Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cengineer06 , cogg Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
48.477
Cevap
575
Favori
2.761.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anten kurulumu isteyeceğim ona ücret ödenecek zaten birde nakil için ücret verme taraftarı değilim. İsterlerse dediğiniz gibi iptal yoluyla anlaşırız. ilgilendiğiniz için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin hocam merhaba aylık ortalama 85 tl den anlaştım 15 ay taahhütle sporun yıldızı 6 ay film-dizi paketine. Yalnız kutum hd 9103 değişmesini talep edince haliyle para talep ettiler. Yayın kalitem düştü donuyor vs bahaneyle daha yeni kutuyu ücretsiz bir şekilde alabilir miyim. ( Ki gerçekten kasıyor kanallar)
  • geçen hafta beni aradılar , 15 yıllık üyelikti bizim üyelik, neyse konuştuk 5*65 / 7*129 teklifi yapıldı, dedim rakam çok yüksek, herkese 5*30 7*129 teklifi yapıyorsunuz ben eski üyelerdenim hala pahalı fiyat peşindesiniz dedim, bu teklifi sunacaksanız arayın lütfen dedim, bugün itibariyle kapatmışlar üyeliğimi

iptv niyetim vardı zaten bıktım şahısa göre muamele işinden , bakalım 1 ay daha evde kimse yok teklif gelirse yenilerim yoksa baybay , bu şekilde çok müşteri kaybedeceklerini düşünüyorum ama 87tl'yi bile geri çeviriyorlar 13tl için müşteri hele ki 15 yıllık müşteri asla harcanmaz.

gelişme olursa buraya yazarım.
  • cogg C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek 3. Aramayı bekleyin çanak anten bile ücretsiz veriyor.

• arekamint kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Alabilirsiniz ücretsiz humax 9505 değişim talep edin.

• losthell kullanıcısına yanıt
    Bana da bugün aynı teklifi yaptılar. Ara ara üyelikten çıktığım seneler olmakla birlikte 2001 yılından beri digitürk üyesiyim. Vakti zamanında ilk HD decoderleri bize para ile sattılar kiralama bile yoktu. O zamanlardan beri şu LİG TV belası yüzünden digitürke aboneyim.
    İnsanı zorla kanun dışı işlere sürüklüyorlar. Üyeliğe %40 zam, federasyon ödemesine %20/30 indirim valla ne güzel iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior1907

12 yıllık üye olarak 24 Temmuz'da sona eren üyeliğim için sadece bir kere teklif yaptılar. Herkese verdikleri 5x30, 7x129'luk teklifi alabilmek için 3 kere faks çektim, tüm ısrarlarıma rağmen bu teklifi vermediler. Bugün de cihazı teslim ettim ve 12 yıllık Digiturk maceram bitmiş oldu. Başka yöntemlerle izlemeye devam ederiz artık, kendileri bilir.
    Dün aramışlardı aynı paketten (5x30 + 7x129) istediğimi söylediğimde finans bölümü ile görüşüp size yarın dönüş yapalım demişlerdi. bugün tekrar aradılar, paketi bu şekilde tanımladılar ve ilave olarak bu ay fatura çıkmayacak.
    1.053 tl / 13 = 81 tl geldi.
    Cihazınızı teslim etmeseydiniz muhakkak bu teklif gelirdi.
  • Taraftar paketi icin aradim müşteri hizmetleri fenerbahçenin euroleague maçları da dahil dedi. Bu konuda bilgisi olan varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkart1 T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Dahil dediyse olmazsa bile ilerde ses kaydı ile işlem sağlayabilirsiniz sıkıntı olmaz

• Az önce digiturku arayıp futbol maçlarını izlemek istediğimi ve kampanyalarını sordum. 3*79 + 9*129 olan standart teklifi sundular. Bende fiyatı yüksek bulduğumu söyleyip kapattım. Ararlar mı beni acaba :)
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vermeden indirim vermiyorlar. Yeni üyelik olarak cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor bu şekilde alabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    İstedikleri kredi kartından yok hocam bende maalesef.
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bunun dışında ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl bunun dışında standart 109 TL

• Akıllı Tv'den sadece Fenerbahcenin lig maçlarını izlemek istiyorum en uygun kampanya nedir?

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar
    Taraftar paketi kredi kartı 79 TL den alabilirsiniz.

Veya digiturk Play taraftar paketi 39 TL (smart tv mevcut değil) alabilirsiniz.

79 tl çok fazla 39 tlye smart tv olsaydi alirdim, üyeliği iptal ettirdik. Fiyatlar cidden pahali.

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bunun dışında ziraat bankası bankkart combo kampanyası 79 TL den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 66 TL'ye geliyor. Bunu bir araştırın. Evet çok fazla maalesef.

Metin Bey size konu dışı bir şey soracağım.

Bein connect güncellenmeden önce rehberden akşam ne olduğunu vs takip edebiliyorduk. Hatta kayıt emri vs veriyordum. Şuanda yayın akışına ulaşılmıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Geçen yıl dergiyi kaldırdılar, gelecek ayın programlarını kaybettik. Şimdi de rehber yok tek tek nerede ne var diye araştırmak gerekiyor.

Evet bu olabilir. Teşekkürederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Benim adıma kayıtlı amcamın ızledıgı 3 ekım ıtıbarı ıle bıten sporun yıldızı paketı olan uyelıgım ıcın

dun iptal faksını çektim gelişmeleri yazarım bakalım 5 ay 30 tl 7 ay 129 tl olan teklıfı alabılecekmıyız
    dün akşam aradılar 5 ay 65 7 ay 129 dedıler dedım pahalı 5ay 30 7 ay 129 verın dedıler yok baska teklıf sunalım dedıler

kredı kartına 109X12 cekelım 14 ay ızleyın dedıler onu da kabul etmedım tabıkıde

sozde 5 ay 30 7 ay 129 agustosta bıtmıs bakalım 2. aramada ne fıyat verecekler
  • 
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.