Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alper_love , cogg Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
48.510
Cevap
577
Favori
2.763.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz isteyin 9505 abonelık yaparken ozellıkle belırtın cunku teknık servısler 9505 elımızde yok deyıp kestırıp atıyorlar

abonelıgı yapacak musterı temsılcısıne ozellıkle belırtın teknık servıse o konuda bılgı versın genel merkez bastırırsa baglıyorlar

bende kutumu degıstırmek ıcın kayıt olusturdum teknık servıs elımızde kutu yok dedıler genel merkezden tekrar arayıp kayıt actılar

sımdı olmayan kutu teknık servıse gelmıs yarın gelıp takacaklar kutuyu
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    aboneliği telefonlamı yapmam gerekiyor yoksa bir digiturk bayisinemi gitmem lazım.
  • recak R kullanıcısına yanıt
    valla yakında bayı varsa gıdın daha hızlı olabılır kurulum işlemi direk kutu işini de sorarsınız

yoksa yakınlarda bir bayi telefonla arayın dönüş yapsınlar size
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

En iyisi arcelik bayiilerini gezmek :)

Ocakta almis yarim sezon izlemistim haziranda kapandi spor kanallari.

230 liraya almistim bedavaydi.

Yillik 900-1000 arasina bulsam iyidir yine. Fatura derdi olmadan
    ben de oyle yaptim ama onda 4 ay daha ailenin yildizi hakkin var unutma, o yuzden baska bir yere veya baska bir kisi uzerinden yeni kurulum yaptirmani oneririm, hem modullu talep hakkin olur, hem ailenin yildizindaki hakkini kaybetmezsin, hem de ic kurulum olmayan bir adresine kurulum yaptirmis olursun (kablo filan, hatta bazen lnb leri de yeniliyorlar duruma gore, binaya gore)

uzerine kurulum yaptirirsan (yaptirabilirsen) bunlardan geri kalirsin, fakat belki tek avantaji, eger varsa aktivasyon ucretinden kurtulursun yeni uyelik kurulmayacagi icin, bir de bir kac ay sonra ailenin yildizlari icin faks, iptal, teklif vs ile ugrasmamis olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: 19rmzn19

Hocam 2 kez geldiler kuruluma yapamadılar ikincisinde kutuluya çevirmişti mh yine yapamadı gelen servis.Bu kod sadece modüllüde çalışıyor dediler. Ben de şikayet kaydı oluşturdum. Bakalım yarın dönüş yapacağız dediler. Beklemedeyim.
    Kodlar bu arcelik hadisesinde modullu diye veriliyor cunku aslinda bu zarflar (sifreler) arcelik tv satislari yaninda verilsin diye gonderilmis sifreler, fakat elde kalan satilmayan tv ler olunca ,aktivasyon suresinin de sonuna yaklastikca paraya ceviriyorlar bayiler. ayrica 850 liraymis bunun koc ailem uyelerine fiyati ama bitmis o firsat. simdi 940 lira

yani o sifreyi musteri hizmetleri sisteme girdiginde sorun kalmiyor, sonra teknik servis kutuyla kart eslestirmesi de yapabilir, modul ve kart eslestirmesi de yapabilir ,

hangisinin tercih edilecegi ise kisiye kalmis ,tv donanimi ve kullanim kolayligi yeterli ise modul daha iyi olabilir

• hala digitürke para kaptıran var mı ya ?
  • ne yapacak millet nereden izleyecek hocam ?
  • 1 yıllık taahhüt'ü kaldı her şey açık 120 tl.

bir ara yarım yıl daha uzattığım için 3 ay 50 tl ödemiştim.
  • ceyhu7n kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlara izlenmemeli ligimizin kalitesi ortada. fiyatları kabul ettikçe daha da bindiriyorlar. talep olmadığını düşünün, kaç ay dayanabilirler bu fiyatları diretmeye?
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorum böyle olduğunu ancak gelen servis inatla modüllü dışında kurmam diye diretiyor. Mh kurulması lazım diyor ancak servis gelip aktivasyonu sağlayamıyoruz diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık 89 TL'ye sporun yıldız paketi üyeliğim bitti. Müşteri hizmetleri 109 TL'den uzatalım dedi. Dedim, millete 79 lira, bana gelince 109, he mi? Kapatın kardeşim dedim. Gittim babalar gibi faksımı da çektim. Zaten Ronaldo'suz Neymar'sı La Liga'nın tadı yok.
    Hocam Merhabalar

Telefon da 3 ay 79 TL 9 ay 109 TL den teklif edildi kredi kartı ile
    Herkese ederler mi bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    9 ay 109 alan mı var iyiymiş kesin bilgi mi metin teyit aldın mı önerelim yeni üyelere kesinse

Hocam Merhabalar

Temsilci nadir veriyoruz dedi bilmiyorum ama alınan teklif doğru.

• neverktulu kullanıcısına yanıt
    5 ay 30 7 ay 129 tl aylık 87,5 tl gelen bır teklıfle gerı donebilirler ilgilenirseniz bilginiz olsun

bu senekı en ucuz teklıf bu
    Hocam merhabalar, digitürk kurulumu vs yaptırdık ama Kanallar sanki HD Değil SD gibime geldi. Bunu nasıl çözebiliriz ?
  • egecano kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yeni kurulduğu için normal bir durum. Online işlemler canlı destek veya müşteri hizmetleri ile görüşerek kanallara güncelleme sağlatın sonra kolay kurulum yapın hdler gelecektir.

Türksat üzerinden verdik yayını taşıma durumuna karşı. Bu etkiler mi ?
    Hocam Merhabalar

Türksat üzerinden bein sports 1 hd diğerleri sd belgesel kanalları birçoğu türksat üzerinden eksik ve sd maalesef sadece ulusal kanallar tam hd sanırım.

etkiler turksatta sadece beinsport 1 kanlı hd
  • 
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.