Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anexi , jenas Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
48.507
Cevap
577
Favori
2.763.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    not:engelli kampanyasından yararlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_kharon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

quote:

Orijinalden alıntı: waywedie

Bimeks' ten geçen yıl 480 TL peşine almıştım, 3 temmuzda doluyormuş. Giriş, 2 keyif, şampiyonlar paketi HD olarak ilk 6 ay 31, sonra 62 TL teklif ettiler. Fena değil gibi ne dersiniz? Gerçi liglerin ne olacağı da belli değil ama iptal ettirip beklesek mi, ne yapsak?

Bu teklifin aynısını bana da yaptılar sabah. Ben de 480TL 6taksit almıştım.
    3 Ağustos'da biten üyeliğim için 1 ayı yemiş oluyorlar ama fena gözükmüyor diye kabul ettim. 3 Temmuz'a kadar ararsanız iptal edebiliriz dediler. Ben de o zaman bi foruma danışayım dedim, adam efendim dedi, yok bişiy dedim
    Aylık 40TL den 47.5TL'ye çıkıyor. Ne dersiniz? Beklemeli miyiz?

Bu teklifi bugun kabul ettim. İptal et ugras vs gerek yok zaten eylule kadar da yanoda taahhutum vardi. Ceza da yememis olacagim. Yarin arayip spor ekstrayi da yari fiyatina verin diyecegim.

Bugun spor ekstra icin gorustum 3 ay ucretsiz tanimladilar 3 ay sonra otomatik kapanacak aylik 9.9 dan devam etmek isterseniz arayin dediler. 12 aya vurunca 90 tlye geliyor. Bu da makul geldi

Hocam bu 3 ay ucretsiz en basında teklife dahil etmişlerdi zaten. 1,5 ayı yaza geldigi icin çok sallamadım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• interneti sınırsız ttnet ile aynı olan adil kullanım kotası vs ve fiyatı uygun olan ve sadece hd lerin olduğu bir paket bana nekadara patlar bunu uzun zamandan beri düsünyorum acaba digiturke gecsemmi nasıl olsa sınırsız netim var diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

arkadaşlar yapmış olduğum anlaşmayı belirtim..biraz önce anlaştık..Paketim şu şekildi ;

Digiplus 1 yıl ücretsiz
    şampiyonlar paketi
    4 ay tüm keyf kanalları hediye
    aylık 63TL

9 ay bu parayı ödeyeceğim 3 ay ücretsiz olacak..

aynı paketi geçen sene keyif kanalları hediye olmadan aylık 59TL ye izliyordum yine 9 ay ödeme ile..

umarım bazı arkadaşların işine yarar..

Pahalı almışsınız hocam.
    Sanırım paketiniz şu şekilde : Giriş + seçtiğiniz 2 keyif + şampiyonlar + plus 63 TL
    Ben giriş + sporsever ve belgesel + Full süper lig paketi + Sinema + Plus'ı 75 TL'ye aldım.
  • peki sizin ödeme 12 ay mı 9 ay mı ?

ben 9 ay * 63TL ödeyeceğim..
  • arkadaslar bende ful lig tv hd istiyorum digerleri onemli degil ama digiturk zorla kasiyor millete... sizce hangi paketi en ucuza kaca alabilirim... birde taahuut olayi olmazsa kaca izlerim

• 16 ay sabit hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Haziran 2013; 17:00:42 >
  • yada digitürk play mi alsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

16 ay sabit hocam.

16 ay mı? Ocak ayında digiturk ihaleyi alamazsa ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

Orijinalden alıntı: The Chevin

16 ay sabit hocam.

16 ay mı? Ocak ayında digiturk ihaleyi alamazsa ne olacak?

geri kalan sürede dondurma hakkım olduğu için dondurucam günü gelince kapatıcam.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

quote:

Orijinalden alıntı: waywedie

Bimeks' ten geçen yıl 480 TL peşine almıştım, 3 temmuzda doluyormuş. Giriş, 2 keyif, şampiyonlar paketi HD olarak ilk 6 ay 31, sonra 62 TL teklif ettiler. Fena değil gibi ne dersiniz? Gerçi liglerin ne olacağı da belli değil ama iptal ettirip beklesek mi, ne yapsak?

Bu teklifin aynısını bana da yaptılar sabah. Ben de 480TL 6taksit almıştım.
    3 Ağustos'da biten üyeliğim için 1 ayı yemiş oluyorlar ama fena gözükmüyor diye kabul ettim. 3 Temmuz'a kadar ararsanız iptal edebiliriz dediler. Ben de o zaman bi foruma danışayım dedim, adam efendim dedi, yok bişiy dedim
    Aylık 40TL den 47.5TL'ye çıkıyor. Ne dersiniz? Beklemeli miyiz?

Bu teklifi bugun kabul ettim. İptal et ugras vs gerek yok zaten eylule kadar da yanoda taahhutum vardi. Ceza da yememis olacagim. Yarin arayip spor ekstrayi da yari fiyatina verin diyecegim.

Bugun spor ekstra icin gorustum 3 ay ucretsiz tanimladilar 3 ay sonra otomatik kapanacak aylik 9.9 dan devam etmek isterseniz arayin dediler. 12 aya vurunca 90 tlye geliyor. Bu da makul geldi

Ben bugün aradım ve teklifin geri çekilmesini istedim. Sebebi de 1 aylık zaten ödemiş olduğum ücretin boşa gitmesi. Aylık 47,5TL'ye geldiği söylenen üyelik aslında 52TL civarına gelmiş oluyor. Ağustos'da memleketteyim zaten. Bimekste ya da MM'da denk gelirse alırım gelmezse DigiturkPlay

• Biz de iptal dilekcesi verdik bize de 2 ay odemesiz 1 yil taahut 10 ay boyunca 62tl dediler. Sampiyonlar+2 keyif+hd verecekler. Ama bir arkadasa 9 ay odeme demisler. Ben de dokuz ay odeme yapacaksam tamam alacagim mi desem?

• giriş+ spor extra+ hd + yetişkin + sporsever + belgesel 13 tl.

• Bugün arandım şöyle bir teklif yapıldı ilk 3 ay 15 sonraki aylar 44.90 ödemeli 18 ay taahhüt Türksat lig tv şampiyonlar paketi
    nasıl arkadaşlar fiyat iyimi ayrıca ilk üç ay ful açık premiere lig basketbol +18 vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tege

Bugün arandım şöyle bir teklif yapıldı ilk 3 ay 15 sonraki aylar 44.90 ödemeli 18 ay taahhüt Türksat lig tv şampiyonlar paketi
    nasıl arkadaşlar fiyat iyimi ayrıca ilk üç ay ful açık premiere lig basketbol +18 vs

Dostum HD seyretmek varken Turksat'tan SD seyredilir mi?
    Insan SD seyredince futboldan soguyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: tege

Bugün arandım şöyle bir teklif yapıldı ilk 3 ay 15 sonraki aylar 44.90 ödemeli 18 ay taahhüt Türksat lig tv şampiyonlar paketi

Dostum HD seyretmek varken Turksat'tan SD seyredilir mi?
    Insan SD seyredince futboldan soguyor.

Dediğin tabiki doğru ekonomik olarak bana uygun bu oldu HD paketli 68li bişey denmişti arada baya rakam oynuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam HD sampiyonlar paketi + 2 keyif paketini gecen yil tekno marketler 500.-TL'ye sattilar.

Bu senede ayni paketten cikarsa yine alacagim

• 79,99 olarak devam müzik ve eğlence paketi eklettim +4 TL Mtv Live HD için.

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 3 Temmuz 2013; 4:41:44 >
  • İptal dilekçesini gönderdim bakalım uygun bir teklif verecekler mi? Acelem yok gerekirse dışarıda da izlerim. Zaten Fenerbahçe' nin durumu da belirsiz ay sonuna kadar ne olacağı belli olur hemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam HD sampiyonlar paketi + 2 keyif paketini gecen yil tekno marketler 500.-TL'ye sattilar.

Bu senede ayni paketten cikarsa yine alacagim

geçen yıl alanlar öğrenebilirlermi acaba bu sene ne kadara veriliyor geçen seneki raham çok iyimiş
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.