Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
31.940
Cevap
397
Favori
1.616.033
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    104 Mesaj
    Yoksa illa direteyimmi 9505 cihaz için.
    |
    |
    |
    |

klavyene saglık sayfalarca takıp edip okudum ve iptal faxından sonra sporun yıldızı 5 ay 30 TL 7 ay 129 tl 6ay dizi film hediye  tanımladılar 2 eylulde aktif olacak. ilk 6 ay bittikten sonra ikinci 6 ay dizi + film paketi tanımlatmak için tekrar ararsam hangi fiyatlardan ücretlendirler sizce.. ilk 6 ay bitince tekrarmı arayım yada şimdiden arayıp, yıldız dolu pakete geçiş yapacagımı soylesem veya yüzyüze temsilciye gitsem en avantajlı hangi secenekten yararlanabiliriz ? ne önerirsiniz ?
    çok tesekkur ederim..
    Murat

Orijinalden alıntı: muro1101

Metin bey ;

klavyene saglık sayfalarca takıp edip okudum ve iptal faxından sonra sporun yıldızı 5 ay 30 TL 7 ay 129 tl 6ay dizi film hediye  tanımladılar 2 eylulde aktif olacak. ilk 6 ay bittikten sonra ikinci 6 ay dizi + film paketi tanımlatmak için tekrar ararsam hangi fiyatlardan ücretlendirler sizce.. ilk 6 ay bitince tekrarmı arayım yada şimdiden arayıp, yıldız dolu pakete geçiş yapacagımı soylesem veya yüzyüze temsilciye gitsem en avantajlı hangi secenekten yararlanabiliriz ? ne önerirsiniz ?
    çok tesekkur ederim..
    Murat
    kaçıncı aramadan sonra tanımladılar ben 10 dakika görüştüm fakat bu teklifi sunmadılar düşüneyim diye donduralım 1 ay dediler kabul ettim ama 2. kez arayacaklar mı emin değilim
    |
    |
    ancak 6 ay sonra fim dizi ekletmek mi hesaplı şimdi mi onu bilemedim..Metin ustat yazar sanırım..
    |
    |
    ben anlamadım ne kadar konuşsamda böyle bir teklifi sunmadılar neye göre farklı uygulama yapıyorlar anlamadım ben de iptal edeceğim o zaman inat ettim gider sorunluda olsa ip tv alırım çünkü bunu hakediyorlar. çifte standart yapılması hiç hoş değil.

aynen banada sunmadılar. 3 eylül kapanıyor . metin bey son anda sunarlar dedi ama bakalım
    |
    |
    ilkerkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sporun yıldızı ve dizi paketine en iyi teklif ne alabilirim ilk abonelik için.

arkadaslar 3 eylüle kadar zamanınız var ki 3 eylulden 15 eylule mac yok milli ara var kacıracagınız bır sey yok

o teklıfı vermezlerse de kabul etmeyın ıllakı arayıp verırler sabırlı olun kapanmaz ıptal olmaz yayınlarınız

en kotu ıptal olsa bıle 2 ay ıade etme surenız var ararlar yuksek fıyatları kabul etmeyın bekleyın bıraz daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 27 Ağustos 2019; 16:45:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ilkerkara , onnow78
    |
    |

Hocam kalkınmada 9ncelikli ilde bulunuyordum tatil bedeniyle. Butaya özel aylık 79 a veriyorlar. Ancak baska ile geçerseniz tarife değişir diyor. Nasıl olacak bu durum. 2 haftaya İstanbul a gidicem sinyald3n mi anlıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Metin Bilgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alışveriş yaptıklarım aspirinhapi , canverse , antireis , Ekapoglu , andree03 , fozcann , o3 , e6750 , 27fatih, bynoun , khalasar , ibrahim_halil ,, @[email protected] , nayir , girrffe , ufuq010101 , vedatkara , connect201010 , evrekas , mixerteam , jeak , tatangaa , mehdrive , hepucuzbul , turkuaz50 , SIKILHAN7 , aaax ,
  • Teğmen
    104 Mesaj
    işi büyüttüm full paket ne olur dedim?

digiturkteki tüm kanallar.

1548 tl yıllık fiyat verdiler. aylık 129 liraya geliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: onnow78

aynen banada sunmadılar. 3 eylül kapanıyor . metin bey son anda sunarlar dedi ama bakalım
    peki dondurma teklifini kabul ettiniz mi yoksa iptal edin mi dediniz? ben o kısmını anlamadım tamam iptal edin mi demek gerekiyordu yoksa üyeliği dondurmayı kabul etmek mi

Oradan alıp kutuyu kendi evine getirebilirsin
    İlerde teknik servis sıkıntısı çıkmazsa yani kutu da bir arıza olmaz ise hiç bir sıkıntı olmaz alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    alonso35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2300 Mesaj

Hocam sıkıntı değil 2 sinide desen bir şey farketmez her türlü en az 2-3 kere ararlar

Sen dondur dedin ya bir şey değişmez merak etme

|
    |
    ilkerkara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

Hocam kutuyu almış tim zaten. Üyelik yeniledim

|
    |
    sbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alışveriş yaptıklarım aspirinhapi , canverse , antireis , Ekapoglu , andree03 , fozcann , o3 , e6750 , 27fatih, bynoun , khalasar , ibrahim_halil ,, @[email protected] , nayir , girrffe , ufuq010101 , vedatkara , connect201010 , evrekas , mixerteam , jeak , tatangaa , mehdrive , hepucuzbul , turkuaz50 , SIKILHAN7 , aaax ,
  • Yarbay
    2300 Mesaj

sen teknık servıs cagırmadıgın surece hıc bır sıkıntı olmaz sınyaldan falan anlasılmaz

79 tan guzelce ızleyebılırsınız
    |
    |
    alonso35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah hocam teşekkürler. 79 fan kredi kartıyla aldık

|
    |
    sbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6741 Mesaj

Hocam Merhabalar

Yıldız dolu paketi için en iyi teklif iptal talebi tekrar vererek veya sizi arayan temsilciye kayıt oluşturup durumu anlatın

5 ay 30 TL 7 159 TL veya kredi kartı ortalama 119 tl den alabilirsiniz.

|
    |
    muro1101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6741 Mesaj

Hocam Merhabalar

Şuan yeni üyeler için en avantajlı Teklifler

Cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor 12 aylık

Veya ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

Bunun dışında digiturk üzerinden 109 TL standart.

|
    |
    recak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.