Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Exhumation Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.416
Cevap
573
Favori
2.757.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14651466146714681469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Digiturk bayisine gidip hiç merkezi aramadan 1.308 tl bayide pos makinesinden tek çekim yaparak sözleşmeyi orda imzalayarak evime gidip gelip takmalarını bekliyebilirmiyim?

2. seçenek herşeyi bayide yapıp aktivasyonuda yaptırıp evime gelip takıp kendim çalıştırabilirmiyim?
    sitede digiturk altyapısı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Evet iptal talebi vererek standart şekilde teklif alabilirsiniz.

Şuan için en uygun 5 ay 30 TL 7 ay 129 tl 6ay dizi film hediye veya kullandığınız paketler düşüldükten sonra bile kredi kartı ile 95 TL civarında teklif verirler daha uyguna yok. Sizin durumunuz da olupta kredi kartı ile 92 tl den alan oldu en uygun. Veya faturalı olarak 5 ay 30 TL 7 ay 129 standart.
    Yeni üyelere oluyormu bu hocam?
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef böyle bir sistem yok. Çünkü güvenlik nedeniyle servis tarafından çekim yapılmaz servis gelip kurulumu yapıyor sonra sizi bir telesekreter numaraya yönlendiriyorlar oradan kart bilgilerinizi giriyorsunuz. Dediğiniz şekilde mümkün değil.

2.soru için evet. Bayide aktivasyon yaptıktan sonra dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lanceloth L kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar
    Yeni üyeler için teklif vermiyorlar maalesef. En az 1 yıl kullanıp iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

• quote:

Hocam Merhabalar

Maalesef böyle bir sistem yok. Çünkü güvenlik nedeniyle servis tarafından çekim yapılmaz servis gelip kurulumu yapıyor sonra sizi bir telesekreter numaraya yönlendiriyorlar oradan kart bilgilerinizi giriyorsunuz. Dediğiniz şekilde mümkün değil.

2.soru için evet. Bayide aktivasyon yaptıktan sonra dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz sıkıntı olmaz.
    Benim işlerim yogun bir digiturk için evde kalıp saatlerce onları bekliyemem.

orda alsam onlar eve gelip bağlasalar olmuyor yani.
  • quote:

Hocam Merhabalar

Evet iptal talebi vererek standart şekilde teklif alabilirsiniz.

Şuan için en uygun 5 ay 30 TL 7 ay 129 tl 6ay dizi film hediye veya kullandığınız paketler düşüldükten sonra bile kredi kartı ile 95 TL civarında teklif verirler daha uyguna yok. Sizin durumunuz da olupta kredi kartı ile 92 tl den alan oldu en uygun. Veya faturalı olarak 5 ay 30 TL 7 ay 129 standart.
    Hocam ben sporun yıldızı paketi kullanıyorum 85 TL ödüyorum. Engelli indirimi var yüzde 50

Bana dedikleri normalde 170 TL size yüzde 50 indirim olduğundan 85 dediler

2014 den beri üyeyim.

Şimdiki kampanyalarda 129 TL var ama siz ondan yararlanamassınız onda indirim yok yeni üyeler içjn dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Zamanında benimde sizin gibi böyle bir isteğim oldu çok araştırma yaptım ben önden peşin alayım sonra kurun diye illa ki olmaz genel merkezden şart böyle deyip aktivasyon sırasında alıyorlar ödemeyi servis ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bende engelli üyeyim. Maalesef liste fiyatı üzerinden indirimli olarak hesaplanıyor o yüzden bu şekilde.

• Ben DT-7103 kullanıyorum kutu olarak...Bugün ilk defa sinyalde azalma var.. Benim sorum humax 9505 bundan çok mu iyi? Onu alsam kalite artar mı? 55 tl öderim de gerekirse ama değer mi?

• sereal kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Humax 9505 genel olarak iyi bir kutu fakat sinyal sorunu başka bir durum ile ilgili ise aynı olur kutudab kaynaklı ise faydası olur.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Sinyal sorununu dışarda tutarak soruyorum..Görüntü kalitesi çok değişir mi?

Hocam Merhabalar

Öyle çok değişmez daha çok hız ve stabilize anlamında iyi bir kutu.

• Sağ olun.. Peki sinyal sorununu nasıl çözeceğiz??

Hocam

Dediğim gibi kutu ile alakalı bir konu ise değişim talep edin servis gelip baksınlar.

• 15 ay sporun yıldızı + 6 ay dizi + 6 ay film

Kredi kartına toplam 1308 tl teklifini sundular kabul ettim. Aylık 87 TL gibi.

Not olarak faturalı için teklifiniz var mı dediğimde 3 ay 30 tl 9 ay 129 tl dediler.
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 9 yıllık üyeyim, geçen seneden beri de her iki odada da olmak kaydıyla yan oda ile birlikte sporun yıldızı paketine sahibim.
    Geçen sene taahhüt yapılmıştı ve yan oda yaklaşık 40 tl gibi bir fiyata denk gelmişti aylık.
    Bu sene iptal faxından sonra yaptıkları teklif ana oda için 12 ay taahhüt aylık ort 87.5 tl fakat yan oda için taahhüt yapmıyoruz ve aylık 85 tl dediler. Yani toplamda 172.5 tl gibi bir aylık ödeme çıkıyor. Var mıdır yan oda ile birlikte uygun teklif alan. Bu şekilde almak hiç uygun olmuyor..

• goldengatesf G kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bu sene yan oda sporun yıldızı ve yıldız dolu paketlere teklif vermiyorlar Maalesef. Standart sporun yıldızı 85 tl

Çok nadir bir kaç kişi 64,5 tl den aldığını yazdı.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Amacım iki oda için toplam 130 tl gibi bir şey ödemekti fakat pek mümkün gözükmüyor..

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Evet aynen böyleydi, siz de arayın şikayet oluşturun.
  • Kaç gündür bir bağlatamadık. 4k kutu istiyorum stoklarımızda 4k kutu yok diyorlar. kardeşim 4k parası vereceğim bi kutuyu getiremediler.
  • 
Sayfa: önceki 14651466146714681469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.