tabıkıde

sozde 5 ay 30 7 ay 129 agustosta bıtmıs bakalım 2. aramada ne fıyat verecekler

Alıntıları Göster
    Biraz önce arayıp 5 ay 30 tl 7 ay 129 tl teklifi sundular

normalde bu kampanya bitmiş sistem bana izin veriyormuş yersen

6 ay dizi film hediyesi ile bu seneki digitürk maceramızın sonuna geldik seneye bakalım ne fiyatlar olacak

• 
Sayfa: önceki 14861487148814891490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.