Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cogg , memet0864 , xprofessorx , fener16 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.172
Cevap
565
Favori
2.740.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

İptal talebi verdiğiniz de arayan temsilci ile anlaşarak ücretsiz olarak eutelsat ayarlama talep edebilirsiniz. Hatta bazı üyelere yeni çanak bile veriyorlar ücretsiz.

Bunun için 2. Veya 3 aramayı bekleyin ve belirtin.

Ayrıca kutuyu da humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 18 Ağustos 2019; 15:30:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

İptal talebi verdiğiniz de arayan temsilci ile anlaşarak ücretsiz olarak eutelsat ayarlama talep edebilirsiniz. Hatta bazı üyelere yeni çanak bile veriyorlar ücretsiz.

Bunun için 2. Veya 3 aramayı bekleyin ve belirtin.

Ayrıca kutuyu da humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız öneririm.
    tamam hocam cok sagolun
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, yeniledim bugün itibariyle çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam Merhabalar

Online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz servis talep edin yardımcı olurlar.
    kardeşime evdeki merkezi sistemde türksat ayrı kutu taktım türksat çalışıyor sıkınt yok

digitürk sinyal yok diyor aynı kablolar olmasına rağmen kutu arızalı olabilir mi

ücretsiz servis talebi isteyeceğim eve gidince gelsinler baksınlar

ücretsiz servis vermezlerse iptal edicem artık
  • Digiturk play üyeliği için ortak olabilirim GS liyim. İlgilenenler mesaj atarsa sevinirim.
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Digiturk te hala sorun var. Pek çok kişi aynı durumda kayıt oluşturun.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bu iller dışındayken bu kampanyadan yararlanabilecek miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nefert38 N kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayır fakat kalkınmada öncelikli İllerden birine adresinizi aldırıp 79 TL den yenileyip dilediginiz yerde izleyebilirsiniz.

• 3 ay 30, 7 ay 129 tl den anlaştık.. sinema kanallarını da 6 ay verdiler...aylık 87.5 a geliyor.. Benim için iyi teklifti ben de kabul ettim...

• Digiturk bayisine gittim. Merkezi arayın onlar yönlendirsin diyor. Ben burda size ödemeyi yapayım siz yönlendirin dedim. ücret aktivasyon sırasında alınıyor dediler. Bende la liga sonuçlanana kadar askıya aldım. Dsmarttan zaten premier ligi izliyorum. La liga gelirse alıcam yoksa bizim beş para etmez lig için yıllık 1.308 tl vermem.
  • 15 ay 1308 tl 6 ay dizi sinema. Hediye. Tüm spor olayları 87 tl ortalama ile kabul edildi.

• bayramdan önce 5 ay 30 TL, 7 ay 129 TL teklifine anlaştık. 6 ay film-dizi bedava olacak. Aylık yaklaşık 87,75 TL'e geliyor. Geçen seneye göre 10 TL zam yemiş olduk :/ Ama yapacak bişey yok. Şu futboldan vazgeçemiyoruz bir türlü. iptv'ye de güvenemiyorum.. herkese bol şans, seneye görüşmek üzere :)
  • CULDAd kullanıcısına yanıt
    Euroleague yokmu? bu bilgiyi nereden aldınız acaba, yoksa boşuna üye olmayayım. yayın hakkı nereye geçmiş, hangi platformda olucak bilginiz varmı?
  • 12 yıldır devam eden Kazandıran Kamu Kampanyasını da bitirmişler , engelli kampanyası devam ediyormuş...

Bu iki kampanya liste fiyatı üzerinden, taahhütsüz, %50 indirimli olarak faydalanıyordu...

İptal süreci başlasın bakalım...

• quote:

Hocam Merhabalar

Ön digiturk çalışanı olmadığım için tabiki de bu konuda ki cevaplarım varsayımdan öteye geçemez.

Ancak şuan la liga ile ilgili diğer ülkelerde sıkıntı yaşanıyor çünkü pazarlayıcısı değişti ve tekrar görüşme yapılıyor. Şahsi fikrim anlaşma sağlanacaktır diye düşünüyorum.

Bunun dışında premier lig Bu yıl S Sport (digiturk te de var) ve TRT spor üzerinden yayınlanacak bu maçları izleyebilirsiniz fakat olur da S Sport 2 den verilen bir maç olursa izleyemezsiniz.

Nat geo wild hd ve diğer belgesel kanalları görüntü kalitesi dsmart üzerinden daha iyi kalite olarak.
    Merhabalar,

Pazarlayıcı konusunda değişen bir şey yok ligi senelerdir MediaPro pazarlıyor, hala da o pazarlıyor.
  • CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    Şimdilik sadece bu haber var, henüz kesinleşmiş bir durum yok.
    https://trendbasket.net/tb-ozel-saran-group-euroleaguein-turkiyedeki-yayin-haklarini-satin-aldi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Şimdilik sadece bu haber var, henüz kesinleşmiş bir durum yok.
    https://trendbasket.net/tb-ozel-saran-group-euroleaguein-turkiyedeki-yayin-haklarini-satin-aldi/
    Bunlar niye kendinde olmayan yayın haklarını kendideymiş gibi pazarlama yapıyor o zaman.

Bunun adı bildiğin dolandırıcılık. Birde şampiyonlar ligide kalksın kalalım bizim leblebi ligiyle başbaşa.
  • Metin Bey Merhaba,

yeni üye olacağım, dostlar kampanyası devam etmekte midir?

Şuan sanırım en manıtklı görünen, kredi kartı kampanyası alıp, dostlar kampanyasından yararlanmaktır.

bir diğer sorum ise; yan oda uygulamasını başka evde kullanmak mümkün mü?

iyi günler.
  • Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm 4k kutuya 43 TL dedi engelli indirimi ile sordum aynı dedi liste fiyatınız 20 Tl dedim 43 diye yineledi . Yıldız Dolu + 4k Engelli indirimi ile 115 lira olmuyor mu ?
  • 3 defa arandım iptal faksı sonrası.

İlk teklif standart 6 ay %50 645 6 ay 129 TL kabul etmedim.
    İkinci teklif 5ay 30 TL kalan 7 ay 129 TL kabul etmedim.

Son teklif şaka gibi 2 ay 64.5 TL kalan aylar 129 TL olarak telif sundular. Dedim 2. aramanızda 2 gün önce aradı arkadaşınız 5 ay 30 TL teklifi noldu dedim? O teklif bitti dediler. Devam ediyor herkese niye yalan söylüyorsunuz diye söyledim. Dosyanızı sonlandırıyorum dedi.

Sonlandırın dedim bende. Böyle şebeklik ve saçma sapan iş olmaz insanla dalga geçiyorlar resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 19 Ağustos 2019; 11:50:45 >
  • 
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.