Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam

Ne olur ne olmaz satıcıya mesaj atıp ayrıntılı bilgi alıp ondan sonra alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam. bayide "modül yerine kutu da alabilirsiniz" dediler mi? benim tv vestel, riske atmak istemiyorum, receiver alayım diyorum mümkünse. bir de, digiturk servisi kaç günde geldi ve kurulum ücreti aldılar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan_60

hayırlı olsun hocam. bayide "modül yerine kutu da alabilirsiniz" dediler mi? benim tv vestel, riske atmak istemiyorum, receiver alayım diyorum mümkünse. bir de, digiturk servisi kaç günde geldi ve kurulum ücreti aldılar mı?
    Sağolun hocam. Kutu işini sormadım, açıkçası tek tercihim modüldü. Ama kutulu satışları da var sanırım. Forumda kutulu üyelik için şifre alanlar olmuştu.

Salı günü aldım, yaşadığım ilçeye servis günü cumartesiymiş, dün kurulum yapıldı. Ücret almadılar.

• Aradığımda 4k kutu stoğu yok diyorlar. Bir bilgisi olan varmı ? benzer durumla karşılaşan
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam ; geçen sene üye miydiniz ve üyeyseniz herhangi bir indirim almış mıydınız acaba ?

Bu teklifi alamıyorum bir türlü ve üyeliğim iptal olunmuş durumda. Gerekçeleri son 2 sene indirimli teklif vermiş olmaları. Aslı astarı var mı merak ediyorum. 109-TL den yenilemedim , inada bindik. Lig ortaladı

• civilianie C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Uzun zamandır bu şekilde maalesef. Online işlemler üzerinden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin. Stok gelince ücretsiz kurulum yaparlar.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Bakalim bana ne cevap gelecek yazili olarak.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Benim ilk kayıt olacak 1 aydır yapmak istiyorum yapamadım 4k kutuları olmadığını söyledikleri için aboneliğe onay vermedim. Anlamadığım şu 4k kutu stoğu nasıl olmaz. öğrenmek istediğim bana mı bu şekilde söylüyorlar ilk kayıt veya mevcut kayıtlı herkese 4k stoğu yok mu diyorlar?
    Hocam Merhabalar

Size özel bir durum değil. Uzun zamandır stok sorunu var online işlemlerden kayıt bırakın gelirse yardımcı olurlar.

• digiturkle görüştüm.

Kurulum için illa kimin adına üyelikse evde bulunması gerekiyor dedi.

Ödemede aktivasyon sırasında alınıyormuş.

Yani benim isteğim ben ödemeyi yapayım onlar gelsin kursun isteğim olmadı.

Bende bir digiturk için tüm gün evde bekliyemem dedim olay şimdilik kapandı.

Bir hizmet almak istiyorsunuz. parasınıda peşin vereyim imzamıda atayım diyorsunuz.

Yok illa evde olacaksın seni geleceği saati belli olmayan servis elemanlarının keyfine bırakıcaz diyorlar.

Kendileri bilirler.
  • imza için evet buluncanda ödeme kalktı artık elden almıyorlar fatura gönderiyolar
    pek uğraşma bence 4k yayınnda çok nadir maç oluyor ve maçda dahil normal belgesel yayınlarıda görüntü kalitesi hiç 4k değil siz bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul_Van_Dyke

pek uğraşma bence 4k yayınnda çok nadir maç oluyor ve maçda dahil normal belgesel yayınlarıda görüntü kalitesi hiç 4k değil siz bilirsiniz
    dsmart var premier lig izliyorum futbol için beni doyuruyor zaten.

Denedik olmadı bakalım esneme olursa düşünürüm.

Para değil mesele şu fiyata inin bu fiyata ininde demiyorum prosedürü aşamadık.

neyse şimdilik d smarttan premier ligi izlemeye devam edeyim.
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Tüm gün evde beklemenize gerek yok ki. Gelecek olan servis arıyor, saat kaçta gelelim abi diyor. Şu saatte gelin diyorsun ve hallediyorsunuz. Edirne'de işler böyle. Sohbet muhabbet işlerini halledip gidiyorlar..

servis size bir saat aralıgı veriyor o saat aralıgında gelıyorlar

gun boyu beklemınızı gerektırecek bır durum yok
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Hiç dedikleri saatte evde olmuyorlarmış. İstanbul da yaşıyorum.

Binlerce şikayet kaydı dolu şikayet var sitesinde...

en basitinden bir tanesini alıntılıyorum.

daha yeni yaşanmış hemde sezon başlamadan.

şimdi beni nasıl çıldırtırlar siz düşünün.

''Digiturk Kurulum Sorumsuzluğu!
    3 Ağustos cumartesi günü Digiturk üyeliği satın almak için avcılardaki yetkili bayiye gittim. Bir takım işlemlerden sonra 4 Ağustos pazar günü 13.00-16.00 arasına kurulum randevusu oluşturuldu. Tüm pazar günümü evde servis bekleyerek geçirdim. 2 kez erteleme SMS'i geldi. Telefonla arayınca karşımda hiçbir sorumlu bulamadım. Pazartesi ve salı günleri bayiyi ve genel merkezi arayarak şikayet kaydı oluşturdum. Telefondaki görevliler hafta içi akşam 7 gibi geleceğini söyledi servisin. Ama ne hikmetse gelen giden yok. 2-3 kez işlerimi erteledim kurulum sözü için. Ben böyle sorumsuz bir servis ve şirket anlayışı görmedim.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recak -- 26 Ağustos 2019; 13:23:24 >

• düşünsenenize aşağıdaki durumları yaşadığımı.

işini ayarlıyorsun işe gitmiyorsun digiturk mesaj atıyoruz ertelendi.

hadi bir kere oldu diye ikinci defa bekliysoun yine yoklar.

Ligin başladığı hafta yanı Ağustos ayı en yoğun zaman bizim ülke insanı her işi sona bıraktığı için bu zamanlarda yoğun oluyor ama şöyle bir durum saat atalığı veriyorlar gelmeden öncede arıyorlar biraz daha bekleyin o zaman yoğunluk azalsın öyle işlem yapın

• Merhaba,

Geçen sene n11 kampanyası ile digitürk almıştım. Bu hafta iptal faksı çekeceğim süresi biteceği için. Eğer gelen teklifi kabul edersem otomatik olarak bendeki cihaz ile izlemeye devam edebiliyor muyum yoksa yeniden kuruluma vs. gelip aktivasyon yapılıyor mu ?
  • starsailor2004 S kullanıcısına yanıt
    devam edersınız tabıkıde yenıden kuruluma gerek yok ıptal faksını cekın arayıp teklıf sunsunlar fıyat hosunuza gıderse devam edersınız

bu sene ıcın en ucuz teklıf 5 ay 30 7 ay 129 tl bunu almaya calısın
  • 
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.